Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kszyrztow

Nintendo Wii

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem ja dałem z nówkę 999zł w MM, za 700zł to używkę trudno było dostać więc nie wiem gdzie widziałeś za 700zł nówkę ale jeżeli to prawda to była to niezła okazja

Też teraz po oglądałem gameplay'e z Red Steel 2 i coraz bardziej żałuje że sprzedałem Wii ale to błędy młodości :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj obejrzałem gameplay z Red Steel 2 i zrobił na mnie duże wrażenie :)

Nawet grafika przyjemna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jeszcze wspomnianego MadWorld'a.Jeszcze ponoć The Conduit ma świetną grafike(jak na Wii oczywiście :P ).

 

P.S.Napisz,czy kupujesz Wii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo...z tego co widzę to kapitalny tytuł ( Madworld ). Zresztą recenzje są jak najbardziej przychylne.

A oprócz The Conduit na E3 widziałem też The Grinder i też podobno zapowiada się nieźle :)

 

A co do Wii - wszystko okaże się jeszcze w tym tygodniu, choć muszę przyznać, że coraz więcej ciekawych pozycji znajduję na konsolkę Nintendo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do E3.Na tegorocznej imprezie została zapowiedziana nowa gra z pod znaku Metroid,a mianiowicie Metroid: Other M.Gra zapowiada się wręcz świetnie.To całkowicie odejście od tego,co widzieliśmy w serii Prime.Za gre tym razem odpowiada Team Ninja(a nie jak poprzednio Retro Studios).To właśnie dzięki zmianie dewelopera seria zmienia swoje oblicze.Gra będzie bardziej nastawiona na walke,w widoku TPP(czego się spodziewać po twórcach Ninja Gaiden :) ).Choć nie zabraknie momentów w widoku FPS.Podsumowując,świeże podejście do marki(taki powrót do korzeni serii).Kolejny must have na Wii.Aha.Premiera w 2010 roku:-/

 

-1861468093.jpg

-1861468546.jpg

-1861468968.jpg

 

Tu masz trailer.Warto zobaczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim bym zagrał i ukończył wszystkie obecne, dostępne tytuły , to pewnie nastąpiłaby już premiera Other M :D

Zresztą na necie można już znaleźć pierwsze wzmianki o nowej Zeldzie ( a tej gry , jak wiadomo rekomendować nie trzeba )

 

A tak na koniec jeszcze dodając, to najbardziej brakuje mi jakiejś gry z serii Metal Gear Solid :D

No i może GTA, ale patrząc na to, jak sprzedało się Chinatown Wars na DS-a to wątpię, że ujrzymy ten tytuł na Wii....a szkoda

 

Wracając jeszcze do Metroida Other M - o jakość tej gry raczej nie trzeba sie obawiać, patrząc na poprzednie części, a i po trailerze widać, że szykuje się smakowita gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to jakaś nadzieja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudo :D Normalnie konsolka nabrała nowych rumieńców.

Teraz pytanie czy czekać do tego 1 sierpnia i wtedy kupować, czy brać od razu :P

 

edit: Aaa....nie doczytałem. 1 sierpnia dostępna tylko w Japonii ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom.Konsolka wygląda zacnie :cool: Ciekawe,czy dotrze do Europy/Polski.Fajnie by było mieć taką maszynke przy TV.Może na Allegro będą jakieś pojedyńcze sztuki do sprzedania.

 

P.S.Napisz do mnie na PW jakbyś czasem kupił Wii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znając życie to sporo sobie takie "czarnulki" wycenią mimo, że różnią się tylko kolorem.

