Skocz do zawartości
Durendal

Wiedzmin / Witcher 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona - Temat Główny

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc 24h wydają się nie realne, nawet jeżeli bierzemy pod uwagę fakt, że cały II akt ma dwie wersje. Gra była tworzona 4 lata i miałaby trwać 24 godziny? Coś mi tu nie gra, no nic myślę że musimy czekać na inne recenzje albo do premiery. Nie wiemy też jak recenzent z cd action przechodził tę grę, samo to że się nie spieszył jest mało konkretne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc 24h wydają się nie realne, nawet jeżeli bierzemy pod uwagę fakt, że cały II akt ma dwie wersje. Gra była tworzona 4 lata i miałaby trwać 24 godziny? Coś mi tu nie gra, no nic myślę że musimy czekać na inne recenzje albo do premiery. Nie wiemy też jak recenzent z cd action przechodził tę grę, samo to że się nie spieszył jest mało konkretne.

4 lata to powstawał silnik. Gra zapewne krócej.

Akt II ma 2 wersje, a Akt III 4. 24 godziny to czas jednego przejścia od początku do jednego z 16 końców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smuggler w kometarzach na cdaction wyjaśnił, że te 24h to długość samego głównego wątku podczas jednego przejścia. Razem z pobocznymi długość rozgrywki powinna się co najmniej podwoić wg. niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo chciałem napisać właśnie.

 

Czyli jest bardzo dobrze ( jeśli nie kłamie ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wybiera się ktoś z was na nocą premierę do Empiku?

Ja też zamówiłem w gram.pl ale w czym to przeszkadza. Skoro będzie można zakupić różne fajne gadżety to myślę, że warto się wybrać ;)

Co do recenzji w CDA, to było do przewidzenia, że ocena będzie wysoka, a do czegoś się trzeba przyczepić chociażby tak dla zasady :P Długość gry jak dla mnie idealna, skoro można ją ukończyć aż 16 razy, osobiście uważam, że gdyby wątek głównym miałby te 40h to nie wielu osobom wystarczyłoby zapału/czasu na ukończenie tytułu po wielokroć. Czekam na recenzje z serwisów zagranicznych a zwłaszcza Destructoid oraz Rock, Paper, Shotgun.

 

P.S. CDA: "Grając w nowego Wiedźmina, zdecydowanie nie warto się spieszyć"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wybiera się ktoś z was na nocą premierę do Empiku?

Ja też zamówiłem w gram.pl ale w czym to przeszkadza. Skoro będzie można zakupić różne fajne gadżety to myślę, że warto się wybrać ;)

Może się wybiorę, ale pewnie te gadżety będą miał ceny z kosmosu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile trwało przejście głównego wątku w pierwszym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 30-tu

Przynajmniej tyle czasu mi to zajęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie ma co płakać. Jesli te 24h to tylko główny a przy pobocznych spędzimy podobną ilośc godzin to w sam razi chyba nie gorzej jak w jedynce.. A przy okazji warto będzie w ta grę zagrać ponownie nie tylko dla alternatywnych wyborów fabularnych ale tez ponoć nie wszystkie lokacje za jednym przejściem da się odwiedzić jak się nie mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja za 7 razem przeszedłem w 35h i to robiąc prawie wszystkie wątki poboczne.

Edytowane przez Trofix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie - moze ktoś będzie wiedział..

 

zamówiłem jakiś czas temu edycję kolekcjonerską na gram.pl - opcja płatności za pobraniem , potem przyszedł na pocztę mail z prośbą o potwierdzenie zamówienia - kliknąłem i pojawił się komunikat:

 

"Twoje zamówienie znajduje się w procesie realizacji."

 

Dzisiaj zalogowałem się na swoim koncie i w "moich zamówieniach" mam:

 

Zamówienia niewysłane

 

-- brak zamówień --

Zamówienia wysłane

 

-- brak zamówień --

 

 

dlaczego tak jest? czy to znaczy ,że anulowano mi zamówienie mimo potwierdzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

hmm, chyba powinienes miec coś takiego;

 

Zamówienia niewysłane

 

zamówienie nr XXXXXXXXX: złożone xxxxxxxxx, zamówienie oczekuje na dostępność towaru (zostanie wysłane xxxxxxxx)

 

najprościej to się chyba z nimi skontaktowac i wyjasnic

Edytowane przez 5hogun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to nie ma co płakać. Jesli te 24h to tylko główny a przy pobocznych spędzimy podobną ilośc godzin to w sam razi chyba nie gorzej jak w jedynce.. A przy okazji warto będzie w ta grę zagrać ponownie nie tylko dla alternatywnych wyborów fabularnych ale tez ponoć nie wszystkie lokacje za jednym przejściem da się odwiedzić jak się nie mylę.

