Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kryzak

Jaki AMD

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko nie długo bede kupowal sobie nowego proca najprawdopodobniej bedzie to AMD na sokecie AM2 no i jakiego polecacie. Cena plus minus 250zł (tylko bez przesady) dlatego na mysl od razu wpadł mi Athlon tylko jakiego polecacie ja myslalem nad tym: http://www.shiftsklep.pl/index.php?t=w&amp...4447&idk=39

 

Dobry proc. Ma 2x1MB L2 tzn ze to windsor F3. Spokojnie go wykrecisz na minimum 3.0

A jaka mobo pod proca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm

Płyta głowna. Do nowego procesor musisz rowniez wymienic plyte.

Rozumiem ze grafike masz na PCI-E i ram DDR2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety wolalbym cos innego bo mam przykre doswiadczenia z ASRockami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety wolalbym cos innego bo mam przykre doswiadczenia z ASRockami :/

 

Ja tez. Jak i 70% wlascicieli Asrocka ;)

 

To kup se to. http://bachcomp.pl/2242,produkt,Biostar-TA...-WYDAJNOSC.html

 

Jedna z najbardziej poszukiwanych plyt pod AM2+.

 

Na tej mobo w przyszlosci wsadzisz PII X4

 

EDIT: PII X4 tzn. Phenom II z 4 rdzeniami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał kupic ta plytke to musial bym troche brachola naciagnac ;)

 

I dzięki za zainteresowanie memel a cena okolo (lepiej mniej) 300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brisbane 5000+ BE

mam i polecam - proc cienizna, ale za tą kwotę ok

bez problemu osiąga 3,0 na def vcore, a 60% modeli 3,2 na też na def

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko nie długo bede kupowal sobie nowego proca najprawdopodobniej bedzie to AMD na sokecie AM2 no i jakiego polecacie. Cena plus minus 250zł (tylko bez przesady) dlatego na mysl od razu wpadł mi Athlon tylko jakiego polecacie ja myslalem nad tym: http://www.shiftsklep.pl/index.php?t=w&amp...4447&idk=39

 

będę miał do sprzedania dokładnie tego samego proca za 2 tygodnie - to ten z mojej sygnaturki :) podkręcony o 100MHz tylko - cena 200zł i gwarancja jeszcze na 1,5 roku :)

jakbyś był zainteresowany to daj znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jakiegoś windsora znaleźć. Wydajniejszy zegar w zegar, a wyższą prądożerność idzie przeboleć. A najlepiej to byłoby poczekać na nowe Athlony II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moze bede chciał opylic proca z sygnaturki jak ktos bedzie dobrze ze mna gadał. Groszowa sprawa ;)

EDIT: 770-UD3 rev.1.0 nie ma ACC, tzn ze nie odblokuje sie 4rdzenia jak by sie w przyszlosci pakowało w PII x3

podobno ma sie pojawic UD3 w rev.2.0 i ma posiadac SB710 z ACC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleciłem UD3, bo zasadniczo miało być do 300zł i nie Asrock. Więc nic z SB710/750 się nie da za te pieniądze kupić. Do niedawna był fajny Biostar na Alledrogo za 320zł, ale jakiś chyba dziwny typ je sprzedawał.

Skoro zakupy mają być w przyszłości, to autor równie dobrze może pójść w stronę Athlona II.

A póki co, to polecam memelowego proca. No patrz, jak się fajnie kręci :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poleciłem UD3, bo zasadniczo miało być do 300zł i nie Asrock. Więc nic z SB710/750 się nie da za te pieniądze kupić. Do niedawna był fajny Biostar na Alledrogo za 320zł, ale jakiś chyba dziwny typ je sprzedawał.

Skoro zakupy mają być w przyszłości, to autor równie dobrze może pójść w stronę Athlona II.

A póki co, to polecam memelowego proca. No patrz, jak się fajnie kręci :E

 

Dziwny to moze nie ale typ jest z Cypru.

Fajnie sie kreci ? marne III miejsce w kraju w OC Windsora 4600+ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będę miał do sprzedania dokładnie tego samego proca za 2 tygodnie - to ten z mojej sygnaturki :) podkręcony o 100MHz tylko - cena 200zł i gwarancja jeszcze na 1,5 roku :)

jakbyś był zainteresowany to daj znać :)

 

 

Nie uzywanych wole nie kupowac ;)

 

To pondziękuje kolegom bo dzieki waszym podpowiedzią się zdecydowałem :P

 

plyta ta:

http://www.shiftsklep.pl/index.php?t=w&amp...9337&idk=-1

 

a jak się uda brata naciagnoc to ta :P

http://bachcomp.pl/2242,produkt,Biostar-TA...-WYDAJNOSC.html

 

a procek ten

czyli tak jak chcialem

http://www.shiftsklep.pl/index.php?t=w&amp...4447&idk=39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kiedy mają wyjść te nowe Athlony, bo wiem że 23 kwietnia wyjdzie Athlon X2 7850, ale on będzie ostatnim Athlonem produkowanym w procesie technologicznym 65 nm, a w czerwcu pojawią się athlony 45nm na jądrze REGOR, więc domyślam sie że Athlony II to te które wyjdą w czerwcu, bo ten x2 7850 bedzie na rdzeniu KUMA, tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a kiedy mają wyjść te nowe Athlony, bo wiem że 23 kwietnia wyjdzie Athlon X2 7850, ale on będzie ostatnim Athlonem produkowanym w procesie technologicznym 65 nm, a w czerwcu pojawią się athlony 45nm na jądrze REGOR, więc domyślam sie że Athlony II to te które wyjdą w czerwcu, bo ten x2 7850 bedzie na rdzeniu KUMA, tak??

Raczej nie wyjda Athlony II do konca Q2, najwczesniej w sierpniu, natomiast beda wczesniej Phenom II X2 czyli mocniej pociete Deneby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
natomiast beda wczesniej Phenom II X2 czyli mocniej pociete Deneby.

a wiadomo czy te dwójajowe phenomy wyjdą do końca maja?, pewnie będą na AM3, i będą kompatybilne z AM2+ i pamięciami DDR2, tak??,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wiadomo czy te dwójajowe phenomy wyjdą do końca maja?, pewnie będą na AM3, i będą kompatybilne z AM2+ i pamięciami DDR2, tak??,

Po premierze platformy AM3 wszystkie przyszle PII sa pod nia, ale przyjazdne i AM2+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z AMD to teraz wyszedł Athlon X2 7750 Kuma dość dobry i BE więc spore możliwości OC , ale w przedziale do 250 zł tak jak podałeś to bierz tego Athlona X2 5600+ F3 Winsdor duzo Cache szybko i OC też pozwala na kręcenie go tylko jakie bd mial mobo i zasilacz bo to dosc wazne przy OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...