Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sino

Mediaplayer z opcją stop jak w kasecie wideo

Rekomendowane odpowiedzi

Głupie sprawa, nie wiem czy jestem ślepy, ale w żadnym mediaplayerze (RealPlayer, WinAmp, WMP itd.) nie widzę opcji zatrzymania filmu flv jak na kasecie wideo. Jest taki?

 

Dokładniej chodzi o to, że oglądając film na kasecie daję stop i np.następnego dnia oglądam od tego miejsca. Podobnie przy nagrywarce DVD aka HDD daję create chapter i znajduję to szybko. Zaś w mediaplayerach nie widzę takiej opcji! O ile pamiętam, że przerwałem sobie po np.7min i 10sek to nie ma problemu, ale gdy nie pamiętam to tracę czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to nie jest dokonca odpowiedz na twoje pytanie, tzn jest ale zapewne niezbyt zadowalajaca:

iTunes robi wlasnie tak jak mowisz, tylko ze trzeba przekonwertowac film xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SubEdit Player otwiera film od momentu, w którym ostatnio został zamknięty, ale chyba nie odtwarza flv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KMPlayer posiada opcję Zapamiętaj pozycję odtwarzanego pliku video

 

ff8c2d4085fcbca1m.gif

 

Dodatkowo naciskając podczas odtwarzania klawisz P, można robić zakładki w dowolnym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I GOM player też, a zbiera on najwyższe oceny (choć dopiero co o nim się dowiedziałem). I tyle mi programów wystarczy. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...