Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rigel47

GA-M56S-S3 i Kuma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Posiadam płyte główna Gigabyte GA-M56S-S3 (nForce560 socket AM2) z najnowszym biosem F5 i zamierzam do niej kupic procesor Kume 7850 2,8 GHz Black Edition. Na stronie Gigabyte jest napisane ze bios F5 podobno obsługuje ten procesor, ale wyczytałem na jakimś forum zdaje się sklepu ProLine post użytkownika który miał identyczną płyte z biosem F5, kupił Kume i okazało się że ma problemy nawet z uruchomieniem komputera. Mam pytanie czy ktoś z Was posiada tą płyte z zainstalowanym na niej tym prockiem ?? Jeżeli tak to czy wszystko działa w porządku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja lepiej kupie nową płytę główną pod AM2+ bo z tą to nic niewiadomo nie obsługuje Phenoma II i pewnie nikt nie jest w stanie mi powiedzieć czy obsluży nawet zwykłą Kume.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem , ale mam uwagę: kup kumę 7750 bo 7850 czyli 100mhz więcej nie jest warte dopłacania 30-50zł bo taka jest chyba różnica

 

Zresztą i tak liczyłbym na OC tak do 3,1-3,2 ghz więcej nie ma co dusić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niewiem , ale mam uwagę: kup kumę 7750 bo 7850 czyli 100mhz więcej nie jest warte dopłacania 30-50zł bo taka jest chyba różnica

Dokładnie, lepiej kupić 7750+ BE, oba mają odblokowany mnożnik.

A jak masz więcej środków, wtedy Phenom X3 8750+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :) Macie rację zaryzykuje i kupię Kumę 2,7 GHz do tej płyty, te procki są teraz tanie jak barszcz. A i jeszcze jedno czy do tego procka, 2 GB ram i karty graficznej Gygabyte GF 9800GT OC (700/900 MHz) wystarczy zasilacz Chieftec 450W model 450AA-101A, chyba mogą być problemy bo to wszystko dużo prądu żre, jak myślicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...