Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

darek.kow

laptop 2,5-3tys z matową matryca, mozliwe?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam do was pytanie: a mianowicie czy znajdę jakiegoś fajnego laptopa tak 2,5 - 3 tys ale żeby miał matową matrycę? Poza tym 160GB i 2GB RAMu, grafika optymalna, do procka też nie mam jakiś szczególnych wymagań, chodzi mi o to żeby dobrze działało ale bardzo zależy mi na tej matowej matrycy bo w tych błyszczących to mi się zawsze strasznie światło odbija i razi po oczach :/ Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za recenzję, a co do tej Toshiby to jednak 4 kawałki to niestety trochę dużo. Ale szukamy dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i chyba nici z matowej matrycy a sam bym się chętnie dowiedział czy jest jeszcze jakiś wybór :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
laptop 2,5-3tys z matową matryca, mozliwe?

Możliwe. Kto mnie poprze ? ;e

 

Cześć

Mam do was pytanie: a mianowicie czy znajdę jakiegoś fajnego laptopa tak 2,5 - 3 tys ale żeby miał matową matrycę? Poza tym 160GB i 2GB RAMu, grafika optymalna, do procka też nie mam jakiś szczególnych wymagań, chodzi mi o to żeby dobrze działało ale bardzo zależy mi na tej matowej matrycy bo w tych błyszczących to mi się zawsze strasznie światło odbija i razi po oczach :/ Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

 

Ja mam prawdopodonie matową. Nawet nie zwracałem na to uwagi. Ale nie odbija się światło. Do 3 tys. to może byśu mnie wyrwał, ale jeszcze myślę czy sprzedać ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam prawdopodonie matową. Nawet nie zwracałem na to uwagi. Ale nie odbija się światło.

 

Nawet mnie rozbawiło, to słowo "prawdopodobnie" gdy czytałem ten tekst :D

 

Jak możesz tak mówić, że nie zwracasz na to uwagi :question: przecież, to od razu widać nawet jak laptop nie jest podłączony i jak nic nie widać na ekranie, to widać czy jest matowa, czy posiada połysk jak "lustro" a skoro powiedziałeś, że nie odbija światła, to może posiadasz laptopa z matrycą błyszczącą ,która posiada powłokę antyrefleksyjną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości sprawdziłem u siebie w sklepie i 6730s ma matryce błysk :)

 

Z matowych to polecam Tecra A10 :) troche ponad 3k ale b.fajny model z wbudowanym modemem HSDPA :)

 

U mnie stoi za 3499 :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane, że mat.

Możliwe, że są dwie wersje ;)

 

~edit~

6730s z tego co widzę maja matowe matryce... Może wersję b widziałeś?

 

A co do puma7 to on nawet nie wie jaki ma model lapka... Z resztą widać, że jego wiedza jest na dość niskim poziomie... Jakby się wziął do czytania testów i innych tematów choćby to byłoby lepiej, a tak póki co wszystko porównuje do swojego lapka i uważa, że 1024MB na jego karcie zwiększyłoby jej wydajność ;) Ale to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jest tylko pasjonatem swojego sprzętu, trzeba mu to wybaczyć :):)

 

craven napiszesz coś więcej o tym modelu tecra A10???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...