Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kleyone

Komputer się zawiesza

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, otóż podczas grania (tylko i wyłącznie) komputer się zawiesza na dodatek tylko co przy niektórych grach (GRID, GTA IV) natomiast przy (TR: Underworld, Tom Clancy's: Hawx) moge grać godzinami i nic.

Temperatury są w porządku:

Grafika 50/60 C

Procesor 60/70 C

Mój Sprzęt:

Zasilanie Pentagram PSF-500-A12S 500W

Procesor Intel Core 2 Duo 6320 1.86 GHz

Pamięć ram 2x2 GB Goodram (program CPUid pokazuje 400MHz)

Płyta Główna GA VM900M

Karta Graficzna Radeon 4850 Golden Sample

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy to ma coś do rzeczy jeżeli tempratury są w porządku ? bo fakt nie czysciłem go dość sporo :D

 

EDIT:

 

Czy istnieje możliwość że to wina RAM ? wyciągnąłem jedną kość, i jak ręką odjął. Zależałoby mi na tym żeby jednak mieć drugą kość podpiętą... no bo po co mi ona na biurku. Co musze zrobić żeby ze sobą współpracowały ? To chyba dość dziwny problem bo kupiłem je nowe. Nigdy więcej tanich "good"ramów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...