Skocz do zawartości
Durendal

Wiedzmin / Witcher 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona - Temat Główny

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Wiadomo coś na temat wymagań gry, to znaczy nie chodzi mi wymagania jako takie, ale o optymalizację, o ile mnie pamięć nie myli CD-Projekt porozsyłał wersję preview do kilku serwisów growych - ktoś może orientuje się, czy pisali coś na temat optymalizacji?

Wersja preview nie była najlepiej zoptymalizowana - powinno to się jednak zmienić w przypadku edycji sklepowej. :) 8600GT mimo wszystko może okazać sie niewystarczająco - detale minimum to raczej rzecz oczywista, trudniej wypowiedzieć się o rozdziałce, ale szału tez nie bedzie. :)

 

 

Trofix - a czym się miałeś martwić, mając 5850? Czasem ręce opadają, jak się czyta niektórych...

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli chyba niepotrzebnie się martwiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zawsze coś, co prawda mojemu GF 8600 GT daleko do takich rakiet, ale jak Bóg da to odpalę Wiedźmina na minimalnych w jakiejś znośnej rozdzielczości ;)

Też mam tę kartę i mam nadzieję że pogram na low w miarę komfortowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

polecam na rozluźnienie i odskocznię od wymagan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, myslicie, że jak zamówię W sklepie 3kropki to dostane w tym samym czasie co z gram.pl? Nie chodzi mi o 10 zł różnicy, ale o to, że chciałem też kupić Mount and Blade Warband a na gram.pl nie mogę tego zamówić razem z wiedźminem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofix - a czym się miałeś martwić, mając 5850? Czasem ręce opadają, jak się czyta niektórych...

A kto tam wie, jak mi Wiedźmin 1 potrafił zachrupać do 20 FPS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja preview nie była najlepiej zoptymalizowana - powinno to się jednak zmienić w przypadku edycji sklepowej. :) 8600GT mimo wszystko może okazać sie niewystarczająco - detale minimum to raczej rzecz oczywista, trudniej wypowiedzieć się o rozdziałce, ale szału tez nie bedzie. :)

 

Heh już nieraz się przekonałem, że mój komp jest w stanie uciągnąć gry, które teoretycznie nie powinny nawet na niego spojrzeć, więc jestem dobrej myśli ;) Na detalach tej grze mi w ogóle nie zależy, byleby tylko dało się grać.

 

Ja się chyba z preorderem wstrzymam, kolekcjonerka mnie nie interesuje, a zamawiając zwykłą wersję pewnie i tak otrzymam ją w dniu premiery najwcześniej i tylko będę się denerwował czekaniem. No i przy odrobinie szczęscia uda mi się go kupić w Tesco za 79 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman
Napisano (edytowane)

nie przyjmuję do wiadomości że mogę nie zagrać na medium na swoim notebooku kwasny.gif Nie załamujcie mnie. mobilny GTX260 to taki desktopowy 9800GT kwasny.gif Ponoć silnik się ładnie potrafi dostosować do 4 jajowców - OBY!

Cała nadzieje w matrycy1366x768...

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zacytuję tutaj Gopa:

 

Wiedźmin 2 jest dużą grą, bez względu na to, w jaki sposób w nią grasz. Niektóre z lokacji są tak wielkie i szczegółowe, że w kilku miejsach nasi beta-testerzy się gubili. Przejście głównego wątku fabularnego powinno zająć średnio około 40 godzin.

 

powinno robi wielką różnice? :P

Edytowane przez ginn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję tutaj Gopa:

 

powinno robi wielką różnice? :P

Spokojnie do tego, co powiedział można dodać "plus wątki poboczne". :E Twórcy zazwyczaj zawyżają czas rozgrywki (przypomnę o prawie stu godzinach Wiedźmina pierwszego). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałowałem, że zamówiłem zwykłą edycję z gram.pl, a teraz żałuję, że kolekcjonerskiej nie zamówiłem. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W kolekcjonerskiej słaba ta głowa Geralta, lepiej dali by fajną figurkę np. Merigold z Gerlatem a nie taki łeb.. :)

Edytowane przez Vegobot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie świetna ta oferta w TESCO za 79zł, na pewno tam pojade :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pararocker

A ja zamówię gdzieś tydzień po premierze, wtedy pewnie takie ceny będa na porządku dziennym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM dostaje się dodatkowo medalion :o Jak dla mnie medalion > głowa, ale reszta kolekcjonerki jest jednak zacna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: czy w innych grach z blokadą uruchamiania się na kartach graficznych niespełniających minimalnych wymagań, dało się np. zmodyfikować pliki gry, tak, by gra się jednak uruchomiła? Chcę pograć na laptopie, jestem pewien, że 9600M GT by sobie poradziła, ale nie wiem, czy gra się uruchomi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że nie ma być mechanizmu sprawdzającego wydajność komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM dostaje się dodatkowo medalion :o Jak dla mnie medalion > głowa, ale reszta kolekcjonerki jest jednak zacna.

 

A jaka cena w MM? Jakiś link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu w tesco przy odrobinie szczescia? tak sie niby wszyscy rzuca? bez srebrnego miecza sie nei wybierac? ee... u mnie jakos pustki na dziale z grami byly... i tak pojade dopiero kolo poludnia, po zajęciach :E Dobrze ze z uczelni blizej na drugi koniec miasta niz z domu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie blokuję, bo nie ma żadnego mechanizmu sprawdzającego sprzęt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Scorpions.B

Coś dla tych co zamawiali EK, ja muszę poczekać na Premium xD

 

"Firma CD Projekt wspólnie z gram.pl pragnie również poinformować, że dziś rozpoczęła się wysyłka Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Oznacza to, że część klientów już jutro otrzyma swój egzemplarz tego ekskluzywnego wydania."

 

Widział już ktoś reklamę Wieśka 2 w tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale za to w Telexpressie tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta graficzna: 1 GB RAM, wspierająca Pixel Shader 3.0 (Nvidia GeForce GTX260 lub ATI Radeon HD4850)

Ja myślałem, że odpowiednikiem Ati przy GTxie 260 jest Radeon 4870.

Martwią mnie te wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...