Skocz do zawartości
Zigu17

Wymienialnia gier / odpowiednik Targowiska

Rekomendowane odpowiedzi

WYMIENIALNIA

 

huge-game-collection.jpg

 

 

Wpadłem na pomysł by usprawnić trochę wymienianie gier w tematach. Temat będzie służył jako dobre narzędzie do odszukania ludzi zainteresowanych naszymi grami, sami natomiast powinniśmy odszukać coś dla siebie. Myśle że to tańsza przyjemność od zakupów na allego, a przecież wielu użytkowników pclab na tyle się zna i ufa sobie, że kupuje i sprzedaje między sobą po za allegro. Zasady: Wymieniamy oczywiście tylko oryginalne gry. Podajemy gry które mamy na wymiane i za które najchętniej byśmy się wymienili, sprzedali lub kupili. Przewiduje też system komentarzy osób które już się wymieniły. Jak temat się bardzo rozwinie to się go przylepi :P

Edytowane przez Zigu17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten l4d to nie sam steam ?

Edytowane przez mr.pino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ten l4d to nie sam steam ?

 

razem z plytą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli np ja ci daje DMC4 a ty mi L4D?:>:D

 

aha jak coś to PW

Edytowane przez Zigu17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się ten cały system niezbyt widzi, ponieważ własność mogłaby powrócić w złym stanie (np. płyta zryta cyrklem :szczerbaty: ) lub nie wrócić w cale; ja bym się dokładnie zastanowił co do tych wymian...

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mało to bezpieczne

chyba że wystawiać na allegro;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wpadlem na pomysł by pobawić się troche w wymienianie gier. Przeszedleś jakąs gre to się wymień Myśle że to tańsza przyjemnośc od zakupów, a przecież wielu użytkowników pclab ufa sobie na tyle że kupuje i sprzedaje między sobą po za allegro, że i takie wymienianie się grami mialo by miejsce. Wymieniamy oczywiście tylko oryginalne gry. Zasady podajemy gry które mamy na wymiane i za które najchętniej byśmy się wymienili. Wymieniamy sie grami tylko na miesiąc czasu (chyba że ustalimy między sobą na wiecej) Myśle że to odpowiedni czas na przejście danej gry To może ja zaczne:

 

Gry które chce wymienić:

Fallaut 3 PL

Gears of War PL

L4D + konto steam

NFS: Carbon

Crysis PL

GTA 4

 

Gry na które chętnie bym się wymienil:

 

np lost planet :P

Devil may Cry 4

Resident Evil 4

FEAR 2

Wiedźmin

 

 

Hm ... F.E.A.R 2 co prawda mam, ale przypisało mi go do konta, którego nie zamierzam się pozbywać. Toteż powiem co mógłbym ci dać w zamian za Fallouta 3:

 

Burnout Paradise, Kings Bounty, Pure, The Club. Z trzech ostatnich gotow jestem poswiecic dwie naraz. I wolalbym na wiecej niz miesiac :P

Edytowane przez Matio.K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hm ... F.E.A.R 2 co prawda mam, ale przypisało mi go do konta, którego nie zamierzam się pozbywać. Toteż powiem co mógłbym ci dać w zamian za Fallouta 3:

 

Burnout Paradise, Kings Bounty, Pure, The Club. Z trzech ostatnich gotow jestem poswiecic dwie naraz. I wolalbym na wiecej niz miesiac :P

 

pma poszła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł. :) Ale tylko czasowe wymiany? Nie lepiej również wprowadzić normalną wymianę? :) Przydałby się też system plusów i ranking, ale to musiałby być uaktualniany dość często, a nie co pół roku :>

 

 

Edit: Albo temat przekształcić w Targowisko. Tak jak w subforach konsolowych. :) Jest do tego odpowiedni dział, ale takim sposobem gry na pc byłyby tylko w jednym miejscu i każdy by wybrał coś dla siebie ;)

Edytowane przez Nesti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł. :) Ale tylko czasowe wymiany? Nie lepiej również wprowadzić normalną wymianę? :) Przydałby się też system plusów i ranking, ale to musiałby być uaktualniany dość często, a nie co pół roku :>

 

 

Edit: Albo temat przekształcić w Targowisko. Tak jak w subforach konsolowych. :) Jest do tego odpowiedni dział, ale takim sposobem gry na pc byłyby tylko w jednym miejscu i każdy by wybrał coś dla siebie ;)

 

moge sie tego podjąć. Oczywiście wymiana na zawsze też wchodzi w gre, wystarczy zaznaczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEstem za, ale żeby można było wymieniać gry na zawsze również :P

 

moge sie tego podjąć. Oczywiście wymiana na zawsze też wchodzi w gre, wystarczy zaznaczyć :P

Pisaliśmy posta w tym samym czasie :P Jesteś w stanie podjąć się tego, ale nie tak, że za 3 miech Cie nie ma ;) jak z rankingami w dziale o benczach ?

