Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kultyw4tor

Klucz do gry z Alledrogo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś się może orientuje czy konta są banowane jeżeli użyty klucz mam z allegro? Mam zamiar niedługo kupić grę i opcja kupienia klucza z allegro wydaje się najbardziej opłacalna tylko nie wiem jak na to reaguje ncsoft ;)

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłacalna materialnie- tak, ale na przyszłość Ci się to nie opłaci, gdy ktoś Ci sie wlamie na konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś się może orientuje czy konta są banowane jeżeli użyty klucz mam z allegro? Mam zamiar niedługo kupić grę i opcja kupienia klucza z allegro wydaje się najbardziej opłacalna tylko nie wiem jak na to reaguje ncsoft ;)

Z góry dzięki za odpowiedź.

ncsoft nic do tego nie ma - tylko jak wyżej, coś tam ryzykujesz.

jeśli klucz nie był jeszcze użyty, to spoko - zarejestrujesz go na własny adres email i hasło, najlepiej jeszcze związać z kontem na ncsoft...

ale rozejrzyj się w gram.pl - całą trylogię chyba oferują w przystępnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opłacalna materialnie- tak, ale na przyszłość Ci się to nie opłaci, gdy ktoś Ci sie wlamie na konto.

A co ma piernik do wiatraka, znajać klucz nie włamiesz się na konto.

 

Swego czasu kupiłem klucze do gier guild wars, diablo 2, world of warcraft. Nie miałem żadnych problemów z kluczami. Najlepiej kupić klucz od osoby która się tym zajmuje na masową skale. Jest klika firm które się tym zajmują w Polsce i na allegro można ich lawo znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Jest to najlepsza forma zakupu jeśli nie zależy Ci na pudełku, instrukcji i innych duperelach. Ludzie, którzy się tym zajmują zazwyczaj są hurtowymi resellerami. Kody sprzedaja na podobnej zasadzie jak np empik karty pre-paid. Wystarczy sprawdzić komentarze i wiadomo czego się można spodziewać. Sam w ten sposób kupowałem klucze i przedłużenia do WoW'a i Warhammera. Żadnych zastrzeżeń. W przypadku przelewu maks 24h czas realizacji (raz się tylko tak zdarzyło, zazwyczaj pare godzin). W porównaniu do normalnego kupowania w sklepie spora oszczędność.

 

Co do włamywania się na konto to jest to nie możliwe. Kod poprostu albo będzie działał albo nie. Jeśli nie to normalna reklamacja na allegro. Tak samo jakby Ci przesłał wadliwą inną rzecz. Prawdę mówiąc jeszcze się z tym nie spotkałem a większość moich znajomych (jeśli nie wszyscy) kupują kody przez allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do włamywania się na konto to jest to nie możliwe. Kod poprostu albo będzie działał albo nie. Jeśli nie to normalna reklamacja na allegro. Tak samo jakby Ci przesłał wadliwą inną rzecz. Prawdę mówiąc jeszcze się z tym nie spotkałem a większość moich znajomych (jeśli nie wszyscy) kupują kody przez allegro.

często sprzedawane są konta - a wtedy łatwo o oszustwo.

więc jak pisałem, jeśli tylko klucz jest nowy, nie przypisany do już istniejącego konta, to ok.

ale nie polecam używek - chyba że bardzo, bardzo chcesz mieć cudze osiągnięcia i narazić się na oszustwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co ma piernik do wiatraka, znajać klucz nie włamiesz się na konto.

E...że co? Znam klucz, nie wlamie sie na konto- ISTNY PECH...

Potwierdzam.

Czym?

 

jeśli nie zależy Ci na pudełku, instrukcji i innych duperelach.

Potwierdzam! Ja niestety kupiłem w pudełku, wpisalem klucz i od razu wywalilem Game Activation Card! Duperel jakich malo!

 

Co do włamywania się na konto to jest to nie możliwe.

Możliwe.

 

 

 

Kup grę w pudełku i nie będziesz płakał, jak ktoś Cie okradnie. Chyba, że lubisz ryzykować, różnicą...15zł? W prawdzie to nie jest tak, że co drugiemu nowemu userowi od razu włamują się na konto, ale zawsze możesz być tym jednym na ileśtam graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam bo mówimy tutaj tylko o kupowniu klucza nie całego konta. Żeby użyć kodu musisz stworzyć nowe konto. Bez tego klucz jest bezużyteczny. Sam klucz nie mówi nic o tym kto i gdzie go użył. Nie mówi nic o tym jaki jest login i hasło do konta. Nie widzę tutaj żadnego zagrożenia. Wg mnie kupowanie pudełka nie ma sensu i nigdy tego nie robiłem jeśli nie musiałem. Jeśli istnieje możliwość włamania się na konto znając klucz rejestracyjny to prosiłbym o chociaż zarys w jaki niby sposób miało by przebiegać. Jak coś to mogę udostępnić swój klucz, którym sobie rejestrowałem Warhammera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie robić nowego tematu napiszę tutaj.

Ostatnio chciałem odzyskać stare konto do GW które jakiś czas temu zostało skradzione ale, że nie grałem to nic mi o tym nie było wiadomo :)

Wysłałem maila z wszystkimi danymi konta, skanami kodów itp. i czekam na odpowiedź już tydzień.

Nie orientujecie się może ile może potrwać procedura odzyskiwania konta?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie robić nowego tematu napiszę tutaj.

Ostatnio chciałem odzyskać stare konto do GW które jakiś czas temu zostało skradzione ale, że nie grałem to nic mi o tym nie było wiadomo :)

Wysłałem maila z wszystkimi danymi konta, skanami kodów itp. i czekam na odpowiedź już tydzień.

Nie orientujecie się może ile może potrwać procedura odzyskiwania konta?

powinieneś był dostać auto odpowiedź od ncsoft z info ile mniej więcej mają na rozpatrzenie sprawy - o ile do ncsoft poszedł mail, bo to oni się zajmują kontami, nie anet :)

 

ach - masz konto na ncsoft skojarzone z kontem gw? bo wtedy reset hasła jest prosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto rejestrowałem na głownej stronie GW to nie wiem czy jest skojarzone :P BTW dostałem od nich kilka maili prosili o dodatkowe info itp. po tygodniu napisałem czy sprawa zamarzła czy co odpisali, że jest w toku i odpiszą tak szybko jak to możliwe... Kumpel chciał zmienić maila ponad miesiąc czeka na odpowiedź więc chyba jest coś nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...