Skocz do zawartości
Nesti

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam czarny pasek tylko u góry, tylko w tej grze. Patche DX11 i tekstury zainstalowane. Próbowałem zmieniać częstotliwość odświeżania, bo czasami pomaga, ale nie w tym przypadku. W necie też nic nie znalazłem. Grałem w betę multiplayera i nie było tego. Jakoś gram i bardzo to nie przeszkadza, ale jednak to ma być perfect-Crysis. Jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zmień rozdzielczość, albo rozciągnij sobie obraz na monitorze tak, żeby zakryć pasek

Edytowane przez Double_G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczość jest ustawiona na 1440x900 czyli natywnie dla mojego monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbował ktoś Crysis 2 Editor ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem kilka godzinek i powiem wam że grafika zachwyca :D

IMO najładniejsza gra jaka powstała, jakość grafiki jest raytracingowa prawie^^

 

Jestem świeżo po ukończeniu GOD OF WARA 3 i KILLZONA 3 i powiem wam ze gry są mega, grafika świetna, ale crysis 2 zabija je na starcie :)

 

Ogolnie jak by oceniać jakość tych gier (nie tylko grafike) to:

 

GOD OF WAR 3

CRYSIS 2

KILLZONE3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@CHMIELU: klasy snajpera używam tylko na mapie Lighthouse, bo jeżeli w drużynie nie ma campera (a w przeciwnej jest na pewno), to jesteśmy przegrani na starcie. Głównie używam snajpery do zabijania innych snajperów, ale jak już jestem przy latarni, to aż grzech nie wejść :) W praktyce to jest jedyna mapa na której używam DSG1.

Rozdzielczość jest ustawiona na 1440x900 czyli natywnie dla mojego monitora.

 

Miałem identycznie po patchu 1.9. Musiałem wejść w opcje sterowników i zmienić skalowanie na pełen ekran. W Nvidi tak to wygląda:

4qcp8.png

 

EDIT:

A próbował ktoś Crysis 2 Editor ?

Nie ma jeszcze, będzie prawdopodobnie w sierpniu. Edytowane przez karolthas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm myślałem, że będzie znacznie gorzej z tym DX11, ale gra działa stabilnie (30+ FPS) w FHD, Ultra detalami i teksturami wysokiej rozdzielczości na poczciwym GTX460.

Edytowane przez Satyavan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CHMIELU: klasy snajpera używam tylko na mapie Lighthouse, bo jeżeli w drużynie nie ma campera (a w przeciwnej jest na pewno), to jesteśmy przegrani na starcie. Głównie używam snajpery do zabijania innych snajperów, ale jak już jestem przy latarni, to aż grzech nie wejść :) W praktyce to jest jedyna mapa na której używam DSG1.

 

Miałem identycznie po patchu 1.9. Musiałem wejść w opcje sterowników i zmienić skalowanie na pełen ekran. W Nvidi tak to wygląda:

 

 

 

Mam radeona i w catalistach nie ma takiej opcji. Jeżeli ręcznie dopasuję obraz to wtedy jest ucięty w windowsie. Poradził ktoś z tym sobie na windows 7 i radeonie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm myślałem, że będzie znacznie gorzej z tym DX11, ale gra działa stabilnie (30+ FPS) w FHD, Ultra detalami i teksturami wysokiej rozdzielczości na poczciwym GTX460.

 

Taa ze spadkami do 15 fps, chyba ze nie grasz na rozdziałce FHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie mam pojęcia nie ściągalem tego jeszcze

 

pisze Crysis 2 Editor package więc pewnie jest wszystko...

Edytowane przez speed664

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznacz ze dx 11 + teselacja robia wrazenie. Ale nadal jakos jestem za Crysisem 1 ktory niszczy 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na windows seven z POL napisami i ANG dzwiękiem ?

 

Musze przyznacz ze dx 11 + teselacja robia wrazenie. Ale nadal jakos jestem za Crysisem 1 ktory niszczy 2 :)

 

Pod jakim wzlgędem ?

 

IMO gdy nie było jeszcze patcha crysis 1 wydawał się bardzo atrakcyjny, ale teraz ta gra wygląda słabiutko przy crysise 2.

