Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Meuron

Kupno Iphona na allegro.

Rekomendowane odpowiedzi

Poczym poznać ... po gwarancji z Orange PL :) Jeszcze nie sprzedają podróbek... przynajmniej oficjalnie :) Oczywiście można podrobić gwarancję, założyć simlocka na sieć, ale możesz sprawdzić w Orange. Poproś sprzedającego o podanie numeru faktury czy czegokolwiek co pomoże to sprawdzić, zapytaj wczesniej w Orange czego potrzebują do sprawdzenia i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam jescze jedno pytanko da sie jakos odroznic podrobione od orginalnych obodow do iphone , znalazlem np takie cos http://www.allegro.pl/item585929598_obudow...n_oryginal.html

 

 

mogę się mylić, ale Apple chyba nie sprzedaje obudów jako akcesoriów, bo ich wymiany można dokonać chyba tylko w serwisie. Więc jeśli ktoś sprzedaje jako oryginał, to chyba tylko zdjął ją z jakiegoś uszkodzonego egzemplarza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm no ten temat chyba jest dobry pod moje pytanie a nie chcialem robic nowego i smiecic...;] znalazlem na allegro takiego 3g http://allegro.pl/show_item.php?item=624937601 i co wy na to ? nie przejade sie na tym jak to kupie ? chetnie zamienilbym moja n82 bo juz troche mi sie przejadal a wolalbym cos lepiej grajacego bo na aparacie w tel ostatnio mi juz za bardzo nie zalezy... tylko martwi mnie brak jakiej kolwiek gw nawet tej na 1m i to czy jak padl 1 pix to przypadkiem reszta potem tez sie nie wypali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znalazlem na allegro takiego 3g http://allegro.pl/show_item.php?item=624937601 i co wy na to ? nie przejade sie na tym jak to kupie ?

Przejedziesz się. Brak odbioru osobistego, zobacz poprzednie aukcje + szkoda że nie ma zdjęcia tych 500 iphonów które ma :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nabazgralem zeby podeslal foty kilku innych odpalonych, w poprzednich aukcjach ma tylko jakies tam dietki czy kij wie co to 0 iphonow, ale niby to sklep ale z 2 strony martwi wlasnie ten brak odbioru osobistego...;/ nie lubie ryzykowac na allegro;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gwarancji brak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzana trochę ta aukcja, brak możliwości kupna za pobraniem... Trochę mi to śmierdzi oszustwem - ale mam nadzieję że nie - bo dużo ludzi kupiło. Swoją drogą jakby nie premiera "4G" w czerwcu to sam bym swojego 2G na niego zamienił :szczerbary:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce kupić, to najlepiej niech poczeka jeszcze te 2 dni i skontaktuje się z jedną z pierwszych osób która zakupiła i zapyta, czy do transakcji doszło :)

 

Edit:

Wydaje mi się, że ten użytkownik już wcześniej coś z Apple hurtem sprzedawał, bo inaczej nie odwiedzałbym jego strony i nie przeglądałbym wszystkich ostatnio zakończonych aukcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wszystkie przelecialem i zadna nie dotyczyla iphonow... w mailu napisal mi ze ma chore dziecko i zona by go wyrzucila jakby osobiscie wydawal :o innych fot tez nie podesle bo nie ma czasu na takie rzeczy... daje gw na 1m.... jednak podziekuje temu panu puki co;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konto gościa zablokowane... wałek niezły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiadzialem ;] jak dobrze ze jestem taki cudny i rozsadny... ahhh :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo czy allegro miało powód do zawieszenia konta, czasami działają jak idioci, poza tym czym się tu przejmować? Ubezpieczenie teraz funkcjonuje do kwoty 10.000 więc ja bym się z byle ajfonem tak nie lękał, przymierzałem się dziś do zakupu właśnie na tej aukcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...