Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

każda ninja sobie poradzi z takim procem, nawet po ostrym OC

 

moja lekko zmodowana Ninja 1 (SCNJ-1000) nie radziła sobie (>85 st) jedynie z 2500K @ 4,5 GHz w teście OCCT Linx + AVC; w każdym innym wypadku dawała radę z tym prockiem; miała na sobie śmigło @ 1400 RPM

 

zresztą, BQ DR 3 też w tym teście 80 st przekracza - ale to sztuka dla sztuki, bo żadna gra nie zbliża się do takiego obciążenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie muszę sie martwić na przyszłość :Up_to_s: ok ale co do tego WC to i tak spróbuje najwyżej 40 zł w piach bo tyle mnie ona kosztowała

 

a co do łączników to nie ma z tym większych problemów bo każdego headpipa połączę wężykiem i wiem że może nie będzie to super ale czasem zaskoczę wszystkich lub też i nie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie na 775, platformie wartej tyle co lepsza gorzała, to czemu nie :E idzie lato, dużo wolnego czasu, zamiast chlać z ziomkami lepiej podłubać takie rzeczy thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tym bardziej że mobo fajne wraz z Q6600 i innym chłodzeniem od noctua

Edytowane przez kanaruk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eksplozja aio

 

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy ktokolwiek poza Cooler Masterem sprzedaje "ramkę" do pionowego montażu GPU ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=f7BqAjC4ZCc

Nikt nie mógł się spodziewać że kawałek aluminium o obscenicznie małej powierzchni, z której połowa jest zasłonięta przez plastik z diodami rgb, nie będzie w stanie schłodzić VRMów dostarczających 300W do procesora.

Edytowane przez Tomsto100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej , ma ktos moze Prognoze na FullCover Bloki pod Z270 / X299 ?? , ostatnio przegladalem oferte EKWB i ceny eksplodowaly , tak jak na X99 i Z170 oscylowaly w okolocy 120 euro tak teraz prawie 170 euro :mad2: czy tendencja wzrostu cen sie utrzyma czy to tylko brak konkurencji na rynku dyktuje ceny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

up moge dac ci namiary na lapka z francji co robi customy (cpu gpu ssd M2 to i pewnie mobo zrobi)

Edytowane przez adriankiller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up moge dac ci namiary na lapka z francji co robi customy (cpu gpu ssd M2 to i pewnie mobo zrobi)

:hmm:

podeslij prosze linka zerkne co tam juz ma na koncie ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając kiepską jakość wykonania, to do sponsorowanego kompa fajna zajawka pod adresem sponsora (oczywiście po podniesieniu jakości wykonania). Na pewno ucieszy się z okazania takiej formy wdzięczności. thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

19598531_1384020158380371_294258580228904743_n.jpg?oh=ebb97a1644abb9097f0d24f19dead6f1&oe=59D5745A

 

------------------------------

 

19601161_10208167360976507_9047647242165869706_n.jpg?oh=a83daa2acc8bce1cacc7230b017fa535&oe=59D404F5

Edytowane przez adriankiller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hejka chłopaki, dawno mnie nie było :) Mam takie pytanie, bo trochę zaległości mam w temacie LC. Orientujecie się może, czy są bloki do kupienia pod kartę KFA2 980Ti HOF? Tę z białym laminatem i białymi wentylatorami. Jest ona trochę dłuższa niż standardowe, stąd moje pytanie...za wszelkie sugestie z góry dziękuję.

Edytowane przez Sogetsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam interesuje gdzie można kupić 1080Ti HoF od ręki kwasny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z riserem, pamiętam że kilka osób u nas już przerabiała te tematy, ale nie pamiętam kto i gdzie :E

Kupiłem oryginalny riser od Thermaltake, z nowej rewizji, ale po podłączeniu w ogóle nie ma obrazu - ani na grafice, ani na integrze. Dopiero po fizycznym odłączeniu risera na integrze pojawił się obraz. Macie jakieś pomysły, co sprawdzić zanim odeślę riser do komputronika jako wadliwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niedostępny jest, niby preordery można robić - ale nie wiem, czy to nie błąd na stronie - preordery na blok do serii 9x0? Nigdzie tych bloków kupić się aktualnie nie da, masakra :D No nic, napiszę do nich maila, zobaczę czy faktycznie wznawiają produkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

apropo riserow

 

dqr8ra3u.png

Edytowane przez VSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie to jest błąd na stronie.

Sprzedaj 980Ti HOF kup 1080Ti HOF i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...