Teselacja zrobiła swoje, do tego to ultra realistyczne oświetlenie i dużo lepsze textury ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam radeona i w catalistach nie ma takiej opcji. Jeżeli ręcznie dopasuję obraz to wtedy jest ucięty w windowsie. Poradził ktoś z tym sobie na windows 7 i radeonie ?

 

Jest tyle że niedostępna dla monitorów z D-sub

 

Spróbuj na innych rozdziałkach.....

Edytowane przez speed664

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na windows seven z POL napisami i ANG dzwiękiem ?

 

Ja gram. W pliku system.cfg zamieniłem

g_language = Polish

na

g_language = English

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia nie ściągalem tego jeszcze

 

pisze Crysis 2 Editor package więc pewnie jest wszystko...

Kurcze, a akurat mi nie chce płyta odpalać. Pewnie będę musiał ściągać z EADM.

 

Gra ktoś na windows seven z POL napisami i ANG dzwiękiem ?

 

 

 

Pod jakim wzlgędem ?

 

IMO gdy nie było jeszcze patcha crysis 1 wydawał się bardzo atrakcyjny, ale teraz ta gra wygląda słabiutko przy crysise 2.

Teselacja zrobiła swoje, do tego to ultra realistyczne oświetlenie i dużo lepsze textury ;)

 

 

Ja mam. Dałem ci sposób, ale jak to nie działczy, to już ci nie pomogę.

 

Jeśli chodzi o C1 vs C2 to oczywiście C1 się już zestarzał i znudził więc nie robi takiego wrażenia, choć nadal wygląda miejscami znakomicie, a miejscami słabo. Natomiast nie powiedziałbym, że C2 ma ultrarealistyczne oświetlenie. Zbyt dużo HDR i zbyt mocny kontrast. Na pewno wygląda ładniej (bardziej kolorowo), ale poprzednik wygląda bardziej naturalnie. Z resztą mi się nie podobają te zielonkawe levele z obcymi. Ogólnie level design ma imo znacznie gorszy od 1. Wiadomo zredukowali otwartość świata i dali zamknięte pomieszczenia, ale w ogóle się nie popisali jeśli chodzi o zamknięte pomieszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro wyszedl editor to czekam na Nuke Moda do Crysisa 2 :D zobaczymy kto wygra w fizyce czy c1 czy c2 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie level design ma imo znacznie gorszy od 1. Wiadomo zredukowali otwartość świata i dali zamknięte pomieszczenia, ale w ogóle się nie popisali jeśli chodzi o zamknięte pomieszczenia.

Zobacz jeszcze raz jak pod względem designu wyglądają zamknięte pomieszczenia w jedynce, a jak w dwójce:P A otwarte levele to już w ogóle kosmos. Te w dwójce są takie wielopoziomowe i w ogóle ciekawie zbudowane, a w jedynce masz po prostu las i idziesz przed siebie. Jeśli C2 jest w czymś znacznie lepszy od C1, to właśnie w level designie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa ze spadkami do 15 fps, chyba ze nie grasz na rozdziałce FHD

W prologu pod woda miałem jeden jedyny spadek do 19, później już nigdy nie spadało poniżej 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W prologu pod woda miałem jeden jedyny spadek do 19, później już nigdy nie spadało poniżej 30.

 

No to chyba ci się nie włączył tryb dx11 :)

 

Nie ma możliwości aby crysis 2 na dx11 w FHD latał bez spadków na GF 460.

Sam testowałem na tej karcie, pozatym są nawet testy w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaraz zrobię test frapsem.

Edytowane przez Satyavan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zrobię test frapsem.

 

Poprosze bo wydaje mi sie to niemożliwe choć moze jakims cudem wykręcony do granic możliwości ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy włączyć MSI ON SCREEN DISPLAY i już wiemy na jakim DX chodzi gra, u mnie w 1080 ultra dx 11 na GTX 460 chodzi w granicy 25-50fps ale z wyłączonym aa w ustawieniach zaawansowanych. Karta chodzi na 840 4200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...