Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

solid

Aliens vs Predator

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, stresy bo ja ogólnie nie przepadam za graniem w takie "tyrające" gry. Wyskakujące znienacka na twarz przyssawki - to już mnie w Blood 2 wykończyło psychicznie, może mam uraz :)

 

masz uraz do nieistniejących przyssawek wyskakujących na nieistniejącą twarz ? :E;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, stresy bo ja ogólnie nie przepadam za graniem w takie "tyrające" gry. Wyskakujące znienacka na twarz przyssawki - to już mnie w Blood 2 wykończyło psychicznie, może mam uraz :)

Też w takie gry grać nie mogę... ale po Dead Space sięgnąłem w promocji Ultimy. Parę razy mało co nie zrobiłem dziury w krześle, adrenalina jest ogromna ... i to jest super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz uraz do nieistniejących przyssawek wyskakujących na nieistniejącą twarz ?

 

Haha bardzo śmieszne:P Nie mam nerwów na takie gry. A co gorsza, lubie takie klimaty. Lubie horrory, mroczną zakręconą fabułę, silent hill, dead space i tak dalej. Tylko jak mam wziąść pada do ręki i grać, to już mi nerwy nie pozwalają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że kilka razy mało co nie zostałem mamą młodego aliena (czytaj prawie zniósł jajko) kiedy jakiś okazały osobnik zeskoczył na mnie z sufitu :P z pewnością gry tego typu to nie saper :E jednak żeby zobaczyć jaki jest klimat zagram w każde AvrP w opisane w tym temacie również. :głodny:

 

Zastanawiam się co by było lepszym survivalem. Alien z czasów jednego obcego i 7 osobowa załoga, czy Alien z czasów "Aliens", czyli na jedną planetę, z którą stracono kontakt, wysyła się cały zespół,"Wierzbowski" i spółka. Ta ostra laska mi się podobała :E

 

Ostra laska. chyba chodzi o Vasquez kumplowi tak się spodobała że usłyszał Laskez :E (serio) mały cytacik:

 

Zdaje się że Wierzbowski do Vasquez.

 

Wierzbowski -Vasquez pomylił cię ktoś kiedyś z facetem?

Vasquez -Nie. A ciebie?

 

:lol2:

 

EDIT: sprawdziłem jakie nazwisko nosiła. Poprawiam :P na Vasquez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyznam że kilka razy mało co nie zostałem mamą młodego aliena (czytaj prawie zniósł jajko) kiedy jakiś okazały osobnik zeskoczył na mnie z sufitu :P z pewnością gry tego typu to nie saper :E jednak żeby zobaczyć jaki jest klimat zagram w każde AvrP w opisane w tym temacie również. :głodny:

 

 

 

Ostra laska. chyba chodzi o Vasquez kumplowi tak się spodobała że usłyszał Laskez :E (serio) mały cytacik:

 

Zdaje się że Wierzbowski do Vasquez.

 

Wierzbowski -Vasquez pomylił cię ktoś kiedyś z facetem?

Vasquez -Nie. A ciebie?

To jest genialny cytat :lol2::thumbup: Oczywiście, ze chodzi o Vasquez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najnowszy zwiastun tej że gry. Jednak zapowiada się świetnie.. ;)

 

AvP: Marines Trailer

Zobaczymy co wyjdzie ale ogólnie jakoś gierka robi mi mały nie smak, ostatnie alieny jakie grałem to bylo ALIENS:Resurection na PSX i byla bardzo mroczna az o zawał serca sie prosiło a ten nowy alien tez taki jest widać po trailerach, i nie wiem czy zagram bo chyba się będę za bardzo bał :kwasny: dodam że nie grałem w żadne AVP wiec niewiem jak to nowe ale zaznaczam ze takie mroczne tytuły jakoś mi nie podchodzą :kwasny:

 

PS. Panowie boje się xD :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy co wyjdzie ale ogólnie jakoś gierka robi mi mały nie smak, ostatnie alieny jakie grałem to bylo ALIENS:Resurection na PSX i byla bardzo mroczna az o zawał serca sie prosiło a ten nowy alien tez taki jest widać po trailerach, i nie wiem czy zagram bo chyba się będę za bardzo bał :kwasny: dodam że nie grałem w żadne AVP wiec niewiem jak to nowe ale zaznaczam ze takie mroczne tytuły jakoś mi nie podchodzą :kwasny:

 

PS. Panowie boje się xD :(

 

Powaga ? :E

 

Dobra bez jaj. Ja właśnie w drugą strone, uwielbiam mroczne gry i oby zrobili dobre oświetlenie i dźwięk, bo w takiej grze to jest najważniejsze ;) No i oczywiście klimacicho musi być na poziomie. Coś czuje że to będzie must have dla mnie na przyszły rok..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najnowszy zwiastun tej że gry. Jednak zapowiada się świetnie.. ;)

 

AvP: Marines Trailer

 

Zwiastun ładny :-)

Postacie względem tła wypadły jakoś dziwnie.

 

Swoją drogą czy ludzie mieliby szanse z Predatorami czy Alienami? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powaga ? :E

 

Dobra bez jaj. Ja właśnie w drugą strone, uwielbiam mroczne gry i oby zrobili dobre oświetlenie i dźwięk, bo w takiej grze to jest najważniejsze ;) No i oczywiście klimacicho musi być na poziomie. Coś czuje że to będzie must have dla mnie na przyszły rok..

OMG!!!! Mroczna gra z oświetleniem ?? WTF?? To ma być mroczna czy jasna wkoncu?? Mroczna chyba z ciemnością sie kojarzy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwiastun ładny :-)

Postacie względem tła wypadły jakoś dziwnie.

 

Swoją drogą czy ludzie mieliby szanse z Predatorami czy Alienami? ;-)

 

Wiesz, w grach wszystko możliwe :E

 

Ale motyw z alien'em przedrapującym się przez sufit nad tym człowiekiem fajnie wyglądał.

 

 

OMG!!!! Mroczna gra z oświetleniem ?? WTF?? To ma być mroczna czy jasna wkoncu?? Mroczna chyba z ciemnością sie kojarzy smilies/szczerbaty.gif

@UP

 

Sory, źle to napisałem. Chodzi mi o 'gre świateł' no kurde po prostu efekty świetlne , teraz powinieneś wiedzieć ocb. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą czy ludzie mieliby szanse z Predatorami czy Alienami? ;-)

Przecież Obcego zabił człowiek, mało tego, kobieta. Pomijam to, że w ostatniej części sama jest obcym :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież Obcego zabił człowiek, mało tego, kobieta. Pomijam to, że w ostatniej części sama jest obcym :E

Panowie chyba mamy obcych na forum :kwasny: Aż mnie ciarki przeszły xD może ja sam jestem obcym OMG co za horror :kwasny::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie chyba mamy obcych na forum :kwasny: Aż mnie ciarki przeszły xD może ja sam jestem obcym OMG co za horror :kwasny::E

Nie wiem co jarałeś, ale zajebiste masz haluny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, w grach wszystko możliwe :E

 

Właśnie dlatego fajnie pograć w tą serię. Pomarzyć można. ech ;-)

 

Przecież Obcego zabił człowiek, mało tego, kobieta. Pomijam to, że w ostatniej części sama jest obcym :E

 

Kobieta jest pakerniejsza niż mężczyzna ;-) To wiadomy fakt ale nie każdemu pisana świadomość. ;-)

 

Z obcą to się jeszcze dogadam tyle że w przypadku niektórych ras będę musiał znowu czytać (nową) Kamasutrę :E

 

Panowie chyba mamy obcych na forum

 

Zgadza się.

 

Aż mnie ciarki przeszły xD może ja sam jestem obcym OMG co za horror :kwasny::E

 

Gdybyś był to byś wiedział ;-) (w większości wypadków się wie) ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie chyba mamy obcych na forum :kwasny: Aż mnie ciarki przeszły xD może ja sam jestem obcym OMG co za horror :kwasny::E
Gdybyś był to byś wiedział ;-) (w większości wypadków się wie) ;-)

Że niby dzisiejszego dnia podczas obiadu wyjdzie mu z żołądka obcy? Ckast, smacznego! :E

 

 

A tak na serio, Ckast, ty w gacie pod siebie robisz i obgryzasz paznokcie z powodu obcych na forum? Nie przeczytałeś regulaminu, tam jest wyraźnie podkreślona tolerancja dla innych form życia :Up_to_s:

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie nowej odsłony Aliens vs Predator pojawiła się uaktualniona data premiery gry, wskazująca, że ukaże się ona w lutym 2010 roku. Informacja nie została oficjalnie potwierdzona przez wydawcę, czyli firmę Sega, ale wydaje się prawdziwa, bo produkcję zapowiadano wcześniej na początek 2010 roku. Kolejna bitwa między Obcymi, Predatorami oraz Marines już niedługo.

 

Uaktualnioną datę premiery możecie sprawdzić sami na stronie firmy Sega (trzeba przebrnąć przez kilka dodatkowych ekranów). Luty 2010 roku figuruje zarówno na amerykańskiej i brytyjskiej wersji strony i dotyczy najwyraźniej wszystkich trzech platform, na które grę poprzednio zapowiedziano (PC, Xbox 360, PlayStation 3). Czyżbyśmy znali już idealny prezent na Walentynki?

 

W ciągu ostatnich kilkunastu tygodni mogliśmy poznać wiele szczegółów Aliens vs Predator. Wiemy, jakich zmian spodziewać się w kwestii mechaniki rozgrywki i bohaterów. Twórcy ujawnili także szczegóły trybu sieciowego oraz pokazali kilka zwiastunów filmowych. Pierwsze wrażenia zachodnich redaktorów uzupełniliśmy własnymi materiałami, pokazując grę bezpośrednio w akcji.

 

źródło: GOL

 

Czyli grę już zobaczymy w lutym 2010. Jeszcze mają sporo czasu, by zrobić dobry tytuł..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw gra miała się ukazac pod koniec 2009, a teraz lutry 2010.... Pozyjemy zobaczymy, nie licze na wielki hicior, lecz na przyjemną rozgrywke, ot tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele ta gra będzie awesome!!!! Tylko na nią czekam, a jak już kupie to ikt ze mną słowa nie przegada przez tydzień. Ciekawe jak będzie wyglądała gra ze strony gameplay'owej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele ta gra będzie awesome!!!! Tylko na nią czekam, a jak już kupie to ikt ze mną słowa nie przegada przez tydzień. Ciekawe jak będzie wyglądała gra ze strony gameplay'owej.

 

żal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, dziś wyszło demko na X360 :) Jak ktoś jest zainteresowany, to polecam ściągnąć i gadać mi tu jak wrażenia !! Ja ściągnę dopiero po południu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno jest tylko tryb multi :kwasny:

 

w demie, czy w pełnej grze?

 

Poza tym jakoś nieszczególnie kręci mnie ta gra - już pierwsza część na PC lata temu zupełnie nie przypadła mi do gustu, podobnie jak klimat Alienów (filmów). Ale zdaję sobie sprawę, że dla wielu to klasyka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w demie :-P Jakby w pełnej grze tak było to można by powiedzieć, że "pałka się przegła" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie akurat skończył się gold jak powychodziła masa dem na mp... A no tak zapomniałem i tak nie mam miejsca na dysku... Oszukańczy M$ i jego 20gb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...