Skocz do zawartości
Bassfreak

Trance , Progresive Trance Itd. oraz hardstyle :D

Rekomendowane odpowiedzi

 

zbyniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden z kandydatow do tune of the year, ale tego 'true' tune of the year, a nie sredniakow, ktore sa zbyt wysoko w glosowaniu w asocie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o usunięcie tego wpisu!

Edytowane przez above181

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blake poskładał wczoraj w Johannesburgu :thumbup: Edytowane przez kazmirz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez gorczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez gorczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Loner

 

:o:zakochany:

Ano, genialny mashup :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawa w programie jeszcze dużo trudniejsza niż zagranie na sprzęcie.

No chyba w szoku jesteś.. :E

 

 

Ableton jest prosty, jak coś nie ogarniasz, to pisz na pw lub gg, pomogę ;) Niestety nie jest on trudniejszy niż klasyczne cdki i mixer, nie mówiąc już o gramcach - to dopiero sieczka.

 

Jak będę mieć chwilę, to ogarnę ten set i napiszę Ci pw.

 

Do kolegi powyżej i wszystkich zainteresowanych - Traktor to DZIADOSTWO! Najlepiej nabyć MixVibes + mikser i mamy praktycznie 80% tego co można doświadczyć na deckach. Traktor nienaturalnie szybko rozjeżdża kawałki, MixVibes jest jak dobry CDJ1000 Pioneera - jak zgrasz cacy to się nie rozjedzie!

 

 

A ustaw sobie opóźnienia karty dźwiękowej, dopiero sprawdź czy rozjeżdża czy nie.. Jakby tak było, to nie korzystałoby z Niego tylu znanych dj'i. 

 

 

Edytowane przez DannyKay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w Abletonie trzeba przelecieć cały kawałek i sprawdzić czy beaty wchodzą w dobrym momencie by czasami nie rozjeżdżało, a wystarczy jeden błąd i mamy "konie". Szczerze to wole grać na sprzęcie aniżeli w programie się bawić, ale w przypadku braku gotówki tylko Ableton pozostaje ot tak hobbystycznie.

 

 

Ale najważniejsza informacja:

 

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do wysłuchania mojej audycji, emitowanej dzisiaj w Radiu AZ o godzinie 21:00.

 

Każdy epizod będzie do pobrania na forum Radia http://radioaz.fm/ oraz na stronie

Electric Touch będzie emitowane w każdy wtorek i piątek o 21:00

 

PS: Osoby zainteresowane zagraniem Guest Mix (do 30 minut) bardzo proszę o kontakt na

lub mail t.skibinski.88@gmail.com Edytowane przez above181

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Loner

Luca Antolini - Mastermind (Album preview)

Będzie moc :zakochany::devil:

Hardtrance / hardstyle

 

 

 

 

(2009) Dreastic - Blade Runner (Dreas Bangin' Mix)

 

(2009) Solace & Solitude - M49 (Original Mix)

 

(2010) Ronny K. presents Advanced - Salvation (Original Mix)

 

(2010) Illitheas - Perfect Day (Ronny K Remix)

http://www.youtube.com/watch?v=LYEDF8Csxwg&hd=1 :zakochany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w Abletonie trzeba przelecieć cały kawałek i sprawdzić czy beaty wchodzą w dobrym momencie by czasami nie rozjeżdżało

 

To chyba mamy 2 rózne programy :D Ja ustawiam na początku i na końcu i wszystko jest wporządku. Której wersji używasz? W 8 warping jest zrypany. Ja używam 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 8 używam, a nie wiem czy jest dostępna wersja 6 na Mac OSX i czy już teraz da radę wrócić. Tak czy siak już lepiej sobie radzę i w porównaniu do pierwszych setów - ogromna poprawa. Mam nadzieje, że posłuchasz dzisiaj Electric Touch w RadiuAZ.fm ;)

 

Już w kolejnym odcinku Guest Mix i oby na jednym się nie skończyło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie Armada zaczyna denerwowac, wypieprzyli z jutiuba chyba najlepsze kanaly trance'owe - TranceOnJeroen, gosc tworzyl ciekawe teledyski do utworow, a te ktore znalazly sie na jednym z jego kanalow, to byla prawdziwa wisienka na torcie muzycznym. Do tego te ich zapierajace dech w piersiach Armada News, o tyle dobrze, ze ladna prezenterka jest i te cdki na stole, bo naprawde nie byloby czego ogladac.

Swoja droga czekam na album W&W, jak oni pojda w strone dance'u, to juz chyba kazdy album bedzie densowaty. Tak jak nowy walek O'Callaghana - Bring back the sun, facetowi chyba brakuje kasiorki, ze robi cos takiego, a szkoda, bo wole go w takim stylu:

takie luzne przemyslenia, rzygam powoli Armada ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole zdecydowanie Anjunabeats. Armin i koledzy po prostu mnie nie ruszają, chociaż czasami wydają perełki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anjunabeats

Połowa z Anjunabeats. Oni też święci nie są.

 

 

 

btw. Sorki, ale nie dałem rady posłuchać Twojej audycji ;( Granie miałem :(

 

Poza tym, zapraszam też na swoją audycję: Emotional Horizons, która narazie emitowana jest w Vinylstacja.eu, ale już niedługo zmienię stację. Odbywa się ona co 2gi tydzień, we wtorek o godzinie 21. EH 05 już 29.03.2011, zapraszam serdecznie! :)  No i tradycyjnie, jeśli ktoś chciałby zagrać u mnie swój guestmix, pisać pw lub mail: dannykay93@gmail.com

 

 

Edytowane przez DannyKay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Nikt nie jest święty, ale zdecydowanie wole te weselsze, słodsze, uplfitingowe melodie i kawałki z Anjuny aniżeli z Armady pieśni kościelne. Żaden set AvB mi się nie podoba, żadna kompilacja bo zbyt dużo tych kościelnych melodii. Ale doceniam jego wkład w Trance i szanuje.

 

Oprócz Anjuny jeszcze Enhanced i kilka pomniejszych mi się podoba (co jest oczywiste), a z Dji i producentów to ostatnio Lange zyskał u mnie kilka plusów i stał się jednym z ulubionych muzyków.

 

 

Co do audycji to zapraszam na

lub http://soundcloud.com/matski1/electric-touch-001

 

 

PS: DannyKay wysłałem Ci maila ;)

Edytowane przez above181

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, takie czasy, że o oryginalność w muzyce trudno. Niestety.. Okej, sklecę set na wtorek i przesłucham Twoje mixy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam dzisiaj o 21:00 na kanał klubowe do odsłuchania Electric Touch - epizod 002. Usłyszycie m.in. Punk, Do 4 Love, Sun & Moon i mnóstwo innych, a przede wszystkim Guest Mix od młodego i bardzo zdolnego Dj'a DaMiano!

 

Zapraszam serdecznie!

 

Gramy od 21:00 - 22:30, a wszystkie sety znajdziecie na mixcloud.com/matski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez gorczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...