Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Evelan

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, długo grałem w Forzę, ale ją odstawiłem, bo myślałem, że pogram sobie w GT5 na G25 (tak naprawdę tylko dla obsługi G25 i oczywiście GT chcę zmienić konsolę), a tu taki zonk. :( Za to zamówiłem PSP i GT w ramach czekania na GT5...

Zastanawia mnie tylko fakt, jaka będzie różnica w grafice między tymi autami "premium" a zwykłymi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy fakt, że w standard cars nie będzie kokpitów... Różnica po tym jednym stwierdzeniu jest olbrzymia. Mam nadzieję, że 200 premium cars, będzie darmowa, bo pewnie tylko na nich będą rozgrywki multiplayer, dla których kupie GT5, wyłącznie dla multi.

Nie interesuje mnie zbytnio wygląd samochodów z zewnątrz (a na to poświęcili pewnie 3/4 czasu), a wnętrza, model jazdy, system kolizji i usterek mechanicznych, zużywanie się opon (chyba tego ostatniego nie będzie[?])

 

Tak, czy inaczej na konsole gier wyścigowo/symulacyjnych jak na lekarstwo, więc GT5 będzie najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sobie pokrzyczeli a preoderki dalej składają :E . Najdroższa wersja SE już wyprzedana w US, największe sieci Amazon and GameStop nie przyjmują preoderów ze względu na brak SE. Inne sklepy jeszcze mają, u nas raczej nie grozi brak SE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość thenat18

po co kupować SE ?? ( na pczoatku chcialem, wiem, FAIL) lepiej kupic zwykla wersje i DF pro :) zestaw lepszy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to po co, żeby być pro masta gt :P

W stanach stać ludzi na taki wydatek a u nas taka kwota to już sporo, sam ciułam na nowy tv więc SE odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu fail? :hmm:

Spójrz na jego siga, prowadzi żałosne forum o piratach na PS3, dalej myślisz, że jest zainteresowany kupnem jakiejkolwiek gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość thenat18

jasne że tak :) Gt5 musze kupic (choc bedzie wymagac softu 3.50) a tak przy okazji mam do sprzedania Heavy Rain PL (za 110 zł, cena zawiera wysyłke)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji mam do sprzedania Heavy Rain PL (za 110 zł, cena zawiera wysyłke)

 

 

Za 120zł można kupić nową grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies czytalem, ze GT5 Prologue w menu ma 1080p, a podczas gry 720p, jest to prawda ? No i czy w pelnej wersji bedzie pelne 1080p, czy pojda po bandzie i gra bedzie w rozdzielczosci 720p ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies czytalem, ze GT5 Prologue w menu ma 1080p, a podczas gry 720p, jest to prawda ? No i czy w pelnej wersji bedzie pelne 1080p, czy pojda po bandzie i gra bedzie w rozdzielczosci 720p ?

pełna będzie miała 2160p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość thenat18

a menu bedzie w trybie Aero Glass XD z windowsa 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kazdy musi sobie robic "jaja" :D nie mozna odpowiedziec normalnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czego się spodziewałeś po takim pytaniu ;)

Pytanie jak pytanie, moze troche dziwne. Tylko czytalem, ze tak wlasnie jest w prologu, nie wyssalem sobie tego z palca. Wiec pytam w normalny sposob czy gra ma faktycznie w menu, garazu full hd, a podczas jazdy hd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

feel the google power

 

Gran Turismo 5: Prologue = 1080p mode is 1280x1080 (2xAA) in-game. While the garage/pit/showrooms are 1920x1080 with no AA. 720p mode is 1280x720 (4xAA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość thenat18

red-bull-x1-prototype-side-640x168.jpg

red-bull-x1-prototype-rear-300x136.jpg

 

* Engine: gas turbine, 1483bhp @ 15,000RPM, 527lb ft @ 12,000RPM

* Transmission: continuously variable, rear-wheel drive

* Top Speed: 249mph ( ok. 418 km/h)

* Weight: 545kg

* Length/Width/Height: 4750/2180/980mm

* Suzuka Lap Time: 1:11.540 (compare with Vettel’s 2009 F1 lap time of 1:30.833)

* Special Features: enclosed wheels, “fan element” to increase low and medium-speed downforce (much like a vacuum cleaner)

 

jakby dali mape DRAG RACE o długosci co najmniej 8 km, to rozumiem takie autko w grze ( nawet Veyronem sie nie rozpedzisz na max na zadnej trasie ;/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thenat, to nie polonezy, te auta od 0-300 w kilkanascie sekund robią, mysle, że te 350 spokojnie da rade wycisnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość thenat18

tez tak mysle, a potem 355 i WALL !(Banda XD) a sam veyron moze 407 jechac, wiesz, ja zawsze czuje ból w grach jak nie moge rozpedzic auta na max, mam taki niesmak jakis, dziwne odczucia ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak mysle, a potem 355 i WALL !(Banda XD) a sam veyron moze 407 jechac, wiesz, ja zawsze czuje ból w grach jak nie moge rozpedzic auta na max, mam taki niesmak jakis, dziwne odczucia ;p

bo normalnie też nie da się nigdzie osiągnąć MAX,tylko na specjalnych torach w specjalnych warunkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem jaki samochód będzie najbardziej popularny w multi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość thenat18

bo normalnie też nie da się nigdzie osiągnąć MAX,tylko na specjalnych torach w specjalnych warunkach

 

jak to nie, w GT5 prolog da sie wieloma autkami max osiagnac np. na ovalu ( choć tuningowanym GT 40 bylo bardzo ciezko, niestabilny jest)

w Race Driver Grid, Toca (cala seria), LFS, rfactor, gt legends, gt1&2, (tez colin dirt) zawsze dało rade wyciagnac ostatnie soki z uata bez zminay ustwaien domyślnych ! wiec nie mow ze na specjalnych torach w specjalnych warunkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...