Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mariuszek23

lcd do 1400zł

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

swoj wątek na forum jest związany zakupem telewizora lcd nie za duze kase max 1400zł

wpadły mi oko dwa modele telewizorów

 

Funai LT6-M32BB

telewizor funai

 

i Telewizor Daewoo LT32L1

 

drugi typ

 

moze nie są to produkty markowe jak lg ,samsung itp i za markę sie nie dopłaca

ale funai daje 5 lat gwarancji

 

i mam pytanie takie gdy telewizor ma usb i piszą zawsze ze jest serwisowy to jest mozliwość wykorzystania go do multimediów np zdjeć ,filmów,muzyki itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i mam pytanie takie gdy telewizor ma usb i piszą zawsze ze jest serwisowy to jest mozliwość wykorzystania go do multimediów np zdjeć ,filmów,muzyki itp

To jest pytanie? :E

 

Ja mam u siebie w telewizorze usb, nie żadne serwisowe, i mogę podpiąć do niego pen drive z muzyką lub zdjęciami, filmy nie działają. Jeśli wejście jest opisane jako serwisowe to nie wiem czy jest taka możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest pytanie? :E

 

Ja mam u siebie w telewizorze usb, nie żadne serwisowe, i mogę podpiąć do niego pen drive z muzyką lub zdjęciami, filmy nie działają. Jeśli wejście jest opisane jako serwisowe to nie wiem czy jest taka możliwość.

 

 

rozumiem to po co montują port usb w tv ale myślę ze ktoś kiedyś odkryje jak można to wykorzystać te wejście

wiadomo na wszystko jest sposób , jak na nawigacje są rożne sposoby to na telewizor tez coś się znajdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nboxach (dekoderach tv n) też jest usb, ale korzystać nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W nboxach (dekoderach tv n) też jest usb, ale korzystać nie można.

 

 

tak jest usb zablokowane

ale n box wiem ze ma dystrybucje linuxa chyba Debianie lub fedora jądrze zrobiony jak pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podepne sie rowniez pod temat, szukam dobrego LCD za nieduze pieniadze,moj max to 1500zl,bardzo wazne jest to,zeby mial zlacze antenowe bo jak narazie tylko na nim bede ogladal TV,wybralem oto takie modele:

 

LG 32lg2000

LG 32l32000

Samsung le32A451

Funai 32ltr m32bb

 

Mi osobiscie w tej cenie najbardziej odpowiada LG3000.

 

Ktorym waszym zdaniem bylby najlepszym wyborem?A moze macie jakies inne pomysly?Czekam na komentarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kwocie najlepszą propozycją jest Funai LT6-m32bb. Jak za te pieniądze oferuje bardzo dobrą jakość obrazu. Konkurencja w podobnej cenie może zaoferować jedynie ładniejszą obudowę, co i tak pozostaje kwestią dyskusyjną. Tym, czego na pewno nie ma konkurencja jest pięcioletnia gwarancja.

Do minusów telewizora można zaliczyć stosunkowo długi czas przełączania kanałów, no i brak dekodera DVB-T w standardzie MPEG-4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie do 1400zl ten Samsung

 

Do 1500zl albo samsung wyzej lub troche lepszy ( ale starszy model) --> Samsung le32A451

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...