Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cybul26

Jaki build?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Niedawno zakupiłem GW Nightfall. Posiadam postac D/ME na 10 lvl. Potrzebuje do niej buildu. Build ma byc przeznaczony do normalnej gry. Na razie zadnych farmow ani nic. Pamiętajcie, że nie może być skilli z propa lub innych dodatków. Pvxwiki.com przeglądałem, lecz nie wiem, jaki build będzie najlepszy :E

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10lvl i już build chcesz? xD

Dograj do 20lvlu i sam najlelpiej coś sobie ułóż, większa satysfakcja. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Na tym etapie mieszanka atakująco buffująca poprostu spełni zadanie. I tak nic nie nawojujesz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja to wiem ;) Ale bym chciał wiedzieć, jaki build będę robił. Spytać się Was chyba mogę? Prędzej czy później będę musiał wybrać build ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja to wiem ;) Ale bym chciał wiedzieć, jaki build będę robił. Spytać się Was chyba mogę? Prędzej czy później będę musiał wybrać build ;)

build wybierzesz, jak będziesz miał ten 20lvl, i będziesz wiedział, jaki sposób gry najbardziej ci odpowiada (farm z hero? solo? wypady drużynowe?)

dojdziesz w grze do momentu, w którym możesz dowolnie zmieniać drugą profesję - będziesz mógł spróbować wielu kombinacji...

ale przy 10lvl nie ma sensu juz wybierać buildu (wiele z nich wymaga wszystkich pktów atrybutów do poprawnego działania).

złóż sobie to, co na ten moment najlepiej się sprawdza w aktualnych misjach/questach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o tej zmianie profesji nie wiedziałem ;) Miła niespodzianka. Ok, dziekuje Wam. Ciekawe, kiedy ten 20lvl wbiję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A o tej zmianie profesji nie wiedziałem ;) Miła niespodzianka. Ok, dziekuje Wam. Ciekawe, kiedy ten 20lvl wbiję ;)

Raczej sprawnie ;) W Nightfall i Proph o ile pamiętam jest troszkę długawo. Za to w Factions można w 1 dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...