Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Evelan

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich własciwie to ja zostałem tu skierowany z innego teamtu:P. Mianowicie ja jestem zdania, że Gt5 nie dorównuje i nie jest też blisko realizmowi z rFactora, LFS czy GTR i GTR2. Specjalnie radzono mi skierowanie sie do niejakiego użytkownika hawx'a który moze mi wyjaśnić dlaczego GT5 jest blisko innych simracingów znanych z pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwale się ..coś mi najwidoczniej odwaliło tego wieczora (ranka?), ale ukończyłem IA ..te czasy są z bajki i przeznaczone dla superbotów, a nie ludzi i to mi się podoba :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was grał na G25? Jak wrażenia? Może jakieś małe porównanie z FM3 ktoś opisze? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich własciwie to ja zostałem tu skierowany z innego teamtu:P. Mianowicie ja jestem zdania, że Gt5 nie dorównuje i nie jest też blisko realizmowi z rFactora, LFS czy GTR i GTR2. Specjalnie radzono mi skierowanie sie do niejakiego użytkownika hawx'a który moze mi wyjaśnić dlaczego GT5 jest blisko innych simracingów znanych z pc.

 

Mam porównanie do wszystkich gier, które wymieniłeś. GT5 jest naprawdę blisko nich, różnicą jest fakt, że w GT5 w dużej większości jeździmy samochodami fabrycznymi, niedostosowanymi w takim stopniu do wyścigów jak to ma miejsce w symulatorach, które wymieniłeś.

Mam Ci to wyjaśnić? To bardzo proste, samochód w GT5 zachowuje się zgodnie z prawami fizyki.

 

Postaram się w GT5 znaleźć maszynę która jest w Race 07, GTR2 lub rFactorze i wrzucę filmiki z przejazdów oraz manewrów na tych samych trasach. Zrobię to w taki sposób w jaki rFactor został ogłoszony jednym z najlepszych simów F1. Wtedy będzie to niepodważalny dowód na to, że GT5 nie jest tylko zręcznościówką. Słowa w tym przypadku to za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gtr2 i gra mi się bardzo podobnie, oczywiście trzeba w gt5 przestawić kierownice w tryb symulacji i wył. wspomagacze typu wychodzenie z poślizgu czy kontrola stabilności.

 

Liga niemiecka na ekstremalnych jest super, beemka m3 jest stworzona do jazdy po nurburgringu :)

Kolejne dobre miejsce do zarabiania to wyścigi samochodów europejskich na ekstremalnych. Proste wyścigi po 5 okrążeń a za każdy dostajemy 83k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak wali się wyścigi w A-spec w kółko te same to kasa leci? Ja spróbowałem zaliczyc zawody gokartami i juz 15k nie dostałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić coś na zrelaksowanie się? coś co mnie odstresuje.? Właśnie dochodzę do siebie po zrobieniu ostatniej licencji na złoto :E

 

..dawno nie było takiego nolife mode on w moim przypadku :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak wali się wyścigi w A-spec w kółko te same to kasa leci? Ja spróbowałem zaliczyc zawody gokartami i juz 15k nie dostałem

 

Na specjalnych to nie działa. Tylko na SPECach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz zmienie podejście do gry, zostawiam karierę i specjale, nabijam hajs do 2 milionow i wtedy sobie ruszam na luzie, brykami z górnych półek :pimp: Teraz miałem 32 tys, w 30 min podskoczyło do 140tys. Nabije 2 miliony kupię murcielago, italię i można grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz zmienie podejście do gry, zostawiam karierę i specjale, nabijam hajs do 2 milionow i wtedy sobie ruszam na luzie, brykami z górnych półek :pimp: Teraz miałem 32 tys, w 30 min podskoczyło do 140tys. Nabije 2 miliony kupię murcielago, italię i można grać :D

 

Bez sensu. Bedziesz dojezdzał kazdy wyscig na 1 pozycji z przewaga 2min. Zero rywalizacji. Teraz robilem jakies wyscig niemieckich samochodów na zawodowym, gdzie byla max moc 300KM ale mnie dopuściło z mocą 850KM (full tuning Audi R8). I co? Dojeżdżam do mety z przewagą 2min. Bezsens. W sumie na tym evencie mogli dac ogranicznik do 300KM (jest napisane że max 300KM, ale nie ma tego w regulaminie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczy ktoś Pickupa jakiegoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowal a jak tam dzwiek R32?(podobny do oryginalu?),bo cos sie chwaliles ze tym smigales

 

Bo w sumie dla tego dzwieku silnika sprawil bym go sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, dla tej gry to ja znów PS3 kupię... :D

:D mam to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, dla tej gry to ja znów PS3 kupię... :D

 

Ja specjalnie kupiłem ps3 dla tej gry i.. nie żaluję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D mam to samo

giez mogłeś przyjść na standy w manufakturze 23-25 listopada. Można było pojeździć z klasą (i gapiami za plecami :D) na wygodnym fotelu i DFGT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadajcie do pokoju :da się garc" hostuje gierke :D i osób brakuje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowal a jak tam dzwiek R32?(podobny do oryginalu?),bo cos sie chwaliles ze tym smigales

 

Bo w sumie dla tego dzwieku silnika sprawil bym go sobie :)

Całkiem całkiem, ideału nie ma, ale brzmi dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jakie Ferrari zakupić Italię czy 599 GTO, dwa kapitalne i jest dylemat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

giez mogłeś przyjść na standy w manufakturze 23-25 listopada. Można było pojeździć z klasą (i gapiami za plecami :D) na wygodnym fotelu i DFGT :)

 

Pierwszy raz grałem na Gamescomie na fotelach od PlaySeat i telewizorach 3D. Już wtedy się zakochałem, ale nie było pieniędzy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza układ napędowy MR ?

Czy jest dostępny jakiś Pick-up w salonie? Bo nie moge znalezc. Czy tylko na giełdzie są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napęd na tył z silnikiem umieszczonym centralnie czyli za plecami kierowcy, Pickupy tylko na giełdzie bądź po którejś licencji się ponoć dostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Znaczy, że silnik jest umieszczony centralnie i ma napęd na tył. A pickupy można dorwać tylko na giełdzie. 

 

// Kowal szybszy :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...