Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

suchy99

Podkrecanie AMD Duron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem poniewaz chciałbym sobie pograc w fife 08 ktora ma wymagania 1,5Mhz, a ja mam AMD Duron 855Mhz, 256Mb RAM. Możecie napisac "dla zielonych" jak przez Bios moge podkrecic procka do 1,2; 1,3 Mhz. Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wątpię czy go na tyle podkręcisz. Jaka płyta główna?

PS: nie MHz tylko GHz ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1000mhz maks 1100mhz osiagniesz. Zapomnij o wiecej. Chyba ze chcesz przerobki plyty glownej robic i wode montowac. Spitfire nie poleca wiecej.

Zreszta moze pozniej wyskoczyc problem z brakiem instrukcji SSE2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Takie czasy.. czym droższa, lepsza karta tym więcej przepłacamy, opłacamy za krypto walutowy wymysł na świecie.. do tego dochodzą scalperzy i sklepy którym na rękę idzie sprzedawanie w zawyżonych cenach bo i tak ludzie wymęczeni czasem to kupią.  W grudniu rtx 2060 z top chłodzeniem sprzedałem za 1400, teraz za tyle to nie wiem czy się dostanie biedę wersję 1650 w PL, w DE można jeszcze liczyć od dłuższego czasu na spokojniejsze ceny, ale trzeba liczyć pośrednika i zapewne brak gwarancji
    • Teraz raczej każdy ma na uwadze wpadkę z CP, więc lepiej przesunąć i zgarnąć delikatny hejt, niż wydać zbugowaną, zgltchowaną i obciętą do granic możliwość grę.
    • Jak to nie, był ocet z musztardą 
    • Uwaga to nie jest jednak typowy Remake, to jest "remade for modern audiences" https://cosmicbook.news/star-wars-woke-knights-republic-remake "Our big goals on this are to bring the story to a modern audience and have it be just as impactful today as it was for players when it originally launched" Ryan Treadwell (główny producent ) Tak w ogóle teraz sobie zdałem sprawę, że w związku z tym, że Disney po kupieniu Star Wars ogłosił, że całe uniwersum tej marki, poza filmami, przestaje oficjalnie istnieć, to mogą całą fabułę zmienić   Jakby nie miał być to by jej nie zatrudniali. Jakie to ma znaczenie czy jest w bioware czy nie jest - chyba może pracować w różnych firmach i pewnie na kontrakty niż stałe zatrudnienie. O ile wiem to w Bioware pracowała kiedyś. Kto ją teraz zatrudnił to jest bez znaczenia. W mediach wypowiedziała się, że w końcu dostała grę Bioware, więc raczej to zapowiedź, że będzie przerabiać grę, szczególnie, że napisała tweet o tej grze parę lat temu, raczej w negatywnym kontekście.  
    • Myślę, że to nie chodzi o konkurencję - gry lepiej właśnie mogą się sprzedawać w okresach przedświątecznych, więc to raczej nie jest powodem przesunięcia, szczególnie, że przesunęli praktycznie o 2 miesiące premierę. Od dawna były przecieki, że praca nie idzie najlepiej, bo szefunio każe wszystko zmieniać nie licząc się ile to potrwa. Może chuchają na zimne, by nie zszargać sobie reputacji, widząc jak to wyszło cd projektowi z Cyberpunkiem, szczególnie, że w ostatnim czasie bardziej minusowali niż plusowali.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...