Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MateuszTbg

Kupie duzo częsci komputerowych : procesory, płyty głowne,dyski, grafiki,pamięci,obudowy z zasilaczami,nagrywarki, napędy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Już od 4 użytkowników kupiłem sprzęt, dawajcie śmiało każdą propozycje rozważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patriot ELK 1GB DDDR2 800MHz CL5 45zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pentium D 805 + cooler

 

Gigabyte GA-8I945P

 

nagrywarka DVD LG

 

zasilacz ModeCom 400W

 

Ramy:

Goodram 2gb (dual chanel 1gb + 1gb)

Goodram 1gb (dualchanel 512mb + 512mb)

 

Buda i-box (LCD)

 

Twardy samsung F1 750gb (nowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam dysk 160gb IDE Seagate cena 120 jest na gawrancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania GF 7600GS w wersji wyposażonej w 512 MB pamięci. Karta jest w 100% sprawna. Kupiona pod koniec maja 2007. Dołączam ksero faktury w ramach gwarancji. Sprzedaję samą kartę ze sterownikami(oczywiście oryginalnymi ASUS'a). Cena 130zł + wysyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Msi k9agm2-l 1 :(:) zł. z przesyłą

 

 

 

 

GG.11772071

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SRV

Nagrywarka CD LG 16x10x40x - 10zl

Winfast Geforce Mx 440 64 DDR TV-out AGP - 15zl

Geforce 64MX 440SE 64MB DDR TV-out AGP - 15zl

Zasilacz ATX Logic 300W PFC - 15zl

2x Karta sieciowa 10/100Mbs PCI - 5zl szt.

Dwie kosci DDR o pojemnosci 64 mb kazda :D - 5zl za obie

 

Do tego z 3 tasmy ATA do dyskow i napedow dorzuce *-^

 

Wszystko sprawne i sprawdzone poniewaz mam drugiego retro-kompa :P

 

Za calosc w granicach ok 50-60zl

 

Kontak:

 

ulumulu1988@gmail.com

gadu-gadu: 5390468

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sempron 2600+ BOX + mobo msi K8T (zepsuta <- nie wiem co sie stalo, ale chyba trzeba wgrac nowy bios [nie sprawdzalem]). Oddam Ci to za 40 zł (jakby co to wal na PW)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nit więcej nie ma żadnych częsci?

Kupiłem już od 6 userów.

Mile widziane też całe zestawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do zaoferowania taki zestaw:

Intel celeron D331 2,66ghz lga775,

Samsung hd160jj 160gb na gwarancji,

gigabyte ga 8i915pl na gwarancji,

mysz,klawiatura,

zasilacz 350wattt modecom feel,

radeon x550 256mb ddr2 pci-e,

monitor samsunga crt 15cali,

nagrywarkę dvd,

bude z wentylem

mój e-mail: patryk15-94@wp.pl

moje gg:8774399

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zasilacz TRACER TAKE ME 350 używany pół roku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dyski, chyba nawet sprawne ale traktory. Chyba 20, 40 i 10GB.

Do tego mobo stare jakieś pod celka AGP, integra - sprawne.

Zasilacze ze 2 300W deer chyba i jakiś no name.

128MB ddr1 333MHz chyba.

Obudowa Harry mini w stanie dobrym

Chłodzenie na celka

x2 CD-ROM sprawne

FDD sprawne

 

Jeśli jesteś zainteresowany podam Ci konkretne nazwy.

Za wszystko 50zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój cielak 420 z sygny za 70.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt jak w sygnaturce mam do sprzedania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor: AMD Athlon XP 2500+ Barton

(po podniesieniu magistrali na 200Mhz pracuje jako wersja 3200+) + chłodzenie firmy Spire

Płyta główna: Abit NF7 rev 2.0

Karta graficzna: Gecube Radeon 9550 Extreme rev 2.1

Pamięć: 2x 256 DDR GoodRam + 512 DDR Kingston

Dysk twardy: Seagate Barracuda 40GB

Nagrywarka CDRW LG 32x 10x 40x

Naped DVD Toshiba

Obudowa + zasilacz 400W

 

