Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gobli

Wiele uruchomień Guild Wars na jednym komputerze?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie...

Kilka miesięcy temu wpadłem na wspaniały pomysł. Z pewnością nie jako jedyny... A mianowicie, aby używać kilku kont GW, a to żeby fajniej się farmiło, albo żeby mieć więcej punktów z Xunlai Tournament House... I pojawił się problem: jak uruchomić jednocześnie 3 konta (lub dowolną inną ilość) na jednym komputerze? W końcu trafiłem na gildię, w której jeden z oficerów po każdym update GW udostępniał zmodyfikowany plik gw.exe, dzięki któremu można było uruchomić drugą instancję Guild Wars. Był na szczęście taki miły, że powiedział co i jak, bo dosyć szybko z gildii zniknął... jak i chyba z całego GW.

 

Tak więc, prezentuję wam dwa pliki wykonywalne gw*.exe, pozwalające na odpalenie drugiej i trzeciej instancji GW na jednym komputerze. Jeśli ktoś chce więcej, to dorobię tyle plików wykonywalnych, ile tylko będzie potrzeba - jedynym ograniczeniem jest u was ilość miejsca na dysku, i zapas mocy procesora (z którego GW baaaardzo korzysta).

 

Oto krótka instrukcja:

Z adresu http://gobli.net/gw/ pobrać należy plik/i Gw-multi_*_aktualna_data.exe, zapisać plik w nowo utworzonym folderze, do którego skopiować należy także swój "oryginalny" plik gw.dat - wasz drugi klient GW jest gotowy do uruchomienia :)

Sam nigdy nie próbowałem logować jednocześnie tego samego konta, i za wasze próby nie biorę odpowiedzialności. Także uspokajam - "sztuczka" nie jest dla was ani trochę niebezpieczna, w pliku gw.exe zmieniam tylko nazwę własną programu, czyli "Guild Wars" (raptem w 130 miejscach), żadna informacja o modyfikacji nie trafia do ANet, ja i moi znajomi z gildii używamy multiclienta już od pewnego czasu, i mamy się dobrze :)

 

A tu mały screen z demonstracją :)

gwmultied9.jpg

 

Pozdrawiam, miłej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa. Ale szkoda że trzeba wiele kont mieć :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...