Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

erifbar

Problem z logowaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ów grę 3 lata temu. Grałem przez pierwsze 2 lata "nałogowo" aż przyszły testy i musiałem zająć sie nimi. Zapomniałem o GW i wróciłem do niego w ubiegłe wakacje, grałem miesiąc - wszytko było ok. Potem zrobiłem sobie przerwę, no i dziś próbuje się zalogować a tu zaskok : http://img6.imageshack.us/img6/998/beztytuumw3.jpg Czyżby ban? Wchodziłem na gw od kolegi, może to problem. Juz sam nie wiem. Dobrze ze zachowałem kartę konta :)

Jakieś propozycje? Hasło jest poprawne, nie mogę po prostu się zalogować ;/ (wiem bo wysyłałem na e-mail)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak już, to kolega ci zawinął konto, albo cię zhackowali - pisz na support@guildwars.com (po angielsku oczywiście)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Na lotnisku w Kursku w Rosji płoną zbiorniki z paliwem. Służby Federacji Rosyjskiej podają, że doszło do ataków ukraińskich dronów. Gęsty dym i słup ognia było widać z odległości kilku kilometrów.
    • Obecnie jestem użytkownikiem PC złożonego z R5 5600X i 3070. Zestaw ten posiadam od niemal dwóch lat i w sumie jestem zadowolony, jednak czuje, że zbliża się czas zmian. Zdaje sobie sprawę, że komputer jest wyważony i zmiana jednego elementu zaburzy równowagę, jednak chciałbym przystąpić do tego etapami. Tylko co było by pierwsze? Wymiana CPU czy GPU? Co do CPU zastanawiam się nad dwoma wersjami. Pierwsza zakłada zmianę tylko procesora na 5800X3D, tylko czy przyrosty wydajności w 1080p były by zadowalające. Drugą opcją jest zmiana całej platformy na Ryzena 7600X/7700X z odpowiednią płytą i 32 GB pamięci RAM. Tu koszty były by dużo wyższe, ale znowu muszę zastanowić się czy przyrosty wydajności w stosunku do poniesionych nakładów są na odpowiednim poziomie. Z wymianą GPU sprawa wydaje się dużo prostsza, planuje bowiem kupno 40XX, najlepiej z końcówką -70. Pytanie tylko kiedy miało by to nastąpić. Jest jeszcze trzecia opcja - nie zmieniać nic i poczekać, aż zestaw faktycznie przestanie dawać sobie radę. Możecie zastanawiać się co mnie wogóle skłania do upgrade. Po prostu lubię często zmieniać sprzęt komputerowy, po za tym nie daje mi spokoju momentami niepełne wykorzystanie GPU (w przedziale 50-65%) w nowym NFS Unbound. Widać, że kończą się tu możliwości procesora i karta nie jest w 100% "wykarmiona". Co o tym wszystkim myślicie? Warto coś zmieniać czy jeszcze z tym trochę poczekać?
    • Przecież odpowiedziałem tobie na pytanie. Resztę możesz znaleźć w Internecie. Każdy z nas był kiedyś nowy, ale odpowiedzi na takie pytania znajdziesz przede wszystkim w google, w różnego rodzaju artykułach czy materiałach wideo na YT. I nie, nie jest to pytanie merytoryczne, tylko filozoficzne. To takie samo pytanie jak "czy sport to zdrowie?" Wyczynowy nie, amatorski, jak najbardziej. "Czy niezdrowy tryb życia skraca życie?" Owszem, ale i tak nigdy nie wiadomo dokładnie o ile i to zależy od stopnia jego "niezdrowości" oraz indywidualnych uwarunkowań genetycznych człowieka.  Jeżeli coś katujesz do granic wytrzymałości, to wiadomo, że kiedyś nie wytrzyma, jeżeli stosujesz łagodniejsze obciążenia i do tego dbasz o inne czynniki (np. o napięcia, temperaturę), to masz tylko czysty zysk wydajnościowy bez żadnej szkody. To są ogólne prawdy, a nie jakaś wiedza tajemna.  I tak, muszę się dowartościować podbijając liczbę postów.    
    • Zle mi nie jest i w cale nie nazekam. Ale uwierz mi ty rozmawasz o calkiem innej pracy i zarobkach i calkowitej odpowiedzialnosci gdzie nie  masz pod soba podad 100K pracownikow. Zmiana przacy nic nie zmieni jest wszedzie to samo. Chyba ze zejde ze swojego polapu ambicji i  zejde nizej szczeblami bardzo sporo. Co do umow i i lamania moja zona tak samo nie limitowany czas chorobowego ale kiedy to wziasc, nie realne kiedy musisz  zrobic budzet,wnegocjowac go, poprowadzic oddzial, wprowadzic nowe wytyczne i zarzadzac. Wiec masz nie ograniczone chorobowe ktorego nigdy nie wykozystasz.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...