Skocz do zawartości
fake

Filmy rowerowe

Rekomendowane odpowiedzi

Skoki narciarskie - na rowerze DH

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest fragment większego filmiku. Koleś przeleciał niecałe 50 metrów i miał bodajże 108km/h na wylocie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest fragment większego filmiku. Koleś przeleciał niecałe 50 metrów i miał bodajże 108km/h na wylocie...

Lepszy niż Bachleda :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,że odkopaliście mój temat

 

W Polsce przydały by się takie drogi rowerowe:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fake, odkopali i to filmikiem z tym człowieczkiem, co go zlinkowałeś w 1 poście  :Up_to_s: oba filimiki świetne

 

Co do dróg rowerowych - owszem zdałyby się. Przydałoby się też traktowanie roweru jak zwykłego środka transportu. Tam nawet w garniturach kilka osób śmignęło i raczej nie zauważyłem sportowych rowerów. Gdybym ja miał dojeżdżać do pracy rowerem, to dokleiłaby mi się łatka dziwaka. W najlepszym wypadku pasjonata - ale to tylko gdybym, dojeżdżał w kasku, ciuszkach i spd - a to, wiadomo, byłaby niewygodna szopka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do dróg rowerowych - owszem zdałyby się. Przydałoby się też traktowanie roweru jak zwykłego środka transportu. Tam nawet w garniturach kilka osób śmignęło i raczej nie zauważyłem sportowych rowerów. Gdybym ja miał dojeżdżać do pracy rowerem, to dokleiłaby mi się łatka dziwaka. W najlepszym wypadku pasjonata - ale to tylko gdybym, dojeżdżał w kasku, ciuszkach i spd - a to, wiadomo, byłaby niewygodna szopka.

Widzisz, a to jest moja wizja na popracowanie nad kondychą + do tego jeszcze obniżenie kosztów dojazdu. OFC SPD + ciuszki, ale ja mam gdzie się przebrać i gdzie zostawić rzeczy i sprzęt ;) Mam nawet plan jak to robić, żeby w dni rowerkowania nie brać plecaka, a wtedy to nie jest aż tak niewygodne. Ale fakt faktem, łatka dziwaka wisi nade mną od dłuższego czasu nie tylko z tego powodu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do dróg rowerowych - owszem zdałyby się. Przydałoby się też traktowanie roweru jak zwykłego środka transportu. Tam nawet w garniturach kilka osób śmignęło i raczej nie zauważyłem sportowych rowerów.

 

Gdybym ja miał dojeżdżać do pracy rowerem, to dokleiłaby mi się łatka dziwaka. W najlepszym wypadku pasjonata - ale to tylko gdybym, dojeżdżał w kasku, ciuszkach i spd - a to, wiadomo, byłaby niewygodna szopka.

Pracuję nad tym, ale w sumie nie po to jeżdżę rowerem, żeby w korkach stać ;)

 

Mam już to za sobą po zimie i dobrze mi z tym :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja polecam cala serie new world disorderow + crankedy itd itp... masa tego jest ale to glownie tematyka mtb... jesli ktos jest zainteresowny to jestem w posiadaniu linka do torentow z maaasa filmow o tematyce xtreme od rowerow przez rolki do sportkow wodnych na basejumpingu konczac:P ale to prv bo jeszcze mi % dadza za takie linki :P

 

dla osob zainteresowanych glownie katowaniem rowerkow zapraszam na http://www.hcfr.pl/news.php tam tez mozna znalezc mase filmikow mniejszych ''wytworni'' jak i tych najwiekszych

Edytowane przez Begrin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Rodzima produkcja, wg. mnie bardzo przyjemnie się ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rower Fabiana Cancellary na dopingu :hmm:

 

 

Na początku opis silnika, a 2 podejrzane momenty 3.30 i 5.40 - ciekawe :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

360 na kolarzówce nie wymaga komentarza. Full Respect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
360 na kolarzówce nie wymaga komentarza. Full Respect.

Po prostu skills >> equipment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skills + eq. =

>> only skills :P Edytowane przez miodek85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...