Skocz do zawartości
Durendal

Wiedzmin / Witcher 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona - Temat Główny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, zagraj najpierw w "jedynkę", a najlepiej jeszcze wcześniej przeczytaj książki Sapkowskiego. ;)

 

O to to to. Koniecznie tak zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jedynka (więc na pewno dwójka też) była wypełniona nawiązaniami do książek, które zresztą same w sobie są warte (no cóż...) więcej niż gra. Oczywiście pomijając interaktywność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No piknie - nie moglo sie nie obyc bez "malej" wtopy - niektorzy otrzymali uszkodzone popiersie Geralta (m.in. zeszła farba w niektórych miejscach).

 

Takie 'wtopy' są nie do uniknięcia :) I tak na tle innych kolkcjonerek mysle, ze jakość ogólna jest ok :)

 

ps. qjin jaka wersje kupiles? Kolekcjonerke, premium czy z tesco polujesz :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ps. qjin jaka wersje kupiles? Kolekcjonerke, premium czy z tesco polujesz :) ?

Z tego co wiem to kupował premium, z muve o ile się nie mylę. :P

Edytowane przez Alkohochlik m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ja zanim kupie Wieśka 2 zagram w 1 cześć na allegro chodzi po 30 zł nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Takie 'wtopy' są nie do uniknięcia :) I tak na tle innych kolkcjonerek mysle, ze jakość ogólna jest ok :)

 

ps. qjin jaka wersje kupiles? Kolekcjonerke, premium czy z tesco polujesz :) ?

 

Piałbyś inaczej, gdyby to spotkało twoje popiersie Geralta. :E

 

Tak jak napisał Alkohochlik m kupiłem zwykłą - z muve, bo najtaniej (+ jeszcze gratis Sacred 2). ;)

 

Czyli ja zanim kupie Wieśka 2 zagram w 1 cześć na allegro chodzi po 30 zł nowa

Jeśli niekoniecznie potrzebujesz pudełkowej wersji, na GOG-u jest bardzo tanio: http://www.gog.com/en/gamecard/the_witcher (zaledwie 5 dolców). :)

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 14 zł to tanio ale chyba jednak wole w pudełku dobrze na półce będzie się prezentować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ze szczęśliwych posiadaczy swojego egzemplarza próbował już instalować samą grę? Na forum gram.pl można zaobserwować lament spowodowany błędami CRC czy uszkodzonym popiersiem Geralta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Instalowanie teraz raczej nic nie da, bo jak informował ktoś z CDP na forum gramu, instalator pod koniec instalacji będzie próbował dociągnąć te sławne 50MB zabezpieczeń. A że aktualnie serwery jeszcze nie zareagują, to próby instalacji nie mają sensu.

 

EDIT: no dobra, podobno niektórzy właściciele kolekcjonerek jednak je zainstalowali. Jednak CDPR robi niezły burdel z informacjami ;)

Edytowane przez Dermi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dosłownie przed chwilą zainstalowałem. Instalacja przebiegła pomyślnie. Teraz tylko czekać do 16. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Popiersie potwierdzam :) zbyt miękkie i się odpryskuje znaczy po wyjęciu z pudełka takie było ehh

Mogli je z betonu wylać ...

Edytowane przez MarcysxD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popiersie potwierdzam :) zbyt miękkie i się odpryskuje znaczy po wyjęciu z pudełka takie było ehh

Mogli je z betonu wylać ...

