Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

HypnotizeBitch

Zanikanie stron. ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. ;]]

A więc mój problem polega na `zanikaniu` stron internetowych, polega to na tym, że czasem przy przeglądaniu jakiejś witryny wyskakuje nagle błąd pod nazwą `nie można znaleźć serwera` . Internet sam w sobie nie jest aż tak wolny, ale pozostawia wiele do życzenia. ^^ Dodam też, że ten problem zaczął się dość niedawno, chyba nawet po tym, jak w pewne 3 pliki systemowe wkradły się wirusy. Mianowicie chodzi tu o ;

- kernel32.dll

- winsock.dll

- wsock32.dll

Obecnie przebywają one w kwarantannie, bo jak wiadomo, usunięcie ich nie wróży nic dobrego. XD Innych wirusów nie mam, bo komputer skanowałam już prawie wszystkimi możliwymi antywirusami i nic nie wykazało. Także to jakby odpada.. Próbowałam już nawet ustawiać DNSy, dzięki którym ten problem został rozwiązany u niektórych osób lecz również bez większego efektu. ^^ Pomogło tylko na 5 minut. ;) Wcześniej nie miałam takich problemów, więc tym bardziej dziwi mnie to, skąd się to wzieło. ^^ Internet mam ze spółdzielni i podzielony jest routerem na 3 kompy - jakby ktoś pytał. ;pp

No to tyle. z góry thx za pomoc, bo dosłownie wściec się można. ;D Pozdr. ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...