Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jacepaw

Balance ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie, ale czegoś tu nie kumam :hmm:

Jak jest mozliwa taka sytuacja :question:

 

a45e134017a21806m.jpg

 

Trzynastu graczy w jednej drużynie ... serwer obsługujacy 24,sądziłem że przypada po 12 na każdą z ekip.

Byłem przekonany, że jakiś umowny balance obowiązuje, jest zaimpletowany w rozgrywkę a tutaj coś takiego :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja widze ze tam sa 23 osoby

 

Chodzi mi o to,że chyba powinno być co najwyżej 12 graczy w każdej z drużyn (a w jednej jak widać jest 13) :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to,że chyba powinno być co najwyżej 12 graczy w każdej z drużyn (a w jednej jak widać jest 13) :hmm:

Powiedz to tym, którzy przenoszą się ze słabszej do lepszej drużyny. ;)

 

Tak się dzieje zaraz po zaladowaniu mapy. Po prostu niektorzy maja za slabe łacze/komputer i czekaja az wczyta im sie gra, a wtedy jest szansa na zmiane teamu - gdy nie ma znaczacej przewagi po jednej badz drugiej stronie. A temu, co sie gra w koncu zaladowala, trafia do tej samej druzyny, co we wczesniejsze rozgrywce. Dlatego jest wiecej graczy niz 12. A że w przeciwnej jest troche mniej - zawsze sa uciekinierzy badz tacy, co nie luia przegrywac. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym dziwnego, qjin juz ci wytlumaczy a ja powiem jeszcze tylko, ze sa serwery z team balancem i bez team balance'u i wteyd takie rzeczy moga sie zdarzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać osobnego tematu, dlatego piszę tutaj.

Przez 2 lata grania było o.k. nie wiedziałem wogóle co to ping.

Od jakiś 2 miesięcy zaczęły się w grze bardzo duże pingi, sprawdziłem na trzech swieżo postawionych systemach (xp, vista i seven) gdzie miałem zainstalowane tylko QW:ET i nic innego, nawet antywira.Przeinstalowywałem samą grę, również samego PB i niestety gra tak szarpie chwilami, że przyjemności żadnej z tego nie ma :(

 

778c6479cdae9fecm.jpg

 

Patrząc na innych, niektórzy też mają wysokie pingi, ale czy to aby ja im ich nie generuje wchodząc do gry - możliwe to :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na innych, niektórzy też mają wysokie pingi, ale czy to aby ja im ich nie generuje wchodząc do gry - możliwe to :question:

Nie. To ewidentnie problem lezy po stronie Twojego lacza (ew. cos nie współgra z gra, w innych sieciowych ping jest OK?).

 

Zresztą wiekszosc graczy na fotce ma bardzo dobre pingi...

 

A skoro grasz jeszcze, ile jest aktywnych serwerów rankingowych (nie intersuja mnie te nierankingowe, na ktorych graja boty), na ktorych gra przynajmniej kilku graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dotychczas ping nie przekraczał nigdy 90, a teraz 180 i powyżej :(

Nie jest to stała sytuacja, zdarza się iż pingi maleją tak że bez problemu mogę sobie pograć.

Ale sytuacja, że odpalam grę kilkanaście razy i sprawdzam ping, aby sobie normalnie pograć jest strasznie niekomfortowa.

Innych gier nie sprawdzałem, bo nie mam i nie gram w inne oprócz Q4 a tam juz serwerów jak na lekarstwo niestety.

Spróbuję coś jutro z providerem łącza "wywalczyć" ... może wina lezy po stronie szwankującego modemu :question:

 

A co do serwerów rankingowych ... jest według mnie trochę tego. Zdarzają się oczywiście puste, ale zawsze jest kilka z kompletem graczy i jest z kim pograć :)

Tylko te pingi :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...