Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vega

Platforma Socjalistyczna, czyli akcyza na napoju luksusowym

Rekomendowane odpowiedzi

Donald skończy w Tworkach (duzo mu nie brakuje...). Za dużo kłamstw i obłudy z ich strony. "Cuda się skończyły"

Nie bój żaby, jest politykiem, oni wszyscy tak mają.

 

Gdyby PiS nie miało durnej kolaiji z Lepperem i Giertychem to może jakoś by to wyglądało.

Gdyby pisem nie kierowały kaczory to może jakoś by to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby pisem nie kierowały kaczory to może jakoś by to wyglądało.

 

Gdyby nie kaczory to nie byłoby pisu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu napojów słodzonych i aromatyzowanych - gdybym swego czasu nie musiała wzywać pogotowia do dziecka po wypiciu napoju o nazwie "Adaś" i smaku jabłkowym, może bardziej by mi to wadziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie kaczory to nie byłoby pisu...

Są twórcami pisu (konkretnie Jarek) ale uważam, że pis byłby lepsza partią bez nich.

 

edit:

gdybym swego czasu nie musiała wzywać pogotowia do dziecka po wypiciu napoju o nazwie "Adaś" i smaku jabłkowym, może bardziej by mi to wadziło.

A co w nim było?

 

Wydaje mi się jednak, że gdyby ten pomysł jakim cudem wszedł w życie, to i tak te pieniądze nie poszły by na dokładniejsze kontrole/badania tych różnych "mendelejewów".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k
:mad2: durexy i tak juz sa drogie :E na drzewo z takimi pomyslami :E

Te z Tesco nadal będą tanie, ale je się nie poleca :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aborcji 60 lat wstecz - o ile rodzicielka żyje - może zmądrzała?

 

No nie bo dziecko nadal ma szansę na to, że coś z niego wyrośnie a wyrośnięte to już zdefiniowane - tzn. zmarnował swe życie więc ciach ciach i po drzewku.

 

I dołączam się - co było w tym Adasiu? I na BOGÓW CHAOSU kto kupuje kwasy za 1zł dla małego dziecka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I dokąd pojedziesz do Turklandu, oj sorry Republik Federalnej Niemiec?Czy może do socjalistycznej Ameryki?

 

Pudło :) Jeszcze nie wiem gdzie pojadę a nawet jak wiem to nie powiem.

Z drugiej strony nie wiem po co miałbym zostawać w naszym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się bać PO. Mają coraz więcej po*******onych pomysłów (może za dużo byli na słońcu?).

 

http://www.pardon.pl/artykul/9235/podatek_...ziure_budzetowa

 

http://wyborcza.pl/1,75248,6861793,Pociag_...zczednosci.html

 

http://www.rp.pl/artykul/2,320987_Minister...ernautami_.html

 

http://www.dziennik.pl/gospodarka/article3...ie_podatki.html

 

http://www.dziennik.pl/polityka/article341...onstytucji.html

 

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,3...promitacje.html

 

Pewnie można znaleźć jeszcze więcej takich kwiatków.

 

 

ps. Gdzieś czytałem ,że to może być ustawa "sponsorowana" przez producentów wody mineralnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie może mieć szans, i nie będzie mieć. Jarosław jest już tak skompromitowany, do spółki z Ziobrą, że samo bycie w opozycji powinno być dla nich zaszczytem. To jest takie łatwe wytłumaczenie, nabazgrane przez PiSowskich spindoktorów - wszycho fajnie, ale ten Lepper, i ten Giertych, fuuuj. W czasach IV RP beta takich głosów nie słyszało się, jakoś ;) .

 

Właśnie na tym polega dziś problem. Na tym, co mnie osobiście wku... denerwuje najbardziej:

 

a. krytykujesz PO? Dostajesz po japie argumentem "a ty co? wolisz powrót PiSu?"

b. krytykujesz PiS? Dostajesz po japie argumentem "a ty co? z malarzem kominów jesteś?"