 

Nie ma sprawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm kupuje drugi raz Wii :P

poprzednie sprzedałem w 2007 roku (załapałem się jeszcze na metroida :) )

czy przez te lata wyszło coś dobrego? :P

na pewno sprawdzę mario galaxy, ale w sumie to dalej nie wiem co by kupić na start + przydałby się na 2 osoby ( 2 wiiloty, może później kupię wiimotion tam coś wraz z tymi grami ale to później jak funduszy na inne gry nie będize ) co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Metroida grałeś,w Mariana masz zamiar,to może zobacz Zelde Twilight Princess?Świetny też jest Mario Kart(miód).Dużo dobrych słów słyszałem o Super Paper Mario.Resident Evil 4:Wii Edition też daje rade,jak i Okami w wersji na Wii.A jak lubisz celowniczki,to Resident Evil: The Umbrella Chronicles będzie idealnym wyborem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super paper mario praktycznie całe przeszedłem (fantastyczna gra), w re4 grałem, zobaczymy jak z UC będzie :) jakieś jeszcze możecie polecić? mogą być jakieś zręcznościówki, byleby na dwóch, pamiętam jak w raymana RR się świetnie grało, więc dwójka także u mnie zagości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku ma się ukazać New Super Mario Bros w wersji na Wii.Można będzie grać maksymalnie w 4 osoby.Ta gra da dopiero mase zabawy :-D Nic mi nie wpada do głowy sensownego jeśli chodzi o porządną gre na dwie osoby.Ale jeśli chodzi o "dorosłe" gry,to zobacz MadWorld.

 

Edit.Co jest z Wami?Ta mało osób na Labie ma Wii?Nie wstydźcie się :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki ;)

 

w sumie to tak patrze to za granicą strasznie tanio wii schodzi, gorzej, że wysyłka 280zł np z UK :| natomiast z australii tylko 30zł, tak więc mam nadzieje, że nic w tej australijskiej wersji nie jest zmienione :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że na ma jakiś obniżek Wii na rynku.Ciągle trzeba wyłożyć niezłą sumke na konsole Nintendo.Ale co się dziwić,przecież obniżka ceny Wii to byłby strzał w stope ze strony Niny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evelan

wie ktoś w jakim formacie i gdzie potem odtworzyc jakąś muzykę na Wii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że Wii odtwarza MP3 z kart SD.A jak,to już chyba dojdziesz sam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evelan

wie ktoś jak zdobywać Wii pointsy z everybody votes? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś posiada Wii(tak,tak,do Ciebie mówie evelan :E )to ma szanse zaopatrzyć się w pakiet świetnych(ba,wybitnych)gier :) Takiego zestawu nie było chyba od czasu Orange Box'a.Mowa tu o Metroid Prime Trilogy,czyli wspólnym wydaniu trzech częsci serii Prime.W zestawie mamy Metroid Prime,Metroid Prime 2:Echoes i Metroid Prime 3:Corruption(dwie pierwsze gry pierwotnie zostały wydane na GameCube'a,ale nowością w nich jest zaimplementowany system sterowania z trzeciej części i tryb obrazu 16:9).Powiem tak.Jeśli nigdy nie grałeś w Metroid Prime,jeśli cenisz sobie gry ze świetnym klimatem,jaśli nie boisz się troche pogłówkować przed TV,jeśli chcesz przeżyć wspaniałą przygode,bierz śmiało ten zestaw.Zobaczcie,co ja mówie,odsłuchajcie sobie choćby intro z Metroi Prime 3,zakochacie się po prostu(ciary miałem jak tego słuchałem :E ).Można zamówić już preorder na Ultimie,o tu.Premier już na dniach.Jeśli masz Wii to kupuj śmiało,bo jeśli masz konsole Nintendo to jest po prostu pozycja obowiązkowa,must have po prostu :)

 

un-boxing-metroid-prime-trilogy-20090807050701322_640w.jpg

un-boxing-metroid-prime-trilogy-20090807050657619_640w.jpg

un-boxing-metroid-prime-trilogy-20090807050659212_640w.jpg

un-boxing-metroid-prime-trilogy-20090807050636900_640w.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 i GameCube'a.A z przenośnych to Nokie N-Gage QD(też się liczy :P )

 

I odwieczny dylemat,PS3 vs Wii :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I odwieczny dylemat,PS3 vs Wii smilies/szczerbaty.gif

ps3 bo tam tez pomachasz padem w kręglach czy np. w golfie, a i w lepsze gry pograsz :D...w mario itp. to sobie na gamecubie pograj :P!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...