Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

elektrownik

G1 - porażka 10ciolecia

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon jak dla mnie świetny. Bawiłem się nim kilka godzin i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Wygodny, solidny, szybko i łatwo się piszę. Rewelacja. Zastanawiam się nad rezygnacją z zakupu iPhone'a dla G1...

teraz jak wyjdzie soft 3.0? ;P chyba nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że ogromnym plusem są DARMOWE aplikacje w Android Market.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem dodać, że ogromnym plusem są DARMOWE aplikacje w Android Market.

a wiesz ile jest darmowych aplikacji na japko? :) A bardzo czesto jest tak, że te darmowe są nawet lepsze od płatnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz swoje, ja wiem swoje i nie będę robił tu wojenki G1 vs iPhone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecierz w Anroid makrket jest już full aplikacji do nagrywania video ustawień aparatu ograniczeń wykorzystawania neta itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty wiesz swoje, ja wiem swoje i nie będę robił tu wojenki G1 vs iPhone.

tak, wiem swoje, bo android jeszcze raczkuje, a japko ma już ten okres za sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jedno pytanko. Jak jest z jakością muzyki na słuchawkach? Nie miałem jak sprawdzić, bo G1 nie ma wejścia mini-jack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam jedno pytanko. Jak jest z jakością muzyki na słuchawkach? Nie miałem jak sprawdzić, bo G1 nie ma wejścia mini-jack.

 

Tego troche nie rozumiem. Podobnie ze znaczna czescia innych HTC. To w sumie wyglada na dzialanie na sile, bo przeciez trzeba pozniej wyklikac sluchawki do tego (grono odbiorcow nie jest chyba az ta duze by robic na tym kase).

Moja Xperia jakos sie ustrzegla, ale to pewnie przypadek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jakiś właściciel G1 się wypowie, jak z jakością muzyki na słuchawkach? najlepiej w odniesieniu do innego modelu telefonu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz jak wyjdzie soft 3.0? ;P chyba nie ma sensu.

 

A na to nam przyjdzie jeszcze dlugo poczekac :)

 

moÂże jakiÂś wÂłaÂściciel G1 siĂŞ wypowie, jak z jakoÂściÂą muzyki na sÂłuchawkach? najlepiej w odniesieniu do innego modelu telefonu? ;)

 

Na Creative Aurvana podobna jakosc dzwieku porownujac do N95, a melomanem jestem. Nie mniej nawet na N95 idealnie nie jest.

 

Jak by nie bylo, zapowiadany update dla G1 tez wnosi wiele nowego, wiec jest na co czekac.

 

 

Za brak polskich znakow przepraszam - post pisany na G1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Denek

Możesz mi napisać na PW jakiej przejściówki do słuchawek używasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że wtrącę, ale czy w Androidzie jest obecnie firmowo lub jako 3rd party software zwykła konsola? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Denek

Możesz mi napisać na PW jakiej przejściówki do słuchawek używasz?

 

Poszukaj na alegro, generalnie są 2 rodzaje - orginalne made by htc i nieorginalne (tańsze), ja mam tą z htc, to przejściówka z tego 11 pinowego dziadostwa na mini usb i audio out min.

Przepraszam, że wtrącę, ale czy w Androidzie jest obecnie firmowo lub jako 3rd party software zwykła konsola? :>

jest, ale na niewiele się zda bez roota...

 

jakość dźwięku dobra, największy problem to bateria...rozładowuje się tak szybko...

Co do aktualizacji to ma być, ale pewno nieprędko, google wybrało gorszą drogę, zamiast wydawać szybko i często małe aktualizacje, uparło się na dużą, nie było by w tym nic złego, ale pojawiają się kolejne błędy i requesty nowych funkcji, a google tak dodaje i dodaje to do jednej paczki, aż zrobi się to większe od podstawowego systemu, mam też poważne obawy - z obecną wersją systemu w momencie zakupu telefon miał 70MB, po zainstalowaniu aplikacji (niewielu) zostało 20MB, widząc co ma być w aktualizacji obawiam się że po niej zostanie jeszcze mniej, to jeden z powodów dla których magic (g2) ma 512 MB romu...więc sam już nie wiem czy można mieć pewność że dla g1 będzie aktualizacja, nie było jeszcze żadnego oficjalnego potwierdzenia, wszystkie przykłady to były samoróbki

 

Co do iphone vs g1 to mogę powiedzieć że są bardzo podobne... te same braki...

ciekawostka: najnowszy iphon prawdopodobnie będzie miał 1GHz procesor marwella - pxa168, swoją drogą bardzo dobre i wydajne procesory, mój ipaq 214 ma pha 310 i śmiga bardzo szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na to nam przyjdzie jeszcze dlugo poczekac :)

4 miesiace?

 

osobiscie?

G1 to pierwszy aparat z androidem wiec nie oczekujcie niewiadomo czego.. poczekaj troche a wyjda updatey....

iphone mial to samo... klapa niby a jednak ta klapa nie jest... apple uczy sie na bledach(jesli chodzi o soft dla iphone, i nowe potencjalne konstrukcje dla iphone, dla przykladu 4G to juz bedzie zupelnie inna bajka) i to samo zrobi google....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob1N
Na Creative Aurvana podobna jakosc dzwieku porownujac do N95, a melomanem jestem.
Czyli kiła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Creative Aurvana podobna jakosc dzwieku porownujac do N95, a melomanem jestem.

Czyli kiła ?

CAL bardzo ladnie(oczywiscie jak na sprzet przenosny) zgrywaja sie z iPhonem. Tylko koniecznie trzeba wylaczyc EQ. Z EQ jest kiszka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że G1 jest cały czas podłączone do internetu i nie można tego wyłączyć. Czy to prawda? Jeśli tak, to ile KB dziennie to zabiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bump!

Bardzo proszę o odpowiedź na powyższy post, bo pod koniec tygodnia będę kupował telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bump!

Bardzo proszę o odpowiedź na powyższy post, bo pod koniec tygodnia będę kupował telefon.

może zzerać mało kb, a dużo kasy rozłaczając się np po zablokowaniu klawiszy i ponownie łacząc przy odblokowywaniu. Ogólnie bawiłem sie dzisiaj tym telefonie w erze i nie zachwycił mnie. Na pewno więcej minusów niż plusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki za offtopic, ale iPhone też tak ma?

w sensie, że z internetem się łaczy? jak masz jakieś automatyczne odbierania poczty itd, to tak ma. Mozna sciągnąc program do wyłaczania edge/3G - przydatny w miarę.

 

Ogólnie porównując G1 do iphona wygrał by ten 2. Może z czasem android się bardziej rozwinie i zagosci w lepszych telefonach, bo wydaje się być dosyć obiecujący. (ale na razie jestem ciekawy nowego palma ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli G1 odpada. W takim wypadku opłaca się go kupić tylko w abonamencie ery, gdzie masz gratis paczkę danych 500mb ;)

Dzięki, Amitoza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli G1 odpada. W takim wypadku opłaca się go kupić tylko w abonamencie ery, gdzie masz gratis paczkę danych 500mb ;)

Dzięki, Amitoza ;)

pewnie mozna to jakoś wyłączyć. Ogólnie sam G1 nie zachwyca, ale jak chcesz coś na androidzie, to może warto poczekać, bo sam system wydaje się ciekawy (troche ograniczeń jak w OSX, ale to choroby wieku dziecięcego). Nie mniej japko z dnia na dzień coraz bardziej mi pasuje. Windows mobile w ogóle mi nie podchodzi, symbian tak samo, więc zostają mi te względnie "egzotyczne" platformy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...