Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Darek93

Technikum Zaoczne.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak wygląda sprawa z technikami zaocznymi tzn:

1 ile sie płaci ?

2 ile trwa nauka w takim technikum

3 czy jest ciężko ?

4 a i najważniejsze czy jak będę miał już jedno technikum skończone takie 4 letnie to czy mogę sobie iśc potem na to zaoczne żeby mieć dwa zawody da rade takie coś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak już będziesz miał jedno technikum skończone to idź na studia, a nie do drugiego technikum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak już będziesz miał jedno technikum skończone to idź na studia, a nie do drugiego technikum.

Po zaocznym może być ciężko ze zrobieniem mgr inż, czy chociaż samego inż ;)..bo zakładam że po technikum pójdzie na jakąś polibudę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• W razie jakby ktoś mnie napadł z karabinem 50 mm to dobrze wiedzieć.
    • Czym oni latają do tej Brukseli, że wyłudził niemal bańkę na przejazdy 😮  Swoją drogą. Polityk zarabiający grubą kasę, a oficjalnie ciągał się Seicento do Brukseli. To już szczyt żenady. Chociaż kupiłby, czy wpisałby jakiegoś nowego Passata aby nie kłuło w oczy w papierach  Seicento robiące dziesiątki tysięcy km po autostradach jako narzędzie pracy 🤣
    • Ciekawy punkt widzenia Igor, jednak sens ekonomiczny jest dyskusyjny. Jak byłem w Warszawie, to nie widziałem tej superowości, która by nokautowała inne miejscowości. Nie mniej jednak jeśli tego pragniecie, macie coś konkretnego upatrzone, to w sumie...
    • Ok, tego nie uwzględniłem. Code Vein było spoko, The Surge tak samo, ale Steelrising to imo mocne drewno. Nie przypadło mi.  Jak widać, to, że wychodzi  "aż" 1-2 Soulsów rocznie to nie znaczy, że we wszystkie będzie się grało. Wciąż i tak mało przez te 15 lat.  Więcej ostatnio JRPG'ów wychodzi niż soulsów (szczególnie w tym roku), ale jakoś przy tym takiego narzekania nie ma.  Lubię JRPGi, ale nie wszystkie, raptem kilka ograłem, kilka nowych mnie interesują, ale jakoś nie płaczę, że jest tego za dużo. Po prostu gram w coś innego. Tyle różnych gier gatunkowo wychodzi rocznie, że jest imo w czym wybierać. 
    • A nie mówiłem?   Heh, mógłbym znowu napisać - a nie mówiłem?   Dlatego właśnie Sky dokończyłem w formie filmu na YT, ale Zero/Azure i całe CS ograłem. Od tej pory będzie już tylko lepiej.  Najważniejsze byś w Sky zrobił cały wątek Loewe i wszystko co z nim było związane, bo to będzie bardzo ważne w kontekście zrozumienia całości. Trails in the Sky FC Story Summary (Part 1, Prologue- Ch 2 end) REUPLOAD (youtube.com) Po prawej masz całą playlistę - obejrzyj, wszystko pięknie opisane, całe lore wytłumaczone. Parę godzin i całą fabułę Sky będziesz miał w paluszku. 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...