Skocz do zawartości
Gość SXS

Mass Effect 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość menshealth

444442093.jpg

 

Jako, że nie znalazłem nic w wyszukiwarce o Mass Effect 2 to Zakładam oficjalny temat dla kontynuacji świetnego tytułu jakim jest Mass Effect czyli dla Mass Effect 2 :]

 

Oto kilka szczegułów:

 

BioWare Corporation ( producent )

Electronic Arts Inc. ( wydawca )

cRPG / gry akcji

2010 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )

2010 ( Europejska data premiery ) (PAL)

2010 ( data premiery w USA ) (NTSC)

PC gra na inne platformy

tryb gry: single player

wymagania wiekowe: 18+

 

Kontynuacja hitowej gry role-playing, opracowanej przez firmę BioWare. Ponownie podróżujemy po galaktyce, rozwiązując zlecane nam questy.

 

Mass Effect 2 to oficjalna kontynuacja hitowej gry role-playing, opracowanej przez BioWare, czyli twórców tak znanych produkcji jak Baldur’s Gate, Knights of the Old Republic czy Jade Empire. Opisywany sequel ponownie przenosi gracza w odległą przyszłość, dając możliwość podróżowania po całej galaktyce i eksplorowania różnorakich planet. Mass Effect 2 wyróżnia się na tle swojego poprzednika między innymi tym, iż oprócz głównego wątku fabularnego do zaoferowania ma ciekawsze misje poboczne.

 

Tak więc zapowiada się obiecująco. Nam pozostaje czekać :]

 

Proszę o nie zaśmiecanie tematu. W miarę możliwości będzie on uzupełniany o najnowsze wieści!! Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość menshealth

Ale niechęć do Mass Effect 2 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "jedynkę" nie grałem. Może teraz zagram. A dwójka...cóż, wiemy tyle że wyjdzie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liczę włąśnie ż będą ciekawe misje poboczne bo jak dla mnie jedynka była świetna ale za krótka ;)

z resztą jak wszystkie nowe gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze RPG jakie grałem na PC. Czekam na 2, o ktorej na razie wiadomo tylko tyle, że wyjdzie i, że będzie hulać na save z jedynki. Bedzie można grać tą samą postacią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość menshealth

Dokładnie chłopaki - gra wymiata :] zaraz bede grał w jedynke :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna wiadomość, bo jedynka b. podpadła mi do gustu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak uatrakcyjnią misje pobocze to kupie:) i znowu pójdę ścieżka niepoprawna politycznie :D Pani komandor no i sami wiecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wezmą pod uwagę opinie graczy i urozmaicą misje poboczne oraz rozbudują teren, który do tej pory w prawie każdej misji wyglądał identycznie, to będziemy mieli grę idealną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynką się rozczarowałem. Zobaczymy jak będzie z 2. Mam nadzieję, że będzie dłuższa i misje poboczne ciekawsze, niż jazda autkiem (mako) po jakichś pustkowiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po świetnej jedynce czekam na kontynuacje z niecierpliwością. Żeby tylko misje poboczne były tak samo ciekawe jak wątek głowny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka jest prostacka, żałuję wydanych na nią pieniedzy.

Nie sądzę aby część 2 coś zmieniła, więc ominę ten tytuł szerokim łukiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poprawią to, co schrzanili w "jedynce" (oby), to pewnie sie skusze... ale na razie zbyt mało informacji, zeby bawic sie w proroka. :E

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynke skonczylem w jakies 34h wykonujac co sie da , nie uwazam aby bylo tam cos "schrzanionego" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poprawia:

a) to ze celuje komus w leb i jest metr odemnie i nie trafiam bo jakis rzutk kostka nie wyszedl (buahhahahahahahha)

b) wogole inne tego typu babole z wplywem statystyk na postac, bo generalnie wygldalo to tak jakby nie mieli pojecia za bardzo co wlasciwie robia -;-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem takich problemow , bez problemow trafialem w glowe :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dotrzymają zapowiedzi, że gra będzie brała jakieś dane z save'ów z pierwszej części.

