Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kszyrztow

Nintendo Wii

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to wygląda na to że oba napędy to pierwsze wypusty. Do tego wyjechane jak zauważył kolega, ale to norma skoro sprzęt ma 12 lat. Inne płyty odtwarza?

Pierwsze, stare wypusty miały problem z czytaniem późniejszych, nowszych dwuwarstwowych płyt i to walenie właśnie na to wygląda.

U mnie jest podobnie.

Na plejce również, tylko tam w drugą stronę że konsola dużo nowsza od pierwowzoru, kupiona nówka i dbana jak o własne jajka, i też miała niestety problem jak dotąd z trzema płytami, jedną "starą", a dwie nowsze ale prawdopodobnie przez cięcie kosztów, ten laser też nie radzi sobie z nimi, za to w facie (starej wersji konsoli i laseru) ludzie nie mieli problemów.

Zawsze było że "wkładasz płytę i grasz". Bardzo mnie to rozczarowało że takie rzeczy na oryginalnych sprzętach się dzieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ta konsola zbanowana ze spokojem czyta wszystkie płyty.

 

Ps. Nic nie da się z tym zrobić. Pozostaje tylko grać w gry do wersji 4.1

 

Na szczęście jest ich dużo. W między czasie będę szukał jakieś promocji na konsole na olx oczywiście z uprzednim sprawdzeniem jej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ta konsola zbanowana ze spokojem czyta wszystkie płyty.

 

Ps. Nic nie da się z tym zrobić. Pozostaje tylko grać w gry do wersji 4.1

 

Na szczęście jest ich dużo. W między czasie będę szukał jakieś promocji na konsole na olx oczywiście z uprzednim sprawdzeniem jej.

 

Zawsze możesz sobie kupić WiiU - on odpala gry z Wii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak kolega wyrzucił już trochę siana na obecne dwa "złomki", to nie będzie skory do kupowania kolejnego pudła.

Albo opędzlować obecne i dopiero coś szukać.

 

Tylko, że ta konsola zbanowana ze spokojem czyta wszystkie płyty.

Czyli może ten laser jest po prostu "lepszy".

Sprawdzę chyba jak to jest z aktualizacji przez "przeróbkę". Nie widziałem nic takiego kiedyś, ale chyba powinno się dać jeśli pliki są do znalezienia w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak kolega wyrzucił już trochę siana na obecne dwa "złomki", to nie będzie skory do kupowania kolejnego pudła.

Albo opędzlować obecne i dopiero coś szukać.

 

 

Czyli może ten laser jest po prostu "lepszy".

Sprawdzę chyba jak to jest z aktualizacji przez "przeróbkę". Nie widziałem nic takiego kiedyś, ale chyba powinno się dać jeśli pliki są do znalezienia w necie.

 

Bardziej wpakował mój ojciec przy zakupie dla wnuka. Niestety moja obecność przy zakupie nie wiele by dała. Dopiero po zakupie gry Mario Party 9 dowiedziałem się o czymś takim jak wersja systemu a potem o modowaniu konsoli.

Ja bardziej wpakowałem w kilka gier, które nawet na tej zbanowanej działają. A tego "Złomka" kupiłem w ciemno za kilka złotych.

Mam jeszcze jednego faceta na olx u siebie w mieście, który chce sprzedać konsole za 130 zł z okablowaniem i twierdzi, że jest sprawna i nie modowana.

Daje jeszcze tą możliwość, że po zakupie mam czas kilku dni na zwrot.

 

Jeżeli to przejdzie. To te dwie swoje puszczę jakimś pasjonatom za coś żeby się zwróciło.

Może ktoś kto się zna przerobi sobię tą z zepsutym napędem i chociaż gry z dysku będzie odtwarzał.

 

Nie bawił bym się w poszukiwanie ale dzieciak wciąż marudzi o Mario Party 9. To priorytet dla niego. A żeby go ruszyć musi być konsola z systemem 4.3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz sobie kupić WiiU - on odpala gry z Wii

Za cenę Wii U to sobie kupi kilka Wii, każde do innej gry :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się usprawnić wszystko co chciałem.

 

Teraz mam pytanie odnośnie przejściówki HDMI.

Warto to kupować? Poprawia jakość???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy w porównaniu do czego. Jeśli masz teraz podłączone przez kompozyt czy scarta to jak najbardziej.

Na ogół to to samo co component, tylko wygodniejsze jak ktoś ma tylko hdmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...