Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Evelan

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

podsumowując...

 

 

[u RL=http://img816.imageshack.us/i/81697070.jpg/]81697070.jpg[/url]

 

 

screen zapożyczony z innego forum :E

Mistrz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A stream of interesting tidbits have been trickling into our Gran Turismo 5 forum today via several new magazine articles. First up is the December 2010 issue of PSM3 magazine, which provides a few details as highlighted by our own Dessy182:

 

Mechanical damage and failure will include things such as broken gearboxes, brake failures, and stalled engines.

Both premium and standard model cars will include fully operational reverse lights, horns, and will accumulate dirt and grime which must be washed off by these guys.

More features are re-confirmed, such as imprecise weather forecasts, point-to-point timed rally stages, time-of-day synchronization between virtual circuits and their real-world locations, and official NASCAR rules and regulations.

You’ll also find a brief interview with me, the founder of GTPlanet. It was a nice chance to talk about the game, and I hope you all find it interesting – thanks to Alex of PSM3 for the invitation!

Denur has also gathered a few interesting details from issue 44 of Dutch TV magazine Veronica:

 

Heavy snow accumulation will continue to make the track more slippery, and “ruts” will be carved into the snow as you drive to make conditions even more challenging.

You’ll be able to create and define your own special events within the game, presumably giving you complete control over all race variables and competitors.

In B-Spec mode, you’ll simultaneously manage the racing careers of up to six different drivers. You will have to push them, but take it too far and their morale and performance will suffer. For 24-hour endurance events, you will choose four of your drivers to compete together on your race team.

You will be able to trade cars with your friends – including those which you have tweaked and tuned for maximum performance.

 

oczywiscie z gtplanet.net

 

jak dla mnie największą uwage zwróciło to:

 

Mechanical damage and failure will include things such as broken gearboxes, brake failures, and stalled engines.

(nie zmienia to faktu według mnie że są to tylko pojedyncze smaczki dla danego typu gry,czyli np. WRC)

oby 7 grudnia był dniem premiery GT5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdradzili już tyle rzeczy, a ja nadal czuje się, jakbym nic o tej grze nie wiedział.

Dla GT5 kupiłem konsolę i kierownicę, żeby nie psuć sobie wrażenia, nie grałem w Prologue. A oni tyle zwlekają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie tak sobie myślałem, a co jeśli gra jest tak zbugowana że wiesza się co chwilę i jest pełno błędów :E Sony i PD na pewno by się do tego nie przyznali. Kupując konsolę byłem przekonany że tu nie ma takich przypadłości jak na pc gdzie 99% gier jest niedorobiona i pełna błędów ale sytuacja z MAG zmieniła mój światopogląd na ten temat. Wolał bym już poczekać na początek przyszłego roku i dostać dopracowany wolny od błędów produkt niż niedoróbkę teraz. Tylko mi tu nie wyjeżdżajcie z patchami bo w magu tez obiecują że naprawią i już na trzeci patch czekamy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mett MAG to akurat zły przykład - twórcy naprawdę się starają. Gdy ostatnio włączyłem grę zobaczyłem zupełnie inną niż kupiłem. Oczywiście layout nadal ten sam, ale to co pod nim jest zupełnie nowe. Choć nie podoba mi się to masakryczne przyśpieszenie na modłę Modern Warfare. Wolałem chyba wolniejsze potyczki, ale bardziej przemyślane pod względem taktycznym (teraz można lecieć na chama i przy odrobinie szczęścia wyrżnąć wszystkich nożem :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość thenat18
:E cos mi sie zdaje ze chyba slyszalem ten text w Top Gear .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:E cos mi sie zdaje ze chyba slyszalem ten text w Top Gear .

No w każdym odcinku jest praktycznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość thenat18

mi chodzilo o ten text z GT5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, stało się :E Kazek potwierdził że tłoczą już płytki z GT5 więc na 100% dostaniemy grę jeszcze przed świętami :P Daty dalej nie ma ale to musi być w okolicy 1/2 tydzień grudnia.

up :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo :D

mjntqb.jpg

 

Kaziu na pewno na nie zawiedzie, już się uwija aby zdążyć przed gwiazdką ;)

pmJEf.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupię odpalę i zobaczę Gran Turismo 5 to uwierzę,mi to pachnie ściemą,faze gold ogłosili by z większym hukiem i z podaniem konkretnej daty premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba wstrzymam się jeszcze z zakupem Forzy 3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmmm moja żółta miłość w drugim rzędzie :zakochany:

To jest Giulietta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że GT5 w końcu wyląduje w sklepach. Co tu dużo mówić - wow! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alfa Romeo 8C Competizone... ja Ci tam Giulietta Ty! :E

wczoraj taką w Forzie objeżdzałem ;) , fajne autko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...