Edytowane przez hej1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JEstem za, ale żeby można było wymieniać gry na zawsze również :P

 

 

Pisaliśmy posta w tym samym czasie :P Jesteś w stanie podjąć się tego, ale nie tak, że za 3 miech Cie nie ma ;) jak z rankingami w dziale o benczach ?

 

ja na pclab wchodze regularnie. Bana póki co nie zamierzam miec, a jezeli tak się stanie wyznacze nastepce, wiec ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam do wymiany Sagę Gothic z Platynki, praktycznie nieruszaną. Chętnie wymienię na Test Drive Unlimited, też z Platynki, ew. coś innego Platynkowego jak ktoś zabierze ode mnie tę szajsowatą sagę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja na pclab wchodze regularnie. Bana póki co nie zamierzam miec, a jezeli tak się stanie wyznacze nastepce, wiec ok ;)

OOOO :o soreks, popatrzyłem na posty Mr.Pino :E Faktycznie masz dużo postów i niezły czas na forum, życzę Ci powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacny pomysł, ....

 

... i tu właśnie przydało by się konto "vip" z oddzielnym działem :E :E

 

Musiałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toć to uprawia się tu rasizm postowy :P

 

A swoją drogą - Zigu, PM'a zwrotna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też bym chętnie wziął w tym udział:

 

ET: Quake Wars

Kompania Braci na Linii Wroga

The Settlers 10lecie z dodatkiem wikingowie

Infernal

Painkiller

Mafia

 

chętnie bym na burnouta nawet kilka zamienił albo na grida... fear 1 z dodatkami mile widziany również :D

Edytowane przez junior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym chętnie podjoł sie wymiany DMC4 na Wiedzmina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kompania Braci na Linii Wroga

 

To aby nie działa na zasadzie klucza, które przypisuje się do konta? Bo chętnie poszerzyłbym swoją wiedzę na temat COH :D

Edytowane przez Matio.K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł.

Ja też bym się z chęcią wymienił tyle tylko że na zawsze na takich warunkach:

Kane&Lynch wersja SUPERSELLER za Mirror's Edge i doplacam 20zł.

Jak ktoś chętny to pisać albo na PM albo na GG:254249

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wpadlem na pomysł by pobawić się troche w wymienianie gier. Przeszedleś jakąs gre to się wymień Myśle że to tańsza przyjemnośc od zakupów, a przecież wielu użytkowników pclab ufa sobie na tyle że kupuje i sprzedaje między sobą po za allegro, że i takie wymienianie się grami mialo by miejsce. Wymieniamy oczywiście tylko oryginalne gry. Zasady podajemy gry które mamy na wymiane i za które najchętniej byśmy się wymienili. Wymieniamy sie grami tylko na miesiąc czasu (chyba że ustalimy między sobą na wiecej, można także na zawsze) Przewiduje też system komentarzy osób które już się wymienily. Jak temat się bardzo rozwinie to się go przylepi :P Myśle że to odpowiedni czas na przejście danej gry To może ja zaczne:

 

Gry które chce wymienić:

Fallaut 3 PL

Gears of War PL

L4D + konto steam

NFS: Carbon

Crysis PL

GTA 4

 

Gry na które chętnie bym się wymienil:

 

np lost planet :P

Devil may Cry 4

Resident Evil 4

FEAR 2

Wiedźmin

Dodatki do simsów dla mojej girls :P

 

itp

Mi wcale ten pomysł się nie widzi-rozumiem zamiana na zawsze+np.7dni na reklamację jak np.gra nie działa ,czy też porysowana-a tak to jawne Piractwo :exclam: Wszystkie wymienione przez Ciebie gry można skopiować(obraz gry)i potem się odmienić itd. Ja wszystkie moje gry mam zarejestrowane na gram.pl lub w Cenega i tam jest sklep gdzie można sprzedawać,wymieniać gry.

Edytowane przez onimusza666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi wcale ten pomysł się nie widzi-rozumiem zamiana na zawsze+np.7dni na reklamację jak np.gra nie działa ,czy też porysowana-a tak to jawne Piractwo :exclam: Wszystkie wymienione przez Ciebie gry można skopiować(obraz gry)i potem się odmienić itd. Ja wszystkie moje gry mam zarejestrowane na gram.pl lub w Cenega i tam jest sklep gdzie można sprzedawać,wymieniać gry.

sluchaj ci, ktorzy maja jakies oryginalne gry raczej nie beda ich piracic i odsylac

bo latwiej jest przeciez sciagnac z torrenta

 

to tak jakbys pozyczal gre koledze, ten przechodzi ja i oddaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sluchaj ci, ktorzy maja jakies oryginalne gry raczej nie beda ich piracic i odsylac

bo latwiej jest przeciez sciagnac z torrenta

 

Że ty w ogóle podejmujesz próbę nawiązania dialogu z ludźmi mającymi w nicku 666. Pff ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż strach co nie? :szczerbaty: .Jeszcze jak się wymienisz to Ci przyśle jakiś film o małych szatanach :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...