Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sufi

N95 problem z klawiaturą

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pojawił sie u mnie w telefonie problem z klawiaturą...Mianowicie taki że gdy naciskam przycisk "2" na ekranie wyskakuje mi "2*" gdy naciskam "*" wyskakuje mi także "2*" tak mam podobnie z innymi przyciskami z "7" gdy naciskam wyskakuje "79" i gdy naciskam "9" wyskakuje identycznie, tak samo mam jeszcze z klawiszem 8 i przyciskiem bocznym od galerii zdjęć. Teraz pytanie o co chodzi?? moze tel mam za bardzo brudny i w środku robi sie jakies zwarcie (przypomne że miesiąc wczesniej wpadl mi delikatnie do wody, na poczatku z dzien pomigal ale potem bylo ok aż do teraz). Myslalem moze ze to przez software, zrobiłem hard format tel i nic tak samo. Zdjąłem klawiaturę tel i przeczyściłem tą białą nelepę z przyciskami, ale też nic. Poradzcie coś bo wkurzony jestem niemiłosiernie. Da się to zrobić jakoś samemu?? Serwis to jest ostatnie co bym zrobil wiec dajcie jakies rady. proszę!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gw pewnie nie masZ??

 

a co to jest gw??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleciłbym ci format, ale z taką klawiaturą raczej nie wbijesz tej kombinacji :E

 

*#7370#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co to jest gw??

nie gwarancji nie mam, jak bym miał to nawet nie pisał bym na forum tylko oddał żeby mi naprawili

 

Poleciłbym ci format, ale z taką klawiaturą raczej nie wbijesz tej kombinacji

format juz robilem pisalem przeciez w pierwszym poscie, mimo ze wyswietla mi sie cholera wie co jak naciskam klawisze to jednak zdołałem wbic kod, poza tym mozna tez formatowac przy wlaczonym, ale to i tak nic mi nie pomaga...

 

Instalowałeś programy typu MagicKey?

nie instalowalem...ludzie nie jestem az takim laikiem ze jak bym cos zainstalowal i by mi sie wtedy wszystko pokrecilo to umial bym wtedy to odkrecic...

 

 

a moze jakis plik jest ktory odpowiada za klawiature a co jak by go podmienic na nowy?? jak myslicie da to cos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyjąć klawierkę i naciskać przyciski (nie wiem jak to opisać :P), jak dalej nie działa to może coś z fonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to klawiaturka jest na płycie głównej od razu, więc lipka troszkę. Popatrz na alledrogo za płytami do tego telefonu. Rozebranie go jest dziecinnie proste, wymiana wszystkiego też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Nieprawda :) Wyciągniesz ją kartą kredytową albo tylną klapką :D

Jak można i chcecie to wrzucę manuala serwisowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde no właśnie po tych róznych opiniach rozebrałem tel i zobaczylem taki jaki by bialy szron na plytce kolo ukladu karty sim. Wyczysclem wiec to spirytusem, wygrzalem suszarka te 3 uklady które odpowiadaja nie jestem pewny ale chyba za uklad klawiatury. Gdy zlozylem tel bylo dalej zle ale po 5 minutach sie naladowalo. Niestety wczoraj jak pisalem smsa znowu ten sam klopot, a mianowicie "zmienione klawisze". Kurde nie wiem co robic teraz... naladowac chyba sie jakos da skoro przez pewein czas bylo znowu dobrze...Poradzi coś ktoś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...