Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kopaczO_o

Procesory AMD i Dual Core Optimizer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym sie dowiedzieć czy wszystkie procesory od AMD wymagają tego programu czy tylko Athlony X2 ? Pytam bo musze złożyć znajomemu taniego kompa i nie wiem jak to jest z tymi prockami od AMD. W Intelu czegoś takiego nie ma i dobrze działają. Naczytałem sie że u niektórych lepiej chodzi z tym Dual Core Optimizerem a u innych bez. to zależy od modelu procka? I czy na Phenomach też to jest potrzebne? I wogóle dlaczego AMD tak robi procki że potrzebują jakichś programów do normalnego działania? Prosze o wyjaśnienie mi tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, może i było, wiem bo szukałem i czytałem troche, dużo tego jest, dużo czytania i nie potrzebnych postów i wolałbym dostać konkretną odpowiedz tutaj.

 

EDIT: Najważniejsze jest dla mnie pytanie czy na Phenomach też to trzeba instalować. Inne możecie sobie odpuścic jak wam nie chce sie pisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zalezności od systemu

 

Xp sp3 i Vista już mają zaimplementowane w sobie to co potrzeba. Ogólnie to Optymizer był pod AMD do serii 6xxx, nowsze już chyba były pozbawione problemów z optymalizacją.

BTW, nie zaszkodzi zainstalować, przeciez nic złego się nie stanie :hmm: i nic to nie kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Phenomów w żadnym razie się tego nie instaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy tego nie instalowałem i problemów też nie miałem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...