Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O dzizaz, już byłem zdecydowany na t30 dla dolnej 360mm :x

Ale mindfuck mi robią xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie które AIO ma możliwość dolania/wymiany płynu chłodzącego ? wiem że be quiet! SILENT LOOP 2 a inne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

enermaxy mają port na chłodnicy, kupiłem kiedyś jakiś tani szit z amazona o nazwie 'uphere' i też miał takowy port. Jeszcze te eisbaer'y, jakieś coolermastery (ale tam na porcie masz plombe) i pewnie wiele innych.. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy chińczyki mają już jakiś dobry distroplate z wbudowaną D5 czy pozostaje pękający EK Quantum do LL O11D XL ROG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma byc przezroczysty distro plate, to bedzie z nimi Jak z blokami CPU. Zawsze beda wychodzic pajaczki z pekniec od gwintow. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jak ma byc przezroczysty distro plate, to bedzie z nimi Jak z blokami CPU. Zawsze beda wychodzic pajaczki z pekniec od gwintow. 

No u EK wygląda to ekstremalnie, pękają nawet miejsca z fabrycznymi zatyczkami.

Edytowane przez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie jakiś szpec ilu jest miejsca na chłodnice na boku w O11D? I czy jakaś inna wersja O11 ma więcej miejsca w tym emm miejscu

Lz3Hp34.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Przecież za ten hajs da się już poskładać custom loopa który to zje wydajnościowo :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Przecież za ten hajs da się już poskładać custom loopa który to zje wydajnościowo :hmm:

hola hola, dali bezsensowny ekranik spokojnie mogą dzięki temu poprosić o dodatkowe 500zł 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Przecież za ten hajs da się już poskładać custom loopa który to zje wydajnościowo :hmm:

Ale nie wyświetli kota na wyświetlaczu pompki.:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ale nie wyświetli kota na wyświetlaczu pompki.:rotfl:

Wiesz że teraz mam ochotę wziąć poczciwy bloczek na CPU i wymodzić coś na ekranie z aliexpress dla samej sztuki druciarstwa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na aliexpress masz monitory i zestawy montażowe na chłodnice. Nie trzeba się cisnąć na blokopompce. Ceny śmieszne przy tych AIO z jednym ciałem ekraniku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o pomoc. W jaki sposób mogę rozszerzyć Aquaero o dodatkowe kanały FAN? W standardzie są 4, a potrzebne mi są jeszcze co najmniej 2. Chodzi mi stricte o dodatkowe niezależne kanały, a nie splitter. Czy jedyną opcją jest OCTO podpięte aquabusem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quadro lub Octo...Octo wybrał bym w pierwszej kolejności bo ma większy potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquaero jest już przestarzałe, nawet w wersji 6 LT/ Pro /XT. Poza możliwością przełączenia złącz wentylatorowych w tryb DC nie oferuje w zasadzie nic więcej względem Octo (bo AC popsuło relay switch :E).

Z Aquabusem też bywają jaja, lepiej podpiąć Quadro / Octo bezpośrednio pod USB.

W obecnej sytuacji i biorąc pod uwagę cenę najlepiej wziąć od razu Octo i po sprawie.

Edytowane przez zawisztheblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam przestarzałe. I tak je mam i działa całkiem fajnie.

Dzięki za podpowiedź, w takim razie dokupię OCTO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak je masz i masz je gdzie wcisnąć w obudowie, to jasne, szkoda wywalać. Bardziej chodziło mi o sytuację, gdy ktoś nie ma żadnego sterownika - nie doprecyzowałem, mój błąd. Octo jest bardzo spoko. Tylko te małe konektory, których używa AC są mega upierdliwe - lubią się wypinać. 

Edytowane przez zawisztheblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsca nie brakuje. Kupiłem w Morelach ładny czas temu za jakieś śmieszne pieniądze, bo chyba ze zwrotu był, a jedyna wada to mała ryska na logo.

Pytanie z innej beczki - czy jest jakieś ograniczenie w przesyłaniu sygnału PWM na wentylatory? Tzn pewnie jest, ale czy po 3 metrach kabla będzie działać bez zakłóceń? Na końcu kabla będzie jeszcze splitter do podłączenia 4-5 śmigieł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 2m sygnał jest ok. Kabel dawał sygnał dla 18x120 na MORA, więcej nie sprawdzałem ;)  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem do chłodnicy ponad 5m, przerobiony ze skrętki sieciowej, działało po PWM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że enermax sprzedaję część silniczka od części blokopomki od ich aio? Czy będę zmuszony pobawić się w diy? Pourywałem kabelki od silniczka (albo kupiłem w takim stanie te aio, nie wiem..) no i teraz potrzebuję takiego czegoś, nie popsutego 
GsM5I5w.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...