Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Darek93

Technikum Zaoczne.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak wygląda sprawa z technikami zaocznymi tzn:

1 ile sie płaci ?

2 ile trwa nauka w takim technikum

3 czy jest ciężko ?

4 a i najważniejsze czy jak będę miał już jedno technikum skończone takie 4 letnie to czy mogę sobie iśc potem na to zaoczne żeby mieć dwa zawody da rade takie coś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak już będziesz miał jedno technikum skończone to idź na studia, a nie do drugiego technikum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak już będziesz miał jedno technikum skończone to idź na studia, a nie do drugiego technikum.

Po zaocznym może być ciężko ze zrobieniem mgr inż, czy chociaż samego inż ;)..bo zakładam że po technikum pójdzie na jakąś polibudę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Jeśli nie zależy ci na odpaleniu od strzała tylko chcesz kręcić to wybierz moduły 6400CL32, niezależnie od producenta najczęściej siedzą tam Hynixy A-die.
    • Dziś pierwszy raz zająłem się UV karty. Zawsze czytałem, że MSI Afterburner musi działać w tle, aby ustawienia się trzymały, musi startować razem z systemem itp.   Nie wiem czy akurat miałem pecha i tylko na takie posty trafiałem, nie wiem czy może to się pojawiło niedawno, ale jak sobie właczycie ten program to w prawym górnym rogu obok ikonki minimalizuj / zamknij jest ikonka windowsa która włącza funckję, że program nie musi działać w tle, a zmiany które w nim dokonaliście obowiązują i karta działa według tego co naklikaliście w programie.   Może to jakiś drobny moduł programu tylko działa bo w menedzerze nie widzę MSI aktywnego, może wstrzykuje ustawienia i się wyłączą, nie wiem, ale fakt jest taki, że po OC / UV karty, dzięki tej funkcji program nie musi być non stop włączony, a karta operuje na custom ustawieniach.      Piszę to bo do mnie wcześniej taka inforacja nie dotarła i nie wiem do kogo jeszcze i może się męczycie ze zbędnym programikiem w tle, który zabiera te 0,1% mocy procka i garstkę RAMu  
    • Walka z Bestią bardzo satysfakcjonująca. Fabuła w dalszym ciągu mnie zadziwia.
    • @kapi11223 Jak coś, to zostawię Ci jeszcze namiary na najnowszą wersję programu Thaiphoon Burner, którym da się to najlepiej sprawdzić. Zostawiam linka, bo oficjalna stronka programu siadła jakiś czas temu: Możesz to również sprawdzić zerkając na naklejkę na modułach. Końcowe oznaczenia 820M/821M to kostki M-die, a 820A/821A to kostki A-die. Tutaj masz przykładowe moje moduły na Hynix'ach M-die i ich oznaczenia. Zobaczysz jak to wygląda i o czym mówię:
    • Kurcze cięzki temat myśle w tych pieniądzach ja ci z doświadczenia powiem. Szczerze ja bym, juz odpuscił serie 1000 trochę juz lat mają;/. Celowałbym chociaż w, jakiegoś Rtxa nawet ten 2060/Super/2070S to juz wogóle.Bo Radeon, jak rozumiem nie wchodzilby w gre? jakiś 5700XT/6600 raczej poza budzetem;[
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...