Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SolekBT

Live for speed-pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.gram juz w LFS'a jakis czas i wkoncu znudzilo mi sie demko.prosilbym o male wskazóweczki jak oszukac gre i cieszyc sie pelna wersja nie wydajac ani centa:)z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czesc.gram juz w LFS'a jakis czas i wkoncu znudzilo mi sie demko.prosilbym o male wskazóweczki jak oszukac gre i cieszyc sie pelna wersja nie wydajac ani centa:)z gory dzieki za pomoc

 

Trochę własnej inwęci i chęci.... ja potrafiłem to tobie też się napewno uda :D Powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym nieszukal to niewypowiadalbym sie na forum.mam jakis programik ale niechce mi pomoc wiec licze na pomoc z Waszej strony.dzieki

 

gg 3796969

 

[Edytowane: 24/10/2004 przez marcov]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłałem ci na PW jak odblokować ;)

 

moglbys mi napisac na PW albo na GG(15619976) jak odblokowac LFS S2 Z28, moja wersja zajmuje okolo 134mb (ze strony producenta jest) ale nie moge jej odblokowac, probowalem unclockerem lfs ale nic mi sie nie odblokowywalo i nadal mi pisalo wersja DEMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.lfs.net/?page=shop

 

Ja rozumiem, że jeszcze można bez wyrzutów piracić komercyjne gry, ale piracenie genialnej samochodówki zrobionej przez kilku zapaleńców, którzy robią co mogą, by jak najbardziej zbliżyć się do realizmu...nie wypada :/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak już wszyscy mają fulla to może ktoś serwer na hamachi postawi? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez s2 mam, w razie czego.

 

BTW. Nie rozumiem, po co hamak stawiac?

 

Unlockery sa dla burakow. Nie stac kogos na s1/s2, ktore wcale drogie nie sa, to niech gra w DEMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petlik orientujesz się po ile teraz stoi S2? Jak grałem jeszcze w LFS'a (wersję X) to był po 125zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez s2 mam, w razie czego.

 

BTW. Nie rozumiem, po co hamak stawiac?

 

Unlockery sa dla burakow. Nie stac kogos na s1/s2, ktore wcale drogie nie sa, to niech gra w DEMO.

 

Ja też mam S2, więc możemy jakiś spocik zrobić.

 

 

 

Jak chcesz sprawdzić to patrz nick "MICH PL" :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam licke S2 mogę coś pośmigać jak i sprzedać za coś około 60zł. Najlepsza samochodówka ever, ale aktualnie potrzebuje kase na bardziej przyziemne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petlik orientujesz się po ile teraz stoi S2? Jak grałem jeszcze w LFS'a (wersję X) to był po 125zł...

 

Nadal jest za 125 zl ;)

 

Ja też mam S2, więc możemy jakiś spocik zrobić.

Jak chcesz sprawdzić to patrz nick "MICH PL" :P

 

 

Mozemy sie ustawic, ktoregos dnia i posmigac :)

 

Ja na LFSW mam taki sam nick, czyli Petlik.

 

 

edit:

Tak BTW, to drugi w ciagu ostatniego tygodnia odkop sprzed 6 lat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie jutro zainstaluje :D Bo specjalnie dla tej gry kierownice kupiłem ze skrzynią H i sprzęgłem :P Hehe... Grałem na zwykłej z biegami Góra dół... ale dupa tak... Jak co to będzie można się po ścigać :) A tak odnośnie gry... może grafiką nie błyszczy... ale grywalność to jest coś... A NFS może pomarzyć o takiej jeździe :D W LFS to dopiero się driftuje jak się nauczy ;) Wystarczy popatrzeć na filmiki na YouTube :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem ponad rok na DEMO i w wersję X, tylko i wyłącznie drift, specjalnie kupiłem Logitecha do tej gry, ale straciłem wszystkie sety, a większość osób przeniosła się na Z28 gdzie fizyki nie ogarniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania licencje S2 od zaraz gdyby ktoś chciał. Cena 60zł czyli połowa aktualnej ceny pełnej licencji S2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...