Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dante07

ASRock :: A770DE Socket AM2/AM2+ :: (AMD770 PCI-E DDR2)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio chciałem kupić tą płytę główna ASRock A770DE do procesora Phenom II X3 710 w sklepie x-komp ale sprzedawca odpisał mi coś takiego

 

"niestety płyta obsługuje procesory X2, pod procesor X3 musi Pan wybrać którąś z płyt pod X3:

http://www.x-kom.pl/index.php?show_cat=1514"

 

Na stronie producenta jest napisane że ta płyta główna jest gotowa na AM3 (CPU AM3 redy) tylko mam pytanie czy ta płyta główna obsługuje procesory trójrdzeniowe bo w tabeli z obsługowanymi prockami nie ma Phenoma II X3

I czy procesor Phenom II X3 710 jest na gniazdo AM2+ czy na AM3 (bo gdzieś przeczytałem że pasuje do obu gniazd a na stronie w sklepie jest napisane ten procek to AM3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do obu, ale jest procesorem AM3. Inaczej: procesory AM3 pasują na AM3 i Am2/2+. Procesory AM2/2+ nie pasują na AM3.

Procesory AM3 obsługują zarówno DDR2 i DDR3. Podaj budżet, to znajdę ci jakiegoś fajnego mobasa. I resztę sprzętu.

Bo ten obsługuje procki AM3 (to trzy to nie liczba rdzeni, ale o tym chyba wiesz?), ale jest płytą dośc przeciętną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsługuje bezproblemowo.

 

Procki AM3 pasują i na płyty główne AM3 jak i AM2+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...