Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mateuszskibicki1

Czy Athlon 7750+ (2 x 2,7) zamula hd 4850?

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tematu jak już przy nim jesteśmy to mam pytanko czy procek: AMD Athlon 64 X2 5600+ 2x 2,9 Ghz bardzo ograniczy kartę grafiki Radeon 4870 Gainward 512MB 2xDVI + DP (PCI-E) Golden Sample ???

moim zdaniem bardzo ja bym do 4870 dał minimum Phenoma II 550 i z tym był by wydajny duet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z tym prockiem (7750 BE) w grze mającej małe wymagania występują co chwile zwieszki obrazu ( freezy ) i tu pojawia się pytanie czy może być to spowodowane tym że używa ona cały jeden rdzeń a drugi zostaje właściwie w spoczynku? Jeden rdzeń może być na tą gre nie wystarczający i może to powodować? Czy ten amd dual core optymizer tutaj by pomógł? Na tym procesorze występuje taki problem czy to zależne od aplikacji czy taki problem występuje ? Prosze doradźcie bo denerwują mnie te ścinki i mi naprawde przeszkadzają gdy gram np. lige.....

 

Dodam że u mojego kolegi który ma athlona 4600+ użycie procka wynosi w tej grze 30-40% a u mnie 50-60%.

 

Takie jest uzycie procesora gdy w nią gram jak widać grafika nie powala, mapy nie są ogromne nie ma super efektów a są takie zacinki .

 

e8cb809b466799f7m.jpg

 

Zrzut pokazuje użycie procesora odkąd załadowała się mapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ctrl+alt+del ---------> Procesy, szukasz tą gre, potem prawym klawiszem myszy i wybierasz Koligacje i odznacz CPU1 ;) Powinno pomoc w starych grac. Co to? CS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest gra War Rock. Co do neta jest to nie możliwe bo w tej grze na płynność gry nie wpływa internet ani trochę - dlatego są takie afterkille nieraz i lagi :D i tak net jest wystarczający. Spróbuje na jednym rdzeniu ale jak sami widzicie na screenie widać że gra używa jeden rdzeń prawie na maxa a drugi jest praktycznie w spoczynku. Nie wiem co ja mam zrobić , na prawdę mi to przeszkadza tym bardziej że kupiłem komputer niedawno żeby ta gra chodziła płynnie podobnie jak u mojego kolegi który ma teoretycznie słabszego procka 4600+ a chodzi mu płynnie w 100% . Zainstalowałem optymizer i kiedy oba rdzenie ta gra używa po połowie jest trochę lepiej ale i tak mam zwieszki... Prosze o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...