 

No tak. W akcie II możemy trafić do zupełnie innych lokacji w zależności od naszych wyborów ( niby to samo miało być w akcie III, ale czy tak jest, to nie wiem ), czyli za pierwszym podejściem odpada nam pewnie kilkanaście godzin, jakie moglibyśmy spędzić w zupełnie innej miejscówce ;)

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra, średnio gry kończy się dzisiaj w 8H a Ci na 24 narzekają :E Co z tego, że to RPG, sam fakt, że mało gier dzisiaj przechodzi się powyżej 20H. Nie no ludzie, co z Wami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak na RPG 20 godzin to mało :P

 

40/50h - das ist optimal :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety 20-24 godziny to bardzo, bardzo mało, jak na grę rpg, ale dla pocieszenia grę będzie każdy kończył po kilka razy, więc i tak będzie dobrze się grało, największy niewypał Dragon Age II, to gra wprawdzie na 50 godzin, ale po jej skończeniu już nigdy się więcej do niej nie wróci, przynajmniej ja nie zamierza, kiedy to Dragon Age Początek kończyłem 6 razy, Fallout New Vegas 4 i za każdym razem się świetnie bawiłem. Nawet Wiedźmina I, czy Mass Effect I/II skończyłem 3 razy każdą grę wypracowując najlepszy z możliwych savów pod część III. Więc patrząc na ile razy będzie Wiedźmin II, można dojść do wniosku, że te 24 godzin to nie będzie ten jeden, jedyny razy z naszym Białym Wilkiem. BioWare mam nadzieje ostro weźmie sie do pracy po nokaucie od CDPRed, a najprawdopodobniej k.o. będzie tym bardziej bolesne, że TESV też dołoży swoje.

 

Pozdrawiam

Alek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale nie uznajmy od razu tych 24h za prawdziwą wyrocznię długości gry ( tak tak, wiem, że nikt inny jeszcze Wiesława nie zrecenzował ).

Pojawią się inne recki, w których podobna długość będzie wymieniona i wtedy możemy zacząć poważnie się obawiać o ten aspekt.

 

;)

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No juz sprawa wyjasniona 24 h to sam glowny watek ;d kamien spadl miz serca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko się wydłuży, jak się nie będzie biegało tylko chodziło wszędzie szukając jakiś ukrytych przedmiotów itd, okradało domy o ile tak będzie (w przypadku jedynki to było spartolone bo można było kraść i nikt nic nie mówił), czy inne zwiedzanie to gra się wydłuży, nie mówiąc o pobocznych zadaniach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem, że będzie burza? :lol2:

 

24h - jak na SAM główny wątek - to bardzo dużo - wątki poboczne dostarczą pewnie co najmniej jeszcze kilkanascie dodatkowych godzin.

 

Mnie akurat NIE interesuje na ile starcza główny wątek, bo nigdy tak nie przechodzę gier, no, może poza nielicznymi wyjątkami, np. pierwszy Mass Effect za drugim razem - olalem poboczne planety (nie mam na mysli side-questów na planetach głównych, zeby nie bylo), bo po prostu odwalono chałturę.

 

Liczę co najmniej na tak 40-50 godzin gry. Mówiono o tym, że całość może zająć mniej niż pierwszy Wiedzmin (ok. 50h za pierwszym podejsciem z praktycznie zaliczeniem wszystkiego, co sie dało). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doba na wątek główny jak na dzisiejsze czasy potworna otchłań czasu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem, że będzie burza? :lol2:

 

24h - jak na SAM główny wątek - to bardzo dużo - wątki poboczne dostarczą pewnie co najmniej jeszcze kilkanascie dodatkowych godzin.

 

Mnie akurat NIE interesuje na ile starcza główny wątek, bo nigdy tak nie przechodzę gier, no, może poza nielicznymi wyjątkami, np. pierwszy Mass Effect za drugim razem - olalem poboczne planety (nie mam na mysli side-questów na planetach głównych, zeby nie bylo), bo po prostu odwalono chałturę.

 

Liczę co najmniej na tak 40-50 godzin gry. Mówiono o tym, że całość może zająć mniej niż pierwszy Wiedzmin (ok. 50h za pierwszym podejsciem z praktycznie zaliczeniem wszystkiego, co sie dało). :)

 

24h sam główny wątek W2 i wam mało? Grupowy upadek z konia? scratchhead.gif

 

Toć jeśli dopracowali, a tak jest na pewno zadania poboczne to dostaniemy drugie tyle ponad.

 

Swoją drogą, może ktoś się orientuje ile trwa główny wątek w Falloucie New Vegas? question.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Swoją drogą, może ktoś się orientuje ile trwa główny wątek w Falloucie New Vegas?

Sporo mniej niż to, co oferuje - w teorii - Wiedźmin 2. :) Troszke dłuższy niż F3 (tu kilka godzin raptem). Tyle że w nim też są różne drogi podażania - podobnie jak w Wiedźminie 2. :)

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...