Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zeXxeZ

Phenom II x3 720 BE or AMD Phenom X4 9950 BE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się od jakiegoś czasu , jaki procesorek wybrać. Po wielu eliminacjach zostaly mi tylko dwa

 

AMD Phenom X3 720 BE

AMD Phenom X4 9950 BE

 

Różnica między nimi wynosi ok 40 - 50 zl ( na esc.pl 40)

Który lepiej nada się do gier ? Oraz do jakiego poziomu mogę go podkręcić?

Z góry dzięki za odpowiedz.

 

PS. Coś słyszałem o odblokowaniu 4 jajka na X3 720 przy odrobinie szczęścia. Mógl by mi to kots wytłumaczyć xD :lol2: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste ze PHENOM IIX3 720.Jak masz plyte z chipsetem sb750 albo sb 710 to masz funcje ACC dajesz na Auto i juz masz 4 core.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proste ze PHENOM IIX3 720.Jak masz plyte z chipsetem sb750 albo sb 710 to masz funcje ACC dajesz na Auto i juz masz 4 core.

jezu. zlituj sie gosciu.

 

ma SZANSĘ na 4 core. a nie ze pyk i od razu 4 rdzeń jest.

 

masakra.

 

@topic. oczywiście ze 720stka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie dokładniej z tą szansą xD Raz się trafi raz nie ;] ? Czy jakaś zależność od czegoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś na forum napisano które partie dają szansę na odblokowanie 4 rdzenia a i jeszcze możesz szukać za 100 zł więcej już sprawdzonych procesorów. allegro i inne sklepy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam zakupów w bachcomp selektow PII. Na innym forum jest temat odnosnie wlasnie selektow z bachcomp. Procesory nie są do konca sprawne (niektore) Ludzie mają z nimi problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.Lepiej uważać na te pseudo selekty z bachcomp.W dodatku to ich żałosne tłumaczenie że Asrock to gów... a tylko Biostar najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie miałem w ręce 3 szt 550 i żaden nie poszedł na x4. to samo x3 720 2szt. Niestety też nie poszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie miałem w ręce 3 szt 550 i żaden nie poszedł na x4. to samo x3 720 2szt. Niestety też nie poszły.

 

Te 3 szt 550 to były z serii CACYC 0919 EPMW, CACYC 0919-0920 GPMW ??

Jeśli tak to chyba jakaś bujda że ta seria da się odblokować (a przynajmniej jest duże prawdopodobieństwo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak te procesory były z tej serii. dostałem cynk od chłopaków na forum żeby wgrać bios f3i do 790x-ud4. Jutro popróbuje jeszcze. Dam znać czy sie udało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...