Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xlukx

3x płyty - którą wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, spośród tych 3 mobasów, która jest najlepsza tzn. bezproblemowa i dobra do O/C pod PII BE w AM3. Słyszałem, że Giguś ma jakieś problemy z zacinaniem w gierkach, ale w modelu UD4 pod Intela, a jak w tym wypadku jest?

 

1. MSI 790GX-G65, AMD 790GX, DDR3-1333

2. Gigabyte GA-MA790XT-UD4P, AMD 790X, DualDDR3-1333

3. ASUS M4A78T-E, 790GX, DualDDR3-1333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ud4p jest niezła

AsRock M3A790GXH/128M /AMD 790GX/ lepsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy na tym ASROCKu da się proca podkręcić wogóle? Bo miałem kiedyś płytę AssR i były nici z OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy na tym ASROCKu da się proca podkręcić wogóle? Bo miałem kiedyś płytę AssR i były nici z OC.

 

 

Da się, i to bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za tym Biostarem z Bachcompa. Kosztuje tyle samo, co Asrock, a jednak jakościowo wydaje się lepszy. Choć brakuje testów. Ale Biostar nie ma w zwyczaju robienia złych mobasów.

Asusa odradzam. Wersja Am2+ kończy się na 285HTT przy Phenomie II 4-rdzeniowym, kiedy AOD790GX robi 325.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem o tym Biostarze że dobre moby robi, jednak 1 sklep na PL to za mało, w dodatku w tym trzeba poczekać na dostawę. Co do AS to jeśli jest dobry do OC to sie nad nim głęboko zastanowie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Biostar odpada, to albo Giguś, albo Asrock. Asus jest nieopłacalny. Problemy z UD4 były tylko przy wersji AM2+. W przypadku 790XT-UD4P nie słyszałem o żadnych problemach, a mobo naprawdę świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...