Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

crasch

telewizja N

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałeś takie słowa jak "ironia", "sarkazm" i podobne?

 

Opinia o n to tylko i wyłącznie moje zdanie na podstawie doświadczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opinia o n to tylko i wyłącznie moje zdanie na podstawie doświadczenia...

 

Rany boskie, chyba trzeba wytłumaczyć jak...

 

 

Napisałeś "w cenie 40-50 zł nie dostajesz filmów topowych". Jak napisałem z ironią "jak to nie? W /n/ za 48 zł masz wszystko". Napisałem to na podstawie tego tematu i wielu innych gdzie ludzie zachwalający "n" piszą, że przez 13 m-cy płacą 48 zł i mają wszystko. A dobrze wiesz, że jest to g***o prawda. I tylko mi o to chodziło. A Ty wypisujesz mi tu dziwne rzeczy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po zakończonej 2 letniej współpracy z n mam serdecznie dość....odwożę nboxa i z bańki nigdy więcej z Walterami się nie wiążę. Oprócz ligi mistrzów nie obejrzycie tam nic wartościowego jeśli chodzi o półkę premium, której tam po prostu brak. Nie wiem jakich musieliby użyć starań ile nfilmów zakupić żeby to wreszcie grało dla przeciętnego polskiego widza.

Od 2 miesięcy jestem ponownie z cyfrą na warunkach promo, za 75 zł mam full (Presiż HD) w zupełności wystarcza.

Moja wypowiedź w żaden sposób nie służy namawianiu i przekonywaniu do C+ to skromne wnioski na przełomie kilku letniej współpracy z trzema platformami cyfrowymi w Polsce.

Kolejna sprawa - za 40,00 czy 50,00 zł miesięcznie nie dostaniemy dostępu do filmów topowych.

 

 

A ja znowu wrecz odwrotnie , uciekałem z C+ do N , bo tam juz nic wiecej nie mogło mnie zaskoczyc...

No ale dobrze ze jest na rynku wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najbardziej boli bak pl napisow i ang jezyka w filmach chyba tylko 2 kanaly maja to nfilmhd

Mnie to tak naprawde jakos szczegolnie nie przeszkadza.WIec nawet na tego typu rezczyw N nie zwracam uwagi.Liczy sie dla mnie dobry film.po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddalem ta cala nke dla matki, nie bede placil 68zl za tv w tak slabej jakosci, ripy w 720p wygladaja lepiej niz te ich nfilmyhd czy hbo, o kanalach sd szkoda gadac

jedynie szkoda mi discavery ale moze w koncu zrobia multiroom to kiedys podlacze u siebie w pokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oddalem ta cala nke dla matki, nie bede placil 68zl za tv w tak slabej jakosci, ripy w 720p wygladaja lepiej niz te ich nfilmyhd czy hbo, o kanalach sd szkoda gadac

jedynie szkoda mi discavery ale moze w koncu zrobia multiroom to kiedys podlacze u siebie w pokoju

tak tak, przyznaj ze mama zachwcila się obrazem i Ci go po prostu zabrała :E

 

Mam Nkę 3 dni. Telewizorek 46" V5500 od Sonego. Obraz w Discovery, Animalach itp żyleta. TVN HD również super. nfilmy Hd - zalezy od filmu. Niektóre są rewelacyjne w jakości a inne widać, że skalowane. Ale niestety w Kanałach filmowych tak będzie zawsze, bo "z ikonki tapety nie zrobisz". Dają ciekawe filmy.

 

EPG jest rewelacyjne. Mógłby tylko trzymać głos kanału w czasie wybierania innych, bo ta głucha cisza mnie dobija.

W sumie teraz dłużej "skacze" pokanałach niż je oglądam <lol2> :E

 

Jak pierwszy raz zobaczyłem Animala w HD to dosłownie mi szczena opadła. Nigdy wcześniej takiej żylety nie widziałem. Potem z radością skakałem po innych kanałach HD.

 

MTV ma wyśmienity obraz, Discovery, TVN, TVP też się stara. Jedynie coś te Nfilmy o tak o średnio. HBO przejdzie :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie mtv hd na niektorych klipach straszna kupa

ale ja sd zrodla juz dawno odstawilem i przyzwyczajony jestem do swietnej jakosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się ma cyfra plus do UPC w jakości obrazu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Liczy sie dla mnie dobry film.po prostu.

Niestety dobry film to również dźwięk. Tylko napisy i oryginalna ścieżka dźwiękowa to gwarantuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak ,tutaj musze przyznać Tobie racje.Obraz to jest podstawa.Tutaj oczywiscie licza sie doznania wzrokowe ;)

Sam wiem jak ogladam mecz LM w HD.Kurcze,czasami normalnie sie czuje jakbym sam biegał za piłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos piłki nożnej, to niedługo będzie można obejrzeć mecz w 3D w pubach. Akcję zorganizowała cyfra i LG. Podejrzewam, że efekt będzie jeszcze lepszy niż przy HD :P A ja w N-ce wolę discovery w HD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A propos piłki nożnej, to niedługo będzie można obejrzeć mecz w 3D w pubach. Akcję zorganizowała cyfra i LG. Podejrzewam, że efekt będzie jeszcze lepszy niż przy HD :P A ja w N-ce wolę discovery w HD :)

Jasne, że będzie się lepiej rzygało. Samsung odradza oglądanie 3D po alkoholu. Więc pozostaje oglądanie meczu w pubie przy herbacie w kretyńskich okularach? Prawdziwa rewolucja. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten "turbozłom" to zwykły recorder, tylko że ściąga ci się oprogramowanie turbodekodera i w magiczny sposób pojawia się dodatkowe 250GB na dysku i jakieś tam funkcje.