Cena ok 430zl za zestaw. GG 1040861

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta 3870 512 ddr5 powercolor bez pudla i sterownikow zlaczki sa,procesor e-2180 do polerki po plynnym metalu bez radiatora i pudla 3,2 na codzien max 3,6 max fsb 425 ,kosc ocz reaper 1066 2,1v CL5 2GB oraz druga taka sama po wygrzaniu zimnych lutow, radiator do zalozenia pochodzily z wymiany 1150 cl5 pl4-5 z palcem leca ,sprawne.jak jestes zainteresowany pisz na pw ile dajesz,moge sie wymienic na telefon z symbianem ,wymiana najlepiej osobista jesli jestes z warszawy lub wyszkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam obudowę Thermaltake Soprano srebrną z oknem z 3 wentylatorami AC oraz na wymianę z oryginalnymi oraz z zasilaczem Mode Com MC-400. Na zbyciu mam jeszcze SB Audigy (SB0090 Gold). Posiadam rzetelne zdjęcia każdej części. Ceny do uzgodnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam procesor AMD Athlon taktowany 1,33GHz, nie znam dokładnie modelu(sprawny). Karte graf GeForce 2 MX 400 64MB i nie wiem czy sprawna(jeśli będziesz zainteresowany moge sprawdzić) GeForce FX5200 128MB. Jak coś to PW lub GG:9036341 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Athlon X2 4200+ s. AM2 (2.2ghz) + chłodzenie boxowe z wentylatorem AC (b. cichy) - 120zł

MSI K9AGM3-F (nie działa zintegrowana karta graficzna, poza tym w 100% sprawna) - 70zł

1GB Goodram DDR2-667 CL5 - 25zł

IBM DTLA-307075 76.8 GB - 50zł

Codegen White - 25zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiablo
Athlon X2 4200+ s. AM2 (2.2ghz) + chłodzenie boxowe z wentylatorem AC (b. cichy) - 120zł

MSI K9AGM3-F (nie działa zintegrowana karta graficzna, poza tym w 100% sprawna) - 70zł

1GB Goodram DDR2-667 CL5 - 25zł

200zł + wysylka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Model ASUS TUF Gaming , o którym wspominasz jest to fajnie prezentujący się 27 calowy monitor IPS 2K (2560 x 1440) z natywnie 240 Hz, po OC 260Hz (1ms) dodatkowo pokrycie barw DCI-P3 wynosi 90 % więc monitor zapewni dobrą jakość i wyrazistość a obraz będzie płynny i przyjemny. Niektóre gry wykorzystują HDR więc z tym monitorem również można skorzystać z tej funkcji. Według mnie plusem jest też jasność na poziomie 400 nitów oraz technologie synchronizacji FreeSync i G-Sync (dla amd i nvidia).  Oczywiście są też tańsze modele z rozdzielczością 2K 240Hz patrz Lenovo Legion z lepszym pokryciem bartw DCI-P3 95% i z funkcją PIVOT - aby móc dostosować sobie wysokość i kąt pochylenia monitora do swoich potrzeb.
    • Chociaż faktycznie, niezawarcie umowy o produkcji w Polsce plus offset to wina Plaszczaka który brał wszystko z półki. Z samolotami bez uzbrojenia też się popisał, więc pewnie MON odkręca wszystko i spróbuje podpisać offset + produkcję w ostatniej umowie. Czemu się nie dało w drugiej? A no Plaszczak to Plaszczak co tutaj więcej dodawać.   Jak podpisywać umowy z Niemcami potrafią Czesi którzy w Europie mniej znaczą niż Polska ale jednak potrafią negocjować. Pomysł żeby brać pociski z Korei jako lewar na Niemcy nawet nie skomentuję, bo to poziom debila mógł wymyślić. 
    • Przede wszystkim to przynajmniej moim zdaniem zmiana bez sensu. Co do OC to jest to poblokowany CPU (coś jak non k u intela), więc tylko UV  
    • Fajnie że podałeś typ tego extendera bo z samego zdjęcia tak niskiej jakości trudno wywnioskować. Po zdjęciu wnioskuje, że to ten typ:  https://rbline.pl/extender-poe-pft1320-36882.html    Ogólnie standardowe extendery jakie stosowałem tylko regenerują sygnał nie są switchami czyli nie rozdzielają sygnału. W tym przypadku mają w sobie switcha. Różnica jest taka, że takie urządzenie różni się od typowego switcha tym, że zasilanie bierze z "głównego" switcha POE i nie ma w sobie zasilacza (taka jest idea extenderów). Na stronie którą podlinkowałem jest informacja  Więc można łączyć kaskadowo. Jednak pod 1 wyjście nie podłączysz kolejnych 2 extenderów (pewnie sam z siebie pobiera na własne działanie ze 2 W) oraz 3 kamer (każda np. po 6W). Czyli nie możesz podłączyć urządzeń które w sumie biorą więcej niż 15W.  
    • Zamierzam przesiąść się z 13700kf na 7800x3d i chciałbym go posadzić na dobrej płycie x670e w rozsądnej cenie, używki też wchodzą w grę, co byście polecili powiedzmy do kwoty 1500 zł im mniej tym lepiej. Nie śledziłem wątku więc nie wiem jak z oc wyżej wymienionego procka, mocno wyżyłowany czy mozna go jeszcze podkręcić czy lepiej iść w UV? 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...