 

 

I paczka 20 kg :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy crc? to strach kupowac w tesco, bo tam pewnie trzeba by niezly sajgon zrobic,zeby wymienili i skonczyloby sie na reklamacjach u źródła? :E

 

co wy z tym polowaniem - myslicie ze beda kolejki albo koczowanie na hali sklepu jak przy wietrzeniu magazynow w Media? Eee....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy CRC zdarzają się bardzo rzadko, ja faktycznie kupując naprawdę wiele gier pudełkowych miałem je raptem dwa razy, ale oba razy były przy grach wydawanych przez CDP. Po prostu pech czasem się zdarza każdemu. Jak ktoś uważa te popiersie za ładne to chyba nigdy nie miał lub nie kupuje/kupował figurek. Ja mam ich bardzo dużo głównie z aliensgroup lub z wydań gier, i przeważnie dobrych figurek do gier nie dodają, bo dobra kosztuje od 300-600 PLN za sztukę, te co są z grami poza kilkoma to chiński plastik, lub guma. Najlepsze jakie były dane z grami to z Halo Reach (ale chińska),z Killzone III (chyba najlepsza), z Bioshock I (chińska ale metalowa), oraz do kupienia z Wiedźmina I, oraz z Assassin's Creed 2 (bardzo dobra) z edycji EK. Figurki te właśnie drogie są odlewane ale nie z plastiku.

 

Pozdrawiam

Alek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, o tycvh bledach to huczy - biorac pod uwage ile osob moglo dostac EK, a ile jest wpisow - to bledow wydaje sie byc sporo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy crc? to strach kupowac w tesco, bo tam pewnie trzeba by niezly sajgon zrobic,zeby wymienili i skonczyloby sie na reklamacjach u źródła? :E

 

co wy z tym polowaniem - myslicie ze beda kolejki albo koczowanie na hali sklepu jak przy wietrzeniu magazynow w Media? Eee....

 

Z tym tesco to nie będzie tak różowo, bo na stronce podali listę sklepów objętych promocją i wyszło np. na warszawę ok. 5... więc jak ktoś mieszka w mniejszym mieście to może się zdziwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się cieszę , że w przyszłym tygodniu mam zmianę w pracy i idę na 9:00 :D W dzień premiery pogram spokojnie do 2:00-3:00 w nocy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się cieszę , że w przyszłym tygodniu mam zmianę w pracy i idę na 9:00 :D W dzień premiery pogram spokojnie do 2:00-3:00 w nocy :P

Ja np nie idę do szkoły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie zauważyłem w najnowszym CDA klucz do jakiegoś DLC do Wiedźmina 2. Czy ktoś wie dokładnie co odblokuje ten key??

 

Co do CRC to IMO jest coś na rzeczy i coś poszło nie tak w tłoczni. Tłumaczenie się słabą jakością niektórych czytników jest nie na miejscu, bo jeżeli by tak było to większość premier innych gier objawiała by się takimi info. Pozatym problem, występuje za każdym razem przy pliku data2.

 

Troszkę zabrzmi to nieładnie względem graczy, którzy zakupili EK, ale mam nadzieję, że ten problem nie będzie występował w edycji standard. Poza tym mój Pioneer mimo 2,5 roku działa nadal jakby był kupiony wczoraj i nie przypominam sobie by do tej pory występowały jakieś problemy z odczytem jakichkolwiek płyt. Mam też nadzieję, że CDP zachowa się honorowo i wymieni wadliwe nośniki.

Edytowane przez skwaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakiet zioł i specjalne rekawice zielarza YEAH

 

dobre i to :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też nadzieję, że CDP zachowa się honorowo i wymieni wadliwe nośniki.

Wadliwe płyty wydawca MUSI wymienić. Problem w tym, że przez taką wpadkę, cierpią gracze (wszak przez to może opóźnić się czas, w którym zagramy w ogóle w grę). Również mam nadzieję, że nie będzie to dotyczyć zwykłej edycji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem w najnowszym CDA klucz do jakiegoś DLC do Wiedźmina 2. Czy ktoś wie dokładnie co odblokuje ten key??

Wiadomo może czy ten klucz jest uniwersalny czy w każdym egzemplarzu jest inny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może czy ten klucz jest uniwersalny czy w każdym egzemplarzu jest inny ?

W każdym egzemplarzu inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...