Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Evelan

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Juz podobno wzieli sie za Gran Turismo 6 :)

 

do odpalenia tego potrzebny co najmniej zderzacz hadronów :E

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że GT5 ma mieć 3D, ale coś słyszałem że też obsługę Move, czy to prawda? Jeżeli tak to na jakiej zasadzie będzie używane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle słyszałeś :hmm: Na pewno będzie obsługa kamery aby wykrywać ruch głowy i przekładać go na ekran a tak po za tym to pad lub kierownica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również coś słyszałem o movie ale na jakiej zasadzie miało by to działać to nie wiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zasada działania podobna do Kinecta i Forzy. Na jakiej śprezentacji był pokaz, ale szczerze mówiąc (według mnie) było to do D... Ale pomysł z kamerą świetny, choć banalny :) Właśnie miałem czegoś takiego szukać. Szkoda tylko, że to w jednej grze działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz podobno wzieli sie za Gran Turismo 6 :)

 

Jeśli będzie tak samo jak z GT5 to GT6 wyjdzie w 2015 roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się fudi, silnik już mają, teraz będzie tylko dopieszczenie (coś jak GT4 po GT3 wyszło)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gt6 będzie szybciej bo to będzie bardziej dopakowana piątka. Zawsze tak było że parzyste części cyklu wychodziły jako drugie na danej platformie i było w zasadzie tak samo graficznie tylko że więcej wszystkiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gt6 będzie szybciej bo to będzie bardziej dopakowana piątka. Zawsze tak było że parzyste części cyklu wychodziły jako drugie na danej platformie i było w zasadzie tak samo graficznie tylko że więcej wszystkiego ;)

No... a teraz weź poprawkę na to, że kiedyś nie było DLC, więc teraz "to samo tylko więcej" będzie w formie dodatkowej zawartości do kupienia i pobrania z PSN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do gt5 może faktycznie będą furki w DLC, torów fikcyjnych pewnie nie będzie skoro jakiś edytor tras ma być, za to Kaza będzie męczyło sumienie , że 800 fur nie ma kokpitów, więc pewnie i tak szybko 6tkę wypuszczą ;) (kończę właśnie Forzę i nie wyobrażam sobie jeżdzenia "spod zderzaka" w tym momencie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do gt5 może faktycznie będą furki w DLC, torów fikcyjnych pewnie nie będzie skoro jakiś edytor tras ma być, za to Kaza będzie męczyło sumienie , że 800 fur nie ma kokpitów, więc pewnie i tak szybko 6tkę wypuszczą ;) (kończę właśnie Forzę i nie wyobrażam sobie jeżdzenia "spod zderzaka" w tym momencie)

 

Jak wreszcie wyjdzie i potworzą się ligi na multi, to i tak każdy będzie grał jednym samochodem z kokpitem. Sądzę, że 200 samochodów wystarczy do poważnych rozgrywek, każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie o tym wiem, w Forzie też jest 400 fur, kończę tryb kariery, a jeździłem dopiero może z... 40-toma? Tylko mam nadzieję, że w GT5 będzie tak, że przynajmniej 1-2 auta premium będą w każdym rodzaju wyścigu, co by nie trzeba było się męczyć standard carem z lepszą teksturą , przeniesionym z GT4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykrywanie ruchu głowy to jakiś idiotyzm.

Dam głowę w prawo i co ma się niby stać?

Co z tego, że coś tam się zmieni w grze, jak będę sobie oglądał ścianę bądź okno w swoim pokoju.

Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykrywanie ruchu głowy to jakiś idiotyzm.

Dam głowę w prawo i co ma się niby stać?

Co z tego, że coś tam się zmieni w grze, jak będę sobie oglądał ścianę bądź okno w swoim pokoju.

Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu.

Wyprowadzam Cię z błędu. Ogarnij sobie taką maszynkę na PC jak TrackIR oraz FreeTrack technologicznie jest to co innego (podczerwień, rejestracja diod na głowie), ale efekt końcowy jest identyczny. Polega to na przeniesieniu ruchów Twojej głowy na postać w grze, z odpowiednim przyśpieszeniem, tj. obracasz głowę pod kątem 45 stopni np. (to jest w pełni regulowalne), a w grze patrzysz w bok pod kątem 90. Albo w ogóle do tyłu. Kwestia odpowiednich ustawień, ale wierz mi, taka rzecz się sprawdza i daje +50 do wrażeń z gry (zwłaszcza w FPS'ach, chociaż w ścigałkach też bardzo pomocne, żeby zerknąć w lusterko nie wytrącając się z rytmu jazdy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@joodlasty

 

jak włączysz tą opcję, niestety tak będzie, coś ty myślał, że dodatkowo z mózgu twoje fale będzie kamerka przetwarzała? ("teraz nie gram, tylko patrzę na wróbelka za oknem") :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamera, mogła by wykrywać ruch moich gałek ocznych.

Zerkam w prawo na lusterko i mam obraz z lusterka, ooo to byłoby fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martyna Wojciechowska? WTF?! o.0

 

Chociaż w sumie dobrze, że nie Ibisz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również coś słyszałem o movie ale na jakiej zasadzie miało by to działać to nie wiem....

na takiej samej co sterowanie myszka w LFS. ; P

 

juz wolal bym Linde z glosem Kreatosa. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wytrzymałem i kasę przeznaczoną na GT5, wydałem kupując Heavy Rain.

W ogóle to PSX3 i kierownicę kupiłem w marcu tylko i wyłącznie dla GT5.

Ale skurczybyki mnie oszukali z data premiery i konsola obrosła kurzem.

Jak teraz gra się pojawi przed świętami, to będę w czarnej dupie, z powodu braku gotówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martynka może nie jest najpiękniejszą kobietą jaką w życiu widziałem, ale głos ma przyjemny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dawno temu jak pracowałem w promenadzie, Martyna kręciła tam program "Automaniak". Mogłem sobie ją zobaczyć z bliska. Wtedy była jeszcze piękna i młoda :)

 

Mi jej głos w grze nie będzie przeszkadzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i całkiem fajnie było. poza tym wtedy była młoda i niedoświadczona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...