Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mrówkojad

Z czym was się je??

Rekomendowane odpowiedzi

A ugryź się w d... :exclam:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ugryź się w d...  :exclam: 

Nie ładnie tak bardzo nie ładnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przepraszam, zapomniałem że masz trąbkę, uszczypnij się w zadek :P

[Edytowane: 23/5/2003 przez wiegul]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przepraszam, zapomniałem że masz trąbkę, uszczypnij się w zadek  :P 

[Edytowane:  23/5/2003 przez wiegul]

ROTFL :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ty z sie czego smiejesz !!!

:pistols:

coraz glodniejszy sie robie

:glodny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a ty z sie  czego smiejesz !!! 

:pistols: 

coraz glodniejszy sie robie

:glodny: 

a co, chudy tyłek i nie masz co szczypać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiegul, tobie się coś pozajączkowało. To nie mrówkojad je smoki, tylko smok zjada mrówkojada. No chyba, że jesteś takim malutkim smoczkiem, nieco większym od mrówki :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co próbował pożreć mrówę i mrówicę i jeszcze innym się odgraża

W trąbkę go!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jestem niesmaczny to chyba z musztardą???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i jeszcze jedno, jak może smakować przypiekany mrówkojad?

ps ja ci bym nie smakował jestem zbyt mięsisty i za bardzo lubie swoją powłokę(wygenerowaną przez matriksa)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jako przedstawiciel mamutow tez mam ochote tego mrowkojada na kly i...

Bedzie mnie tu sobie jaja robil ze zmeczonych ludzi pracy (no dobra... moze nie pracy, ale zmeczonych :) )

Szimano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Niemcy:   https://www.brd24.pl/spoleczenstwo/pedzil-przez-miasto-i-uciekal-policji-sedzia-sprzedajesz-swoje-bmw-albo-ci-zlicytujemy/      
    • Powinny. Ten RAM  masz obecnie?
    • ale to przecież nie ma żadnej różnicy - jak ludzie mierzą czas i na którym południku nie wpływa na pozorny ruch słońca na nieboskłonie, o ile wiem czytałem, że jak w USA wprowadzono strefy czasowe, gdzieś chyba na początku 20 wieku, to w wielu miastach odbywały się protesty przeciwko temu - ludzie obawiali się jakichś astronomicznych fenomenów; a jak np na ratuszu przestawiano wskazówki zegarów zgodnie z czasem strefowym tłumy gapiów stały przed budynkiem i część głośno się modliła albo śpiewała hymny kościelne z kolei jak papież Grzegorz wprowadził tzw kalendarz gregoriański w 1582 roku, używany dziś, to Polska była jednym z krajów, który go najszybciej przyjął - jeszcze w tym samym roku, a kalendarz wprowadzono w październiku, pojawiły się dokumenty kancelarii królewskiej z datami wg nowego kalendarza; najpóźniej kalendarz przyjęła Turcja - dopiero gdzieś w latach 20 XX wieku, po chyba? tzw rewolucji młodych turków
    • Nie wiem jak w Indiach, ale w Chinach akurat w dużych miastach drogi są nowe, dobrej jakości, szerokie, z przelotówkami na filarach. Tylko, że duże miasto w Chinach to od 10 milionów mieszkańców i często jeszcze więcej w aglomeracji podmiejskiej. Nie ma takich dróg których nie da się zapchać odpowiednią liczba samochodów. A samochód zajmuje sporo więcej miejsca niż człowiek. Żeby o się nie zapchało największe miasta ograniczają rejestrację nowych samochodów oraz wprowadzają różne zakazy wjazdu dla samochodów z obcymi blachami. Np. w Szanghaju co miesiąc jest do licytacji kilka tysięcy nowych blach, kto da więcej (na szczęście można przenieść stare tablice na nowy samochód albo odziedziczyć). Oczywiście Chiny mają tez rozwinięta komunikacje publiczną: głównie metro i autobusy. 6-7 (zależy czy liczyć po długości sieci, czy liczbie pasażerów) największych sieci metra na świecie jest w Chinach. Choć wiadomo, że jakaś szycha może nie chcieć się ściskać w metrze. No i o ile centra biznesowe sa gdzieś w centrach to zakłady produkcyjne czy handlowe raczej na obrzeżach, gdzie dojeżdżają tylko autobusy.
    • Po pierwszej poprawce (i uwzględnieniu specyficznych wymagań Wu70) tabelka teraz wyglądałaby tak (przypominam, że wyniki ST i MT - różowe - dla nowych Inteli są na razie tzw. placeholderami, choć nie są tak całkiem z sufitu  ):  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...