Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piteX2

Quake Wars za 12,49zł

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zakupiłem sobie ze znajomymi Quake Wars za 12,49zł w sieci Carrefour ale widzielm, że w EMPIKu tez jest ta promocja tzn: Klasyka od CDPROJEKTu i CENEGI jest o 50% taniej. Nie mam pojecia ile to bedzie trwalo ale polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie ma nic do rzeczy. Cenegę pewnie nawet nie interesuje to, ile w to graczy gra. :E

 

Naturalna kolej rzeczy, jak i zapewne niska sprzedaż, to przerzucili do taniej serii i tyle. W końcu troche czasu minelo od daty premiery (w sumie w KK tez juz od jakiegoś czasu jest, a to, że polowe taniej, to tymczasowa promocja). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem Et:QW w tej ultra taniej serii cieszy sie bardzo dobrym popytem np. z tego co mówili sprzedawcy w Empiku w Krakowie zabrakło pudełek. Ja ostatnio przy okazji, przypomniałem sobie o tej grze po dłuższej przerwie i uczciwie powiem że całkiem sporo osób nadal w nią gra , szczególnie na PL serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zakupiłem tą gierkę za 12,49 ,a obok były za 30zł z tym że w pomarańczowych pudełeczkach ;] akurat trafiła mi się ostatnia sztuka za 12,49 i bardzo jestem zadowolony z gierki ;p . Warto czasami się wybrać na łowy do marktetów/media/saturn .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QW jest słabe i nic nie warte... ta gra w dniu premiery powinna być dodana do jakiegoś czasopisma za 20zł... Cenega spolszczając gry po porstu je niszczy. QW moze tylko possac staremu dobremu ET ktore bylo za darmo a i komendy to place lizac... ile razy do kumpli przy piwie mowilo sie i need ammo czy good game etc;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, giera upadła i tyle, nikt praktycznie w to nie gra, na pro świeci pustkami już od ponad pół roku jak nie więcej, a co tu się dziwić jak brakuje wsparcia ze strony iD, ostatni patch 1.5 ponad rok temu, szkoda gadać :xD

 

PS. http://www.youtube.com/watch?v=YRaIEidoGJY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infantor pisząc swojego posta powinneś zaznaczyć, że piszesz o pro modzie - który już praktycznie umarł. Ale na vanilli gra bardzo dużo osób, mimo że Activision wyłączyło stronę społeczność, mimo to że statystyki na rankingowych serwer się nie uaktualniają, mimo że Activision nie dało żadnego wsparcia społeczności, ludzie cały czas w QW grają. Jak gra by była słaba to padła by jak Wolfenstein. A ci co mówią, że gra gówno warta to grali tylko w bete...

 

pozdro poćwicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co tu dużo mówić, giera upadła i tyle, nikt praktycznie w to nie gra, na pro świeci pustkami już od ponad pół roku jak nie więcej, a co tu się dziwić jak brakuje wsparcia ze strony iD, ostatni patch 1.5 ponad rok temu, szkoda gadać :xD

 

PS. http://www.youtube.com/watch?v=YRaIEidoGJY

Prosze prosze nawet mnie widac na tym filmiku Infantor kosil wtedy xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da rade to przez steama uruchamiac i miec na koncie jak np CS ? bo nigdy sie nie interesowalem ta gra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w to w ogole,zreszta zgubilem gdzies płyte...jezeli ktos ma ochote moge mu oddac gratis oryginalny klucz,bo zostalo mi tylko pudelko od gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem pojecia ze ta gra wykitowała-jak wspomnialem,zgubilem plyte i nie gralem w to...długo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:? Z choinki się urwałeś :? Odpisujesz na posta z Lutego, a ETQW is dead bigsmile.gif

 

 

Jak czytam takie bzdurne, nic nie wnoszące do tematu, a raczej wprowadzające w błąd komenty to .... żenada.

sam jesteś "is dead"bigsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah, chcesz mi powiedzieć że przez góra 5 serwerów prawie pełnych od 15 do 23 codziennie to gra nie jest "dead" ? A co z promodem, grą klanową, czy istnieją jeszcze jakiekolwiek ligi np. CB ? NIE :! Jak grasz tylko na vanilli i myślisz że jest ok to się mylisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącz grę to się przekonasz, podejrzewam że góra 10 serverów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Mów za siebie.😎 Ja chcę kupić monitor który spełnia moje oczekiwania, muszę bazować na recenzjach oraz opiniach użytkowników i przy kwocie którą trzeba wyłożyć za taki niszowy 32 calowy monitor gdzie można kupić coś z serii C albo GX od LG nie mówiąc o S95C więc aby wyrzucić ponad 6 koła to warto aby monitor chociaż nie piszczał czy może to już moje od górne zachcianki i zostałem nieświadomym testerem? Co do dostępności jest to bardzo globalna sytuacja gdzie w europie jest kilka sztuk danego monitora na krzyż może usa jest odrobinę lepsza dostępność (zazwyczaj Alienwareów) ale tam też ludzie czekają 30 dni+ na monitor.
    • hellhound'a wziąć czy https://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-nitro-radeon-rx-7900-gre-oc-16gb-gddr6-11325-02-20g-13180478/ próbuję ogarnąć który lepszy tzn mniejsze ryzyko. Chyba szafiry lubią piszczeć?
    • Myślałem, że to wnuczka Protasiewicza a to jego dziewczyna. Ona 22 lata on 56 lat. Co ona ma w głowie. https://www.o2.pl/plotki/22-latka-zabralo-glos-po-skandalu-partnerka-protasiewicza-to-studentka-7017418808142752a   Wczoraj słuchałem kawałek. Początek kilkanaście min o byłym już działaczu PiS który okazał się pedofilem i zarzuca mu sie skrzywdzenie kilkudziesięciu dziewczyn ale był chroniony przez wyżej postawionych. https://kultura.onet.pl/wiadomosci/bartlomiej-m-przed-sadem-problemy-w-procesie-znanego-aktora/g0mq6hp
    • Nie zauważysz poprawy "w działaniu systemu" jeżeli już to w grach  czy benchmarkach, pamięci masz wsadzone w slot nr 2 i 4 ?, włączenie profilu xmp nie powinno mieć wpływu na pracę wentylatora od chłodzenia cpu,w Biosie nie ustawiasz żadnego OC na 1500mhz... wbijasz profil xmp 2 3000mhz i moduły mają być wsadzone w slot A2 - B2
    • Hej Posiadam 1060 6Gb, monitor FullHD oraz zasilacz 600W BeQuiet. Chciałbym złożyć coś młodemu na platformie AMD Ryzen 7600. Nigdy na AMD nic nie składałem i nie wiem jaki np RAM do tego wybrać i MOBO. Tyle, że na AM5. Mógłby ktoś pomóc? Dziękuję.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...