 

Jedynka jest prostacka, żałuję wydanych na nią pieniedzy.

Patrząc od strony liczb rzeczywiście można ją uznać za prostacką. Nie ma miliona itemów, questy poboczne na "mniejszych planetach" prawie takie same, całość jest dość krótka. Ale i tak jest to świetna gra - klimat, dialogi. Tym się zdecydowanie broni. To gra action RPG raczej dla fanów Vampire: Bloodlines czy Anachronox niż Dungeon Siege.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się podniecać 2010 to dla xbox'a, więc pewnie 2011 dla pc, a już w 2012 koniec świata :P

 

Pozdrawiam

Alek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrząc od strony liczb rzeczywiście można ją uznać za prostacką. Nie ma miliona itemów, questy poboczne na "mniejszych planetach" prawie takie same, całość jest dość krótka. Ale i tak jest to świetna gra - klimat, dialogi. Tym się zdecydowanie broni. To gra action RPG raczej dla fanów Vampire: Bloodlines czy Anachronox niż Dungeon Siege.

Klimat...nie podoba mi się np. to, że większość ras obcych to dwunożne postacie, oddychające taką samą jak ludzie atmosferą, używające tej samej broni, bezproblemowo porozumiewające się po angielsku, nie mające problemów z ciążeniem 1g.

Czyli standardowe zarzuty w stosunku do każdej amerykańskiej wizji obcych :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe , a przyznam sie , ze ja wole "obcych" z wisji ME niz tych z Kotorow :D mimo , ze kocham ta serie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klimat...nie podoba mi się np. to, że większość ras obcych to dwunożne postacie, oddychające taką samą jak ludzie atmosferą, używające tej samej broni, bezproblemowo porozumiewające się po angielsku, nie mające problemów z ciążeniem 1g.

Czyli standardowe zarzuty w stosunku do każdej amerykańskiej wizji obcych :E

Moim zdaniem czepiasz się realizmu, a nie klimatu :P Dla mnie to rzecz zupełnie nieważna, taka jak to czy w grze jest 10 czy 10^10 itemów. Zupełnie nie ma wpływu na klimat, to nieuchwytne coś, co powoduje że chce się grać dalej, mimo że budzik oznajmia pobudkę do pracy :) I nie wszystkie - jedna rasa pochodzi z planety o zupełnie innej atmosferze i wielkim ciśnieniu, nazwy już nie pomnę. Masz też rasę robotów. No i po drodze spotykasz też trochę odmieńców, ale nie będę spojlerował.

Edytowane przez TrisenK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, czy przypadkiem realizm (w zasadzie to jego namiastka, jak przecież mówić o realizmie w tym przypadku) nie buduje właśnie klimatu?

To, że świat przedstawiony w grze jest śmiechu warty, raczej nie sprawia że można się w niego "wtopić", choć na pewno wszelkie uproszczenia sprawiają że w grę jest w stanie zagrać (a przede wszystkim ją kupić) statystyczny amerykański nastolatek.

 

Ja nie oczekuję od RPG SF totalnie hardcorowego realizmu (tzn. może i bym zechciał coś tak skomplikowanego obejrzeć, ale kto by to stworzył, wydał...?).

Ja oczekuję od RPG SF że będzie się w jakiś sposób różniła od 'klasycznego' fantasy RPG, że umieszczenie świata gry w realiach 'tech-przyszłości' da możliwości niedostępne dla typowych bajek o smokach, czarach, nekromantach.

 

Dobre RPG SF jest ciężko zrobić, choć tak naprawdę najciężej jest je sprzedać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazylem aby ten swiat byl smiechu warty , ba - lokacje fabularne budza podziw. Ta gra mnie tak wciagnela , ze przeszedlem ja siedzac killa dni od rana do wieczora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...