 

Bzdura. Dodatkowe 250GB się samo nie wytworzy - w turbo dekoderze jest po prostu większy dysk (w normalnym jest 250 GB gdzie oczywiście większość jest na sztywno dla VOD a w turbo 500 GB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączam dzisiaj sobie TV, a tam 3 nowe kanały w HD, bbc HD - co ciekawe po polsku oraz drugi którego nazwy nie pamietam - również po polsku. Trzecim kanałem jest TVN HD +1 gdzie mamy wszystko to samo co na tvn hd tylko mianowicie godzinę później ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinemax też wrzucili w HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy "n" ma w planach wprowadzenie możliwości oglądania na dowolnym dekoderze czyli zlikwidowanie "parowania" karty ze sprzętem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy "n" ma w planach wprowadzenie możliwości oglądania na dowolnym dekoderze czyli zlikwidowanie "parowania" karty ze sprzętem?

Watpie, zeby to zrobili bo wtedy VOD czy nPortal by nie wszystkim dzialal, czy chodzby radio internetowe, a oprocz TV to sa glowne dodatkowe funkcje N i z tego raczej nie zrezygnuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Watpie, zeby to zrobili bo wtedy VOD czy nPortal by nie wszystkim dzialal, czy chodzby radio internetowe, a oprocz TV to sa glowne dodatkowe funkcje N i z tego raczej nie zrezygnuja.

 

W Cyfrze też masz dodatkowe rzeczy a jakoś nie trzeba mieć oryginalnego dekodera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy "n" ma w planach wprowadzenie możliwości oglądania na dowolnym dekoderze czyli zlikwidowanie "parowania" karty ze sprzętem?

 

Multiroom wprowadzają już trzeci rok i coś im nie idzie a Ty się o takie rzeczy pytasz ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, to widzę, że dostosowali się poziomem do konkurencji ;)

 

PS. Dzięki za cynk o nowych programach, okazało się, że na Cyfrze też je wprowadzili (w sensie BBC, Cinemax, Foxlife - HD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej zastanawiam się nad przejściem na Cyfrę, tutaj płacę 107 miesięcznie bez pakietu seriali bo jest mi niepotrzebny, z nim byłoby 127, w maju mają podnieść ceny standardowego, wyjdzie 133pln, w cyfrze dorzucę 25 i będzie pełny C+...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

finał ligi mistrzów był w 3D , polecam eNke jakość obrazu jest powalająca duzo lepsza niz w cyfra+ którą miałem okazje zaobserwowac u kolegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh, to widzę, że dostosowali się poziomem do konkurencji ;)

 

PS. Dzięki za cynk o nowych programach, okazało się, że na Cyfrze też je wprowadzili (w sensie BBC, Cinemax, Foxlife - HD).

BBC HD na cyfrze nie ma moj drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma, ale będzie. ;)

Prędzej w nce zrobią multiroom niż w cyfrze zaczną dawać hdki za friko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Pograłem trochę dłużej: VRR i flickering - testowałem Squad gdzie FPS potrafi spaść ze 120 do 80 FPS, zero mignięć. Zablokowałem FPSy w grze na 45 i też zero mignięć. Może są różne wersje softu albo nie wiem, u mnie nie miga. Smużenie - jak się przypatrzy to jest przy ciemnych kolorach, ale na pewno nie taka skala jak kiedyś to było na VA. Na tyle małe że podczas normalnej rozgrywki tego nie widać i można pominąć (pewnie subiektywne, ale mi nie przeszkadza).  Skalibrowałem HDR w apce do kalibracji W11, wyszło że max jasnosć to jakieś 1150-1200 nitów. Wieczorem w grach robi serio robotę, pierwszy raz musiałem oczy zmrużyć patrząc na płomienie  Jakieś tam VA/IPS z podświetleniem krawędziowym to w ogóle nie ma jak porównać... Oby więcej takich Miniled powstawało, pakować więcej stref, walczyć ze smużeniem i super sprzęt za nieduże pieniądze.  Dziwi mnie trochę polityka cenowa, kupiłem go za 1600 zł, a na drugi dzień kosztował 2000 zł, potem 1800 zł i znowu 2000 zł. Chyba malutko ich produkują że ceny tak skaczą. Za 2k to nie warto zdecydowanie, 1600 adekwatna cena.
    • Też tak myślę, jeśli te przecieki są prawdziwe i jeśli dalej pogłębią dysproporcję między serią 90 a 80 to nie zdziwię się jak 5080 będzie miało wydajność ledwie 4090 i 16GB, to by oznaczało, że ten ostatni w ogóle nie stanieje i pozostałby na pułapie 6-7k PLN. To byłoby bardzo w stylu NV
    • Gra do niczego nie zmusza, przynajmniej grając w demko nie czułem takiej potrzeby, aby parować cały czas, częściej używałem uników.
    • No i oczywiście, że obcina detale bo wszystko rozświetla. Jest jaśniej na pozór bo jest dokładnie jak na Asus, że świeci jaśniej w trybie 400, ale nie daje peak do 1000.
    • Typ sie konkretnie odkleja. Tu już faktycznie potrzeba dobrego specjalisty i pewnie pobytu na oddziale dobrego szpitala. Ale to też jakieś dobicie tego co musi być na konfederuskich stronach czy forach. Nowy ogromny pakiet broni i amunicji od USA bardzo ich zabolał. Aż czekam jak zaczną świrować jak do akcji wejdą f16
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...