Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jacek1991

Zmiana profesji

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

ostatnio zastanawiałem się nad zmiana profesji z zielarstwa i alchemii na krawiectwo i zaklinanie. czy ma to jakikolwiek sens czy lepiej sobie odpuścić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o matko, krawiectwo i zaklinanie o.O

 

Domyślam się, że to Enchanting i Tailoring? A nawet jeśli to byłbyś tak łaskaw nas oświecić kim grasz, po co chcesz to zmienić i w ogóle, ile masz na to kasy żeby z AH kupować, ile czasu żeby farmować golda.

Bo co to za pytanie.... herbalism bedzie dawał 3600hp/3minuty, Alchemia bedzie dawała 47sp/80ap i 40str

 

Na przyszłość staraj się zawrzeć w jednym poście więcej info ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz mózg- ostatnio nie jest w modzie, ale sie mimo wszystko przydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bierz mózg- ostatnio nie jest w modzie, ale sie mimo wszystko przydaje.

 

ja już mam swój ale widzę ze tobie go brak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, chcesz sie troche "poprzekomarzac" ? Mysle, ze wylecisz szybciej niz ja, ale jezeli chcesz to dawaj ;)

Nie napisales nic na temat czym grasz, a wymagasz odpowiedzi ? Pozatym co to za pytanie... tak jakbys pytal czy lepiej zalozyc w poniedzialek czerwone czy czarne gacie. Pomysl moze sam, hmm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh, chcesz sie troche "poprzekomarzac" ? Mysle, ze wylecisz szybciej niz ja, ale jezeli chcesz to dawaj ;)

Nie napisales nic na temat czym grasz, a wymagasz odpowiedzi ? Pozatym co to za pytanie... tak jakbys pytal czy lepiej zalozyc w poniedzialek czerwone czy czarne gacie. Pomysl moze sam, hmm ?

Spokojnie SzczurQ :D

 

Ale serio. Pytanie zadane dość dziwnie. Potem miesiąc bez odpowiedzi. Niespecjalnie wiem o co tu chodzi..

Choć w sumie skoro odpisał Tobie na zaczepkę a nadal nie zawarł tego info które do pomocy jest potrzebne to kij z nim :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja jestem spokojny ^^

Poprostu troche mi sie nudzi ;) A co do tematu to tak jak mowisz, no info- no answer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...