Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vega

The Hunt for Gollum

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było (wyszukiwarka nic nie wypluła). Dostępny jest już film "The Hunt for Gollum", nawiązujący do tolkienowskiego "Władcy pierścieni". Film wyprodukwoany został za bagatela 3.000 funtów szterlingów. Można go obejrzeć za darmo między innymi na stronie internetowej http://www.thehuntforgollum.com/ lub pobrać z innych źródeł.

 

Moje wrażenia: po prostu coś niesamowitego! Pomijam kwestię fabuły, aby niczego nikomu nie zdradzić, ale muszę powiedzieć, że jak na tak niski budżet realizacja jest powalająca. Dotyczy to zarówno zdjęć, udźwiękowienia, efektów specjalnych, kostiumów, charakteryzacji, gry aktorskiej, i wielu innych aspektów.

 

Film jest non profit. Polecam!

 

the-hunt-for-gollum.jpg

 

Trailer:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sciagam sobie ten film szkoda tylko ze nie graja Ci sami aktorzy co w wladcy pierscieni wtedy byl by juz zapewne ful wypas no ale za ten budrzet to chyba na waciki by wystarczylo dla Orlandu Bluma ( czy jak mu sie tam pisze :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po seansie, film naprawdę dobrze zrobiony jak na amatorską produkcje, sceny walki, widoki inscenizacja i dialogi bardzo przekonywujące, film mi się podobał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, kogo tu ja widzę :D

 

Dawno nie pisałeś o jakimś filmie. Zaintrygowałeś mnie tym filmem, więc będzie co oglądać wieczorem :) Dzięki!

 

PS. Nadal prowadzisz swój blog? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też przymierzam się do obejrzenia, widziałem trailer - zapowiada się obiecująco. Miejmy nadzieje, że autorzy nie poprzestaną na tylko jednej produkcji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry film, nie spodziewałem się ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznac ze jak za ta kase to film jest w pyte :) wystarczy porownaz z naszym wiedzminem ktory mial duzo wiekszy budrzet zawodowych aktorow a przy tym filmie wypada naprawde blado. no i nie spodziewalem sie ze tak fajnie orkow zrobia mimo ze czasem widac niedociagniecia.

najwiekszym mankamentem tego filmu jest Aragorn on bardziej mi by pasowal na Arvene niz na Aragorna :P no i te wlosy ma jakby na lokowce siedzial caly dzien :P. ale film oceniam 8,5/10 odebralem 1 punkta za Aragorna i 0.5 ze taki krotki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob1N

Ta walka z orkami wyglądała mega amatorsko, ale jako całokształt film prezentuje się bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na produkcje nisko budzetowa to jest swietny

 

trzyma klimat, widacz ze fanatycy tolkiego go robili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na taki budżet to dla mnie rewelacja. Moze gra aktorska aragorna nie jest rewelacyjna ale ten klimat ..... lepszy niż w wielu "profesjonalnych" produkcjach. Ciekawe czy chłopaki planują jakiś dłuższy pełnometrażowy film, może jakaś wytwórnia ich wspomoże i wyjdzie arcydzieło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrealizowany za tak małe pieniądze? Cóż, pewnie aktorzy nie wzięli ani grosza, kostiumy szyto w domowym zaciszu itp., ale faktem jest, że kosztowałoby to w istocie więcej. Nie mniej jednakże, ciekaw jestem jak wyglądałby z budżetem jaki miał Jackson ;) No bo chłopaki mają talent, bezsprzecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze gra aktorska aragorna nie jest rewelacyjna ale ten klimat .....

 

A oryginalny Aragorn jest grany dobrze? Viggo w KAŻDYM filmie grał tak samo i o ile w Drużynie Pierścienia jakoś pasował do reszty o tyle w Dwóch Wieżach dawał ostro tyły a w Powrocie Króla to odwalił kaszanę jakich mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...