 

W tym kraju nic nie zmieni sytuacji tak, jak zmiana ordynacji wyborczej na jednomandatową - tak, to jedno z głównych haseł Cudotwórców, importerów cudów irlandzkich, gdy główny importer Tusk nie miał bladego pojęcia w debacie wyborczej, jakie są w ogóle stawki podatkowe w Irlandii, i że nie ma tam (i nigdy nie było) podatku liniowego (jednego z zapowiadanych cudów).

 

Pomijam już całe to żarcie się z prezydentem, bo POwcy skutecznie wykorzystują fakt, że ogólne poparcie dla Kaczyńskiego jest mizerne, i walą w niego Palikotem, czy Niesiołowskim. Z drugiej strony PiSpaganda napina swój elektorat przeciwko Słońcu Peru. W takiej właśnie sytuacji rodzą się debilne pomysły, jak na przykład akcyza na napoje słodzone :D .

A tam gadanie. PiS był jaki był ale chiał zrobić jedną dobrą rzecz która jest nam potrzebna a 80% obecnych polityków się boi. Przeprowadzić pełną lustrację. Pełną tzn taką jak przeprowadzono we wszystkich innych krajach bloku tylko nie w Polsce.Gdyby wykryć tych wsyztskich agentów itd itp, to przeczyściłoby się 80% sceny politycznej , pojawiłby się nowe twarze o świeżych poglądach, mien nastwaione na to by nakraść. To jest naprawdę potrzebne, a ponieważ wszytscy się boją to w mediach zrobili taką nagonkę na pis, skompromitowali kaczorów, którzy do tego jeszcze sami byli podatni na takie oszczerstwa (no cóż czego jak czego ale prezencji to oni nie mają). Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeprowadzić pełną lustrację. Pełną tzn taką jak przeprowadzono we wszystkich innych krajach bloku tylko nie w Polsce.

Oni chcieli mieć kontrolę nad aktami w ipn'ie i wolność interpretacji tego co się tam znajdowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tam gadanie. PiS był jaki był ale chiał zrobić jedną dobrą rzecz która jest nam potrzebna a 80% obecnych polityków się boi. Przeprowadzić pełną lustrację. Pełną tzn taką jak przeprowadzono we wszystkich innych krajach bloku tylko nie w Polsce.

 

Ehh, kolejne, za przeproszeniem, pieprz*nie głupot.

 

http://www.mojeopinie.pl/historia_lustracj...ej,3,1236948172

 

Poczytaj sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w razie czego użyjemy jedynego skutecznego w Polsce sposobu - wideł i pochodni.

musze iśc zakupić widły i pochodnie. :D

 

Zaprawde, zaprawde powiadam wam że te słowo kryzys jest dla niektóych ocaleniem.

 

Siedzą, biora kasę i zamiasta pokombinowac jak zaoszczędzić to oszczędzają na nas.

Nie wiem czy koleś się przecpał, czy taki jest czy to jakaś kolejna chora gra polityczna???

 

Dajcie kamienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grimix
To jest naprawdę potrzebne, a ponieważ wszytscy się boją to w mediach zrobili taką nagonkę na pis, skompromitowali kaczorów, którzy do tego jeszcze sami byli podatni na takie oszczerstwa (no cóż czego jak czego ale prezencji to oni nie mają). Takie jest moje zdanie.

Sami się skompromitowali układem z LPR i Samoobroną - pod dowództwem 2 pł(k).ów z gen. Rydzykiem na czele. PR przeciwników zrobił swoje.

Jedno jest pewne - mieliśmy kaczą grypę, teraz panuje świńska - coś mało płacą swoim czarnym PRowcom skoro nie wykorzystują amunicji albo PR do D**y - lewica też siada pod względem PR a tacy byli dobrzy "sezon polowań na kaczki otwarty"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz lepiej bez :D przynajmniej nie bedzie zaskoczenia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że można być zawiedzionym z powodu poczynań PO, ale żeby zwracać się ku partii Jarka i Lecha? Szaleństwo. Swoją drogą ładny sojusz zawiązali z lewicą. Niby się tak nie lubili, a tu proszę - niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ludzie! Chrońcie mnie przed tymi idiotami z rządu, bo ledwo jestem w stanie się opanować, żeby nie dostać ostrzeżenia za wulgi - 300 w jednym poście. Czy tych ludzi po...uszkadzało coś w mózgi? Patologia Obywatelska miecie z ostatnimi pomysłami... Brak mi słów, żeby skomentować taki kretynizm bez obrażania nikogo - tak, może to oznacza moje zacofanie, ale czymże ono przy tęgich rządowych umysłach pracujących nad kolejnym pomysłem uprzykrzenia szaremu Kowalskiemu życia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grimix
Rozumiem, że można być zawiedzionym z powodu poczynań PO, ale żeby zwracać się ku partii Jarka i Lecha? Szaleństwo. Swoją drogą ładny sojusz zawiązali z lewicą. Niby się tak nie lubili, a tu proszę - niespodzianka.

PiS : PO z SLD tworzą układ !

PO: PiS z SLD Tworzą sojusz!

PO o współpracy z SLD: Mądre i pożyteczne ustawy... na nie zawsze warto głosować, a skoro PIS nie podnosi rączki to niech się nie dziwi że sondaże im spadają

PIS o współpracy z SLD: Widzimy wiele złego co robi pan Farfał... i mówimy o tym a PO nic nie robi w tej sprawie! Dlatego wraz SLD postanowiliśmy się temu przeciwstawić skoro PO jest słabe

 

Kurde... wszyscy mają chrapkę na SLD - na tę "jedną noc" by następnego dnia wyrzucić z łóżka - wniosek? PO i PiS to świnie i chamy - Nie są dżentelmenami i nie są warci Naszej uwagi! Teraz tylko czekamy... patrzymy jak w ciągu 9 m-cy SLD "urośnie Sonaż" - ale kto jest Ojcem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo lustracji - jestem za ale namierzać i karać powinno się tych co SŁUCHALI a nie donosili. Bo to słuchający wykorzystywali informacje zebrane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Platforma to nie PiS, głupie pomysły pozostaną najwyżej w marzeniach jednostek.

Jesteś pewien? AWS-UW to co to było?

 

Nie Platforma Nie PiS nie SLD to kto?

Wybory beda ciekawe.

Chociaz i tak ciemny lud pewnie zaglosuje na Po czy Pis

Ile jeszcze durnych pomysłow...

Ciemny lud zagłosuje na tego na kogo mu media powiedzą. Czy nie jest tak że większość z was głosuje na ludzi których pokazują w TV. Głosują bo jest popularny, dobrze wygląda bo obiecuje nie wiadomo co.

Ludzie nigdy się nie nauczą że ludzi osądza się po tym co robią nie co mówią.

Gdyby nagle w TV zaczęli pokazywać jedynie np. UPR lub inną partię która jest obecnie cenzurowana, nagle okazało by się że już nie ma 2% poparcia ale 20%++

 

Mądrzy ludzie nie chodzą na wybory, bo nie ma zwykle kandydata który może i chce coś zrobić, w Polsce jest jedynie paru kandydatów na których oddał bym głos jeden nawet należy do PO. Reszta wybiera jak w jakichś konkursach na najpiękniejszych, bo komu by się chciało chociaż dowiedzieć co człowiek reprezentuje.

 

PO liberalna jest jedynie w TV (wiadomo propaganda) wystarczy śledzić co robi aby przekonać się, nawet ostatnie wydarzenia dobrze pokazały jaką ma twarz.

http://www.kapitalizm.org/?action=show_art...amp;art_id=5887

 

Dyskusje zwolenników UPR to chyba w dziale humor, nie tutaj.

A ty kolego kogo jesteś zwolennikiem? Dobrze wiedzieć kogo sympatycy mają inny w d......

 

Właśnie na tym polega dziś problem. Na tym, co mnie osobiście wku... denerwuje najbardziej:

 

a. krytykujesz PO? Dostajesz po japie argumentem "a ty co? wolisz powrót PiSu?"

b. krytykujesz PiS? Dostajesz po japie argumentem "a ty co? z malarzem kominów jesteś?"

Ludzie tak myślący mają przymroczone umysły

 

Rozumiem, że można być zawiedzionym z powodu poczynań PO, ale żeby zwracać się ku partii Jarka i Lecha? Szaleństwo. Swoją drogą ładny sojusz zawiązali z lewicą. Niby się tak nie lubili, a tu proszę - niespodzianka.

Szaleństwem jest również zwracanie się ku partii bijących rekordy kłamców, którzy coraz bardziej ograniczają wolności obywatelskie.

 

I dołączam się - co było w tym Adasiu? I na BOGÓW CHAOSU kto kupuje kwasy za 1zł dla małego dziecka?

Pewnie to co w reszcie tego typu chemikaliów Aspartam i inne sztuczne słodziki zakazane w niektórych krajach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grimix
A propo lustracji - jestem za ale namierzać i karać powinno się tych co SŁUCHALI a nie donosili. Bo to słuchający wykorzystywali informacje zebrane.

żadnego nie powinni - Takie wówczas panowało prawo i takiego prawa i ojczyzny bronili - Teraz pomyśl co by było gdyby na takiej zasadzie o której mówisz funkcjonowały obecne służby.

Twój Sąsiad idzie na Policję i donosi że Twój drugi sąsiad organizuje w mieszkaniu "prawdopodobnie" nielegalne zebrania

wg tego co napisałeś - żaden nie będzie wystawiał tyłka, bo gdy zmieni się ustrój będą winni - może jedynie wystawić tyłek do gęby sąsiadowi "by go pocałował"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żadnego nie powinni - Takie wówczas panowało prawo i takiego prawa i ojczyzny bronili - Teraz pomyśl co by było gdyby na takiej zasadzie o której mówisz funkcjonowały obecne służby.

Twój Sąsiad idzie na Policję i donosi że Twój drugi sąsiad organizuje w mieszkaniu "prawdopodobnie" nielegalne zebrania

wg tego co napisałeś - żaden nie będzie wystawiał tyłka, bo gdy zmieni się ustrój będą winni - może jedynie wystawić tyłek do gęby sąsiadowi "by go pocałował"

Obu powinni ludzie ktorzy sprzedawali sasiadow/kumpli/rodzine tylko dlatego zeby miec latwiej sa 0. I nie porownuj tego do dzisiejszych czasow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żadnego nie powinni - Takie wówczas panowało prawo i takiego prawa i ojczyzny bronili - Teraz pomyśl co by było gdyby na takiej zasadzie o której mówisz funkcjonowały obecne służby.

Twój Sąsiad idzie na Policję i donosi że Twój drugi sąsiad organizuje w mieszkaniu "prawdopodobnie" nielegalne zebrania

wg tego co napisałeś - żaden nie będzie wystawiał tyłka, bo gdy zmieni się ustrój będą winni - może jedynie wystawić tyłek do gęby sąsiadowi "by go pocałował"

Na tej zasadzie można usprawiedliwić każde ludobójstwo, pucz polityczny itd - bo takie było prawo/sytuacja w danej chwili. Moim zdaniem ktoś kto miał jakikolwiek bliższy związek z SB i innymi służbami tego typu(donosił/ wykorzystywał informacje zgromadzone w ten sposób) powinien być automatycznie wykluczony ze wszekliej działalności politycznej i ogólnie społecznej (urzędy/uczelnie/ szkoły).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grimix
Obu powinni ludzie ktorzy sprzedawali sasiadow/kumpli/rodzine tylko dlatego zeby miec latwiej sa 0. I nie porownuj tego do dzisiejszych czasow.

Tak? ale dzisiejsi Donosiciele są OK? Ci który podkładają świnie na sąsiadów też? Czemu mam nie porównywać? bo czasy się zmieniły? - a jak znów się zmienią to jak dzisiejszych "prawych" donosicieli nazwiesz?

WAKE UP! - albo jednych i drugich traktujemy tak samo dobrze [cacy sąsiad, cacy] albo tak samo źle [niedobry sąsiad]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...