Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jarpen.ja

[Przeniesiony]Nieudany skok

Rekomendowane odpowiedzi

skok by nie wyszedł jakby nie wstał.

 

Skoczył, upadł, wstał. Będzie dalej skakał... Coś w tym dziwnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalna sprawa. u nas na osiedlu tez sie tak jednemu przydarzyło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz... Twierdzicie że to nie jest fake !? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zaraz... Twierdzicie że to nie jest fake !? :o

Oczywiście. Mieszkam w Wieżowcu i nie takie rzeczy widziałem.

 

OD czasu do czasu taka plamka w specyficznym miejscu, ale widać że nikt tam nie leży więc tak jak ten gość wstają i idą dalej skakać. Nic dziwnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście. Mieszkam w Wieżowcu i nie takie rzeczy widziałem.

 

OD czasu do czasu taka plamka w specyficznym miejscu, ale widać że nikt tam nie leży więc tak jak ten gość wstają i idą dalej skakać. Nic dziwnego

Nie, faktycznie masz rację :thumbup:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam zawsze rano jak z łóżka wstaje, leceeeee i pizd ... przynajmniej się przebudzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaa... Swoja drogą, widziałem ten filmik jakieś 2 lata temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhahahaha jak to nie jest fake to jestem murzyn i nie powiem co mam duzego. przeciez ten koles lbem walnol o chodnik ja rozumiem jak by na trawe spadl to jeszcze moze ( chociaz juz i tak ciezko ) ale on centralnie lbem walnol w chodnik i co ani ryski na buzce nie ma i tak bez niczego sobie wstal ?? ja slyszalem o ludziach ktorzy spadaja z blokow i przezywaja ale oni sa polamani i kosci maja w milionach kawalkow. a temu kolesiowi nic sie nie stalo ?? nie wiem mam mieszane uczucia bo fest realistycznie wygladalo to ale z drugiej strony fizyka i biologia swiadcza przeciw takiemu typu rzecza. jego glowa powinna wygladac jak sos bolonese :P

 

a i jeszcze jedna taka sprawa nie wiem czy to przez kamerke ze slaba w telefonie byla ale czy wam tez sie nie widzi ze gosc jak leci ma kremowe spodnie a jak "laduje" ma niebieskie ??

 

no i do autora daj do opisu +18 bo to raczej filmik nie dla mlodych widzow ktorzy pomysla ze to normalne i beda sobie skakac potem z balkonow ( tak jak te ktore uwierzyly ze dywany lataja ) pozatym to raczej do dzialu humor nie pasuje bo nic w tym smiesznego ze koles chcial popelnic samobojstwo ale mu nie wyszlo(przynajmniej moim zdaniem moze kogos to smieszy jesli tak to niech sobie poglada rottena bedzie mial ubaw po pachy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tiaa... Swoja drogą, widziałem ten filmik jakieś 2 lata temu ;)

 

wydaje mi się, że to już 10 minęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bełkot

Stary, proszę Cię, naucz się stawiać przecinki i pisać po polsku.

Bless.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mega wywód :E jakby ktoś nie wiedział czy to fake czy nie :boink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(post)

Myślałem, że to ja mam problem z przecinkami :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemożliwym jest to żeby to nie był fejk.

 

o Boze znalezli sie polonisci...

ale Oni mają racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niemożliwym jest to żeby to nie był fejk.

 

 

ale Oni mają racje

kazdy ma swooja racje :P:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik mocny i jeszcze ta pryśnięta plama. Świetne. Może znajdzie się ktoś kto uwieży :whee::cul:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś przed skokiem zapomniał dodać "Jestem Hardkorem" ....

A do tego chyba rzeczywiście urwał od internetu

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypis_01
buhahahaha jak to nie jest fake to jestem murzyn i nie powiem co mam duzego. przeciez ten koles lbem walnol o chodnik ja rozumiem jak by na trawe spadl to jeszcze moze ( chociaz juz i tak ciezko ) ale on centralnie lbem walnol w chodnik i co ani ryski na buzce nie ma i tak bez niczego sobie wstal ?? ja slyszalem o ludziach ktorzy spadaja z blokow i przezywaja ale oni sa polamani i kosci maja w milionach kawalkow. a temu kolesiowi nic sie nie stalo ?? nie wiem mam mieszane uczucia bo fest realistycznie wygladalo to ale z drugiej strony fizyka i biologia swiadcza przeciw takiemu typu rzecza. jego glowa powinna wygladac jak sos bolonese :P

 

a i jeszcze jedna taka sprawa nie wiem czy to przez kamerke ze slaba w telefonie byla ale czy wam tez sie nie widzi ze gosc jak leci ma kremowe spodnie a jak "laduje" ma niebieskie ??

 

no i do autora daj do opisu +18 bo to raczej filmik nie dla mlodych widzow ktorzy pomysla ze to normalne i beda sobie skakac potem z balkonow ( tak jak te ktore uwierzyly ze dywany lataja ) pozatym to raczej do dzialu humor nie pasuje bo nic w tym smiesznego ze koles chcial popelnic samobojstwo ale mu nie wyszlo(przynajmniej moim zdaniem moze kogos to smieszy jesli tak to niech sobie poglada rottena bedzie mial ubaw po pachy )

 

:lol2::lol2::lol2:

o Boze znalezli sie polonisci...

O Boże nikt mnie nie rozumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i do autora daj do opisu +18 bo to raczej filmik nie dla mlodych widzow ktorzy pomysla ze to normalne i beda sobie skakac potem z balkonow

Przyszedłeś, zobaczyłeś, napisałeś a teraz spadaj. Jak ten koleś. I Wstań. I nie wracaj. Albo wróć. I napisz jeszcze raz. A potem spadaj...

No co ten koleś może to Ty nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...