Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Evelan

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

tez tak mysle, a potem 355 i WALL !(Banda XD) a sam veyron moze 407 jechac, wiesz, ja zawsze czuje ból w grach jak nie moge rozpedzic auta na max, mam taki niesmak jakis, dziwne odczucia ;p

 

Prosta w Nurgburgring (czy jakoś tak) i ta prosta w Circiut De La Sarthe (wersja bez szykanów) powinno w miarę wystarczać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thenat , przestań siać zamęt, grałeś już, że wiesz na 100% ze się nie da? Jak nie to pokornie proszę skulić uszy , bo już od tych dywagacji i lania wody, co będzie w GT5 rzygać się chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evelan

Podpis dobry, "basically everyone" :E

 

Ciekawe czy adres prawdziwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adres jest prawdziwy. Chyba sam wyślę coś takiego :E

 

2,50 na poczcie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to nie, w GT5 prolog da sie wieloma autkami max osiagnac np. na ovalu ( choć tuningowanym GT 40 bylo bardzo ciezko, niestabilny jest)

w Race Driver Grid, Toca (cala seria), LFS, rfactor, gt legends, gt1&2, (tez colin dirt) zawsze dało rade wyciagnac ostatnie soki z uata bez zminay ustwaien domyślnych ! wiec nie mow ze na specjalnych torach w specjalnych warunkach :)

sam sobie zaprzeczasz,nie dawaj przykładów zwykłych samochodów tylko tych o których mówisz czyli taki Veyrone np.

 

i gry które wymieniłeś to poza paroma nie mają nic wspólnego z symulacją

 

w LFS nawet nie masz licencji ;)

 

i tak jak pisałem niektóre samochody takie jaki Bugatti potrzebują odpowiedniej długości i warunków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niezbyt w temacie jestem :) Widać w PS3Site też nie bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niezbyt w temacie jestem :) Widać w PS3Site też nie bardzo :)

najaktualniejsze w temacie ciekawostek jest gtplanet,info o braku 60 fps podczas startu samochodów,już daaawno temu było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta w Nurgburgring (czy jakoś tak) i ta prosta w Circiut De La Sarthe (wersja bez szykanów) powinno w miarę wystarczać ;)

 

Raczej jestem pewien że na ustawieniach nominalnych Veyrona na Nordshleife do 408km/h nie rozpędzisz. Chyba że na wyjściu z ostatniego zakrętu przed prostą będzie z 230km/h. W SHIFT dało się zrobić 374km/h bez wypadania z trasy, w FM3 muszę jeszcze sprawdzić. W każdym razie jak by nie było raczej każde cywilne auto będzie się muliło blisko Vmax. Bugatti dostaje zadyszki przy ok 365km/h. Na Sarthre z pewnością pójdzie jeszcze szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w fm3 dało się właśnie na Sarthe, ale z wielkim bólem, po przeróbkach leciał, jeśli się nie mylę coś około 430...

tak a propo już miałem odłożone na zakup gt5, premiera przeniesiona a pieniędzy już nie ma :D połowa na zakup biletu na event w poznaniu a połowa przepita... i od nowa muszę zbierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość thenat18

A tego veyrona dali rade rozpędzić powyżej czterech paczek ;)

http://www.youtube.com/watch?v=xJHtoSJthWA

 

 

nic nowego, urywki filmiki pochadza w 99% z programu Top Gear (wersji brytyjskiej oczywiscie), testowali zarówno tą starą wersje 16.4l 1001 KM, czarno-niebieska oraz tą nową wersje Veyron GT gdzie jest 1300 KM, sporo Carbonu czarno-pomarańczowa gdzie kapitam ,,powolny" ( z top gear :D) rozpedził w niemczech to autko nowe do 436 km/h a kierowca testowy do prawie 455 km/h info o tym pomarańczowym demonie: http://www.autogen.pl/car-560-Bugatti-Veyron-Super-Sport-World-Record-Edition.html

 

( oczywiscie jest tez trzecia wersja Veyrona ale jest ,,słaba" > http://www.worldlux.pl/newsy/Bugatti-Veyron-16-4-Pur-Sang,62.html )

 

a TERAZ PORA NA NEWS XD

 

Rajdy, NASCAR, gokarty to już w Gran Turismo 5 zapowiedziano. Teraz głównemu twórcy gry zamarzyły się jeszcze motocykle. Na szczęście możemy odetchnąć, z tego powodu premiery nikt raczej nie przesunie.

 

Chyba jakiś miecz zawisł nad Polyphony, bo Yamauchi zamiast w swoim stylu dodać te motocykle do głównej gry i przesunąć jeszcze premierę mówi, że myśli o dodatku. Polyphony ma podobno do tego odpowiednie środowisko w grze, ale najpierw musi ją skończyć. Na łamach PSM3 Magazine padło jednak następujące zdanie:

Kiedy będziemy mieć już to z głowy [skończenie gry - przyp. M.L.] i jeśli pojawi się silne zapotrzebowanie na motocykle , to będzie to coś, co rozważymy.

 

No i fajnie, ale w chwili obecnej naprawdę mogliby skupić się na skończeniu gry zamiast rozmyślaniu co by tu jeszcze dodać. Może wyścigi ciężarówek? Swoją drogą Polyphony ma już na koncie grę z motorami w roli głównej - wydaną w 2006 r. na PS2 Tourist Trophy powszechnie określaną jako Gran Turismo na dwóch kółkach.

 

Ciekawe jak długo zajęłoby Polyphony zrobienie takiego dodatku. Myślę, że bukmacherzy mogliby przyjmować zakład

z8543122X,Tourist-Trophy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę wyścigi skuterów śnieżnych, może Kazunori san to przemyśli :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde pograłbym już w to gt5 :E Cholera, nie mogą już tego przełożyć.. niby chcą wszystko dopieścić, ale po tylu opóźnieniach fani będą baaardzo wymagający i krytyczni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może odnoszę trochę dziwne wrażenie ale moim zdaniem oni to robią specjalnie, w końcu jakby nie było to reklama dla gry i producenta.

W końcu czym więcej mówi się o grze to sprzedaż powinna wzrosnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może odnoszę trochę dziwne wrażenie ale moim zdaniem oni to robią specjalnie, w końcu jakby nie było to reklama dal gry i producenta.

W końcu czym więcej mówi się o grze to sprzedaż powinna wzrosnąć.

 

Dla mnie po jedno to dobrze, bo im gra więcej będzie zarabiać, tym w przyszłości można liczyć na liczne poprawki, a nie że zaraz zapomni się o grze ;)

 

Ale i tak nie pogram bo nie mam PS3 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś zbyt długo daty nie podają nowej....czyli pewnie nowy rok....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie dopiero w 2011 to sony zaliczy mega epic fail za utratę zysków ze sprzedaży w okresie świątecznym. Wiadomo że entuzjaści i osoby ''w temacie'' kupią grę w każdym okresie roku ale to właśnie w święta ludzie walą masowo na zakupy i wtedy tacy niedzielni gracze czy rodzice kupujący grę dla dziecka na prezent to łatwy cel :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech załamka, jak sklepy zaczynają przesuwać premierę to zwykle znak że jest obsuwa :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dziwne te japońce - raz by konkretnie powiedzieli i spokój

nie ważne jak ważne żeby o nas pisali - już jakoś nikogo chyba nie śmieszy ,w USA zaraz pewnie pozwy polecą :